>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zakładu:
Andreas Jonsson
(suma punktów) powyżej/poniżej 7.5
Czy bierzemy pod uwagę tylko rundę eliminacyjną - mam tu na myśli 20 biegów rozpisanych - czy też cały turniej ?
Wiadomo, wiele razy się tak nie zdarzało, niemniej jednak możliwy jest scenariusz że AJ awansuje do półfinałów z dorobkiem 7 pkt. Tak dajmy na to iż zajmie 3 miejsce, zdobędzie tym samym 1 punkt i odpadnie z zawodów. Czy wówczas typ na over będzie zaliczony ?
Proszę o rozwiązanie tej kwestii jeszcze w zasadzie przed startem konkursu bowiem z tego co pamiętam to przed rokiem też były co do tego wątpliwości i co gorsza nie pamiętam ostatecznej poprawnej wersji ;)
Pozdrawiam.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dobre pytanie.
Uwzględniamy pierwsze pięć startów jeżeli chodzi o liczbę punktów danego zawodnika podczas zwodów GP.
Natomiast w zakładach h-2-h liczymy pkt zdobyte w półfinale i finale.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To samo pytanie do ligowych typów. Overy to wszystkie biegi zawodnika czy tylko pierwszych 5, bo H2H to już jasne.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Akurat to w regulaminie jest wyjaśnione:
12. Punkty za rezerwy taktyczne (w tym jokery) oraz ZZ są brane pod uwagę. W przypadku jokera punkty są liczone w następujący sposób: 1 miejsce - 3 punkty, 2 miejsce - 2 punkty, 3 miejsce - 1punkt, 4 miejsce - 0 punktów.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
nie zrozumcie mnie źle, to żaden wyrzut, ani nic z tych rzeczy, po prostu typuję pierwszy raz, stąd moje niedoinformowanie. Kiedy ukaże się tabela z wynikami pierwszych dwóch typowań? ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
nie zrozumcie mnie źle, to żaden wyrzut, ani nic z tych rzeczy, po prostu typuję pierwszy raz, stąd moje niedoinformowanie. Kiedy ukaże się tabela z wynikami pierwszych dwóch typowań? ????
Jeśli mnie pamięć nie myli to w ubiegłym roku tabela była ok 6 kolejki. Jednak w tym konkursie z nikim bezpośrednio nie rywalizujesz więc tabela narazie moim zdaniem jest zbędna.
Pozdrawiam ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tabela nie będzie podliczana co kolejkę. Myślę, że pierwsza tabelka będzie upubliczniona po następnej polskiej kolejce ligowej.
Chyba, że znajdzie się ochotnik który wszystko wcześniej podliczy &quot;nieoficjalnie&quot; ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Może do jutrzejszej kolejki zatytułowanej &#39;Elitserien&quot; dołożymy zaległy mecz Poznań - Daugavpils ? ????

J : // Niegłupi pomysł. Pomyślimy :wink:
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
podliczyłem sobie te 2 kolejki na własne potrzeby, ale robiłem to będąc jeszcze zaspanym, więc chyba lepiej będzie jeśli te moje notatki ewentualnie zwrócą uwagę na jakieś omyłki (gdyby się takie zdarzyły) niż gdyby miały być wykładnią. Poza tym spisywałem je ręcznie, więc kolejne pół godziny pewnie zajęłoby mi przepisanie tego wszystkiego ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
1 kolejka:

Z góry przepraszam za błędy w podliczeniu i nickach. :&gt;

2 kolejka:
... w trakcie, ważna sprawa przerwała, będzie wieczorem :&gt;
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dzięki za pomoc w podliczaniu ???? Mimo wszystko zdecydowaliśmy, że będziemy to robić sami. I tak musimy to później sprawdzać. W miarę możliwości postaramy się podliczać jak najszybciej, ale sami wiecie, że FB to nie jest nasze całe życie i mamy sporo innych obowiązków. Poza tym zawody czasami odbywają się w krótkich odstępach czasowych.
Chcielibyśmy jeszcze poinformować o jednej sprawie, która wynikła w ostatnim GP. W przypadku zakładów h-2-h będziemy brać pod uwagę wyższą pozycję końcową zawodników, a nie ich dorobek punktowy. I tak dla przykładu gdyby podczas GP w Lesznie była wystawiona para Gollob-Pedersen, jeden punkt przyznamy za wytypowanie Pedersena, który zajął 1. miejsce, mimo iż miał ostatecznie 1 punkt mniej niż Gollob. Może to co napisałem było dla Was jasne, ale na wolimy się zabezpieczyć na przyszłość. W regulaminie został już dodany nowy punkt - 24.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
W przypadku zakładów h-2-h będziemy brać pod uwagę wyższą pozycję końcową zawodników, a nie ich dorobek punktowy.
Nieco to koliduje z innym punktem również znajdującym się w regulaminie:
18. W przypadku zawodów Grand Prix, przy równej ilości zdobytych punktów o wyższej pozycji decyduje:
- na miejscach 1-4 kolejność w wyścigu finałowym,
- na miejscach 5-18 większa ilość punktów,

i teraz w przypadku miejsc 1-4 wszystko jest jasne, a dalej są dwie interpretacje, zupełnie przeciwne.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Zrobiłem to i tak źle, bo liczyłem miejscami zamiast punktami. To w takim razie nieważne i powodzenia w podliczaniu. :&gt;
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Vargarna - Vastervik przełożony na 11 maja czyli typy będa nieważne czy czekamy do 11 maja i doliczamy??
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
9.1. Jeżeli spośród całej kolejki nie będą odwołane wszystkie zdarzenia, to te które zostały rozegrane podlegają punktacji. Pozostałe będą anulowane.
Anulowane i nie będą powtarzane. Powtórzymy jedynie wtedy, gdy wszystkie mecze z danej kolejki się nie odbędą.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie, ja mam pytanko co do podawania spotkań do typowania ???? Czy jest możliwość podawania ich dzień wcześniej (tak jak np. z kolejką nr 3 po 23). Wczorajsza kolejka to jakaś porażka niestety (podana grubo po 11). Niestety nie każdy może zajrzeć na forum w ciągu dnia.
 
Do góry Bottom