>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

4 96

46ckm

Użytkownik
Gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jeżeli system już raz dodał nagrodę/bonus z jakiegoś konkursu, następne bonusy są automatycznie blokowane. W celu uwolnienia bonusu należy wpłacić równowartość nagrody.
Nigdy nie dostałem nagrody/bonusu z żadnego konkursu na konto Tobet to dlaczego muszę dokonać wpłaty??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nigdy nie dostałem nagrody/bonusu z żadnego konkursu na konto Tobet to dlaczego muszę dokonać wpłaty??
Nie mam dostępu do waszych kont. Napisz do Tobet to się dowiesz. Ja otrzymałem informację, iż gracz może tylko jedną nagrodę otrzymać na swoje konto. Kolejne muszą zostać aktywowane przez wpłatę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No dla mnie to dziwna sprawa, bo po co te nagrody?... Mogli dać bonusy i na jedno by wyszło, a nie typowanie przez kilka miechów, a oni takie o rzeczy robią. Dla mnie trochę dziwna sprawa ale szkoda, że nie wiadomo było o tym wcześniej.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W sumie masz rację..Ja właśnie napisałem do Tobetu dlaczego mam kasę wpłacać. Pani wogóle mi powiedziała że mnie nie ma na liście zwycięzców,a później że sprawdzi listy i się ze mną skontaktują mailowo..Normalnie taką ciężką kasę wygraliśmy,że chyba muszą się księgowej spytać czy będzie kasa;)
I najbardziej ciekawi mnie to czym wyrózniły się te 2 osoby,że dostaną bezpośrednio nagrody?!
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
:spokodfhgfh:panowie nie wiem jak to się stało kto tam się awanturował kto miło rozmawiał ale ja mam nagrodę:spokodfhgfh:
 
navent 83

navent

Użytkownik
Ja pisałem do supportu i odpisali mi, że w ciągu najbliższych godzin otrzymam nagrodę. Rzeczywiście o 21.23 dostałem, ale niedługo potem anulowali mi bonus. Przed chwilą do nich napisałem o co chodzi i zobaczymy co mi odpiszą:grin:
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Po interwencji na Live Chat po 2h kasa na koncie :smile:
kto nie dostał radze zrobić to samo no chyba że już ktoś z was kiedykolwiek dostał nagrodę/bonus z konkursu w Tobet to wtedy bez depozytu się raczej nie obejdzie.
Jaki obrót bonusu i po jakim kursie??
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Po interwencji na Live Chat po 2h kasa na koncie kto nie dostał radze zrobić to samo no chyba że już ktoś z was kiedykolwiek dostał nagrodę/bonus z konkursu w Tobet to wtedy bez depozytu się raczej nie obejdzie. Jaki obrót bonusu i po jakim kursie??
Ja dostałem w tamtym roku za ten sam konkurs teraz nic nie pisałem i nic nie rozmawiałem z nimi po co? a nagroda jest więc spokojnie
a co do obrotu wejdź w konto i tam masz blokada środków itd tylko o kursie nic nie ma
pzdr.:grin:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Po interwencji jest bonus;)
Podejrzewam,że będzie to obrót: 6 razy treble po kursie minimum 1,80.Ale mogę się mylić.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
kasa dotarła, ale z tego co widzę u mnie problemów nie miało być od samiutkiego początku. ???? mogę jedynie ogromnie podziękować :)
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Sorki za post pod postem, ale najchętniej powyższego posta bym skasował oraz dopisał do niego nową treść ???? niby wszystko gra, niby kasa doszła, tylko co z tego, skoro mowa była o ile dobrze pamiętam, że nie muszę dokonywać żadnego obrotu tym bonusem, zaś aktualnie nie mogę nim obrócić ani w kasynie, ani go wypłacić. Jeśli coś mi się pomyliło i muszę dokonać obrotu, to wszystko gra, tylko fajnie byłoby mieć świadomość chociaż ilokrotny ten obrót musi być. Bo wchodząc w szczegóły dotyczące zablokowanych środków wyświetla mi się, że nie mogę nim obrócić, bo... to bonus :roll:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obrót taki:
Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 26,1K

bosky

Użytkownik
ok, dzięki ogromne za szybką odpowiedź, jeszcze tak tylko nawinie zapytam czy chodzi o sześciokrotne postawienie po prostu trebla z ako 1,80, czy de facto o obrót w wysokości 3000 zł? Małe mission impossible z tym obrotem, ale z dwojga złego łatwiej w takich warunkach wyjść na swoje niż w kasynie, w którym czego się nie wybierze, to można tylko liczyć na jak najmniejsze straty ;-)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
bosky chodzi o obrot w wysokosci 3000zl, przy minimalnym ako 1.8 tylko takie kupony beda wliczane do obrotu.
U mnie rowniez kasa na koncie, zycze powodzenia w obrocie Panowie ???? jeszcze raz dzieki
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
To może jeszcze raz ja, Panowie w zakładce moje konto jest kolejna zakładka
&quot;szczegóły dotyczące zablokowanych środków&quot; klikamy i tam jest ten bonus
najazd na &quot;bonus&quot; i pojawiają się warunki obrotu.
Ja mam że odblokowanie nastąpi po obróceniu 300.00 pln czyli 3-krotnie
nic nie ma o triplach i kursach, wczoraj poszedł singiel over Twins i już jest zaliczony
do obrotu fakt kurs był powyżej 1.8, ale singiel.
pozdrawiam
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
To może jeszcze raz ja, Panowie w zakładce moje konto jest kolejna zakładka
&quot;szczegóły dotyczące zablokowanych środków&quot; klikamy i tam jest ten bonus
najazd na &quot;bonus&quot; i pojawiają się warunki obrotu.
Ja mam że odblokowanie nastąpi po obróceniu 300.00 pln czyli 3-krotnie
nic nie ma o triplach i kursach, wczoraj poszedł singiel over Twins i już jest zaliczony
do obrotu fakt kurs był powyżej 1.8, ale singiel.
pozdrawiam
Potwierdzam to odnośnie odblokowania,ja też mam że nastąpi po obrocie 3-krotności bonusa.O kursach nic nie ma,czyli te 1,8 myślę że tu nie ma znaczenia
 
Do góry Bottom