>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

B 41,1K

bosky

Użytkownik
tak, robię tak nałogowo ???? zwłaszcza kiedy słyszę o zawodniku po raz pierwszy.

Bądźmy poważni, po prostu w każdej zabawie liczy się nie tylko sama trafność typów, ale też strategia działania. Nie da się ukryć, że w pewnym sensie chcę wiedzieć ile punktów różnicy mnie dzieli, aby jakoś na swoje typy wpływać, tylko nie popadajmy znowu ze skrajności w skrajność. Najzwyczajniej w świecie, kieruje mną czysta ciekawość.
I na koniec, nie wiem za jakiego kretyna mnie masz, ale pomyśl co musiałbym mieć w głowie, aby - będąc jak dotąd na 2 miejscu w typerze - typować na opak tylko po to, aby powalczyć o 1 miejsce i spaść gdzieś na daleki tył. Przepraszam, może ja mam coś nierówno pod sufitem, ale sensu w tym co napisałeś nie widzę żadnego. ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Strategię działania to można mieć w konkurach gdzie samemu wybieramy typy z oferty bukmachera, a w tym konkursie wydaje mi się że chodzi o to by jak najlepiej typować podane pary do gry przez moderatorów.
Ja tabeli jeszcze nie widziałem na oczy bo nie mam excela ???? , raz ktoś mi wysyłał ile mam punktów i które mam miejsce. Typuję w każdej kolejce jak najlepiej umiem i chyba taką strategię powinni mieć wszyscy.
Pozdrawiam
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
nie zebym sie czepiał, ale jednak 8 typowań to dość spooore zaległości jeśli chodzi o tabele. Nie zrozum mnie źle Verti / Robson, ale to taka trochę zabawa na czuja już na tym etapie. Zgadywanka na którym miejscu teraz mogę być, ilu punktów może mi brakować do lidera.
Spokojnie, aż takich zaległości nie mamy ;)
Jest policzone kilka kolejek, aczkolwiek Robson zgłosił się, że podliczy do końca resztę i wrzuci bieżącą tabelę. Teraz akurat mamy w konkursie kilka dni przerwy, także na pewno w przeciągu tejże przerwy pojawi się aktualna tabela.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Z mojej strony 2 propozycje. Pierwsza sprawa - widzę iż na przyszłą środę 22/06 w terminarzu mamy final MPPK i bardzo słusznie zresztą. Jak wiadomo jednak tego samego dnia w ZG odbędzie się zaległy mecz Falubaz - Rzeszów transmitowany w tv zresztą. Czy nie da rady dołączyć tego spotkania do terminarza tak aby zrekompensować chociażby wczorajsze 3 zwroty ?
15.2. Przewidziane zostały trzy nagrody dodatkowe. Będą one przekazane w drodze losowania wyłącznie osobom, które typowały wszystkie kolejki typera, a jednocześnie nie zakwalifikowały się do czołowej 15-stki turnieju.
A to druga rzecz pod rozwagę. Tak naprawdę czy o nagrodach dodatkowych musi decydować loteryjne losowanie ? Nie lepiej np. docenić wkład tych userów którzy nie załapią się do TOP 15 ale udzielają się w dziale... I ew wśród tych najbardziej aktywnych [którzy będą typować wszystkie kolejki] rozdzielić te nagrody. Myślę że takie postawienie sprawy znacznie wzmogłoby aktywność w dziale a tym samym wpłynęło na rozwój forum które nam wszystkim leży przecież na sercu, nieprawdaż ? :cool:
Takie oto me propozycje, mam nadzieję wcale nie głupie. Co na to organizatorzy ?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Idea słuszna. Uważam jednak, że byłoby to zbyt trudne zadanie, bo pojawią się pytania, dlaczego ten dostał, a nie inny :razz: Są trzy nagrody dodatkowe po 30 zł i ciężko byłoby wybrać właśnie te trzy osoby. A dzielić kasę na więcej uczestników i dawać im po np. 10 zł jest trochę śmieszne.
Nasza idea była również słuszna, bo dajemy nagrody osobom, które może nie typowały najlepiej, ale za to regularnie. O to chodzi w konkursach, żeby walczyć do końca.
A co do pierwszego pytania, to niech się Verti wypowiada, bo to pewnie on wystawi wtedy typki.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Unicaja, a co.. nie jesteś pewny, że skończysz w top15 i chcesz na nagrodę pocieszenia się załapać? ???? ???? ???? ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Unicaja, a co.. nie jesteś pewny, że skończysz w top15 i chcesz na nagrodę pocieszenia się załapać? ???? ???? ???? ????
Wiesz, 30 zł piechotą nie chodzi, zawsze można to miło rozmnożyć ;)
Zresztą ja i tak nie oglądam się za siebie tylko atakuje podium, tak jak Gollob wolę atakować niż bronić pozycji ????
A już poważnie mówiąc to w swojej propozycji nie myślałem akurat o sobie prawdę mówiąc bo z tym udzielaniem się jest rożnie... Ale ok, może i racja że byłoby ciężko później wybrać tych 3 szczęśliwców.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
jest pare błędów w tabelce! według mnie 1-5 powinna wyglądać tak
1. radomiak1910 136 OK
46&#39;CKM 136 OK
3. bosky 135 OK
4. gesio 133 -2 za (26k)
5. Kartonik 132 +3 za (23k)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Również jeśli macie ochotę żeby za te zwroty jakoś wyrównać to można zrobić kolejkę w sobotę, gdyż mamy dwie rundy kwalifikacyjne do GP więc typów pewnie by nie zabrakło
 
navent 83

navent

Użytkownik
Witam. W tabelce jest błąd co do mojego wyniku z 21 kolejki. Zdobyłem 5 punktów, a w tabelce mam wpisane 4. Zawsze to jeden punkt, który może być cenny w końcowym rozrachunku:grin:. Proszę o sprawdzenie tego i poprawienie. Pozdrawiam
poprawione, ale mógłbyś używać w tych sprawach PW / R_26
 
B 41,1K

bosky

Użytkownik
hej, to znowu ja. Ja tylko chciałem nieśmiało zasugerować, żeby odpuścić sobie ten jutrzejszy finał MPPK. Szkoda chyba waszej pracy, chyba każdy widzi jak falubaz kombinuje, oni nawet o ile mi wiadomo nie rozpoczęli sprzedaży biletów na mecz z Rzeszowem, na kilometr widać oszustwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jak tam się plasuję?? Bo nie mam Excela,nawet nie mam możliwości sprawdzić,czy mam wszystko dobrze podliczone,siara ???? Dzięki za odp????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Jak tam się plasuję?? Bo nie mam Excela,nawet nie mam możliwości sprawdzić,czy mam wszystko dobrze podliczone,siara ???? Dzięki za odp????
jesteś na 20 miejscu z 120 punktami na koncie.
w ostatnich kolejkach zdobyles nastepujaca liczbe pkt:
20-4
21-4
22-3
23-2
24-5
25-5
26-6
27-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To i ja się spytam, jak tam wygląda moja sytuacja w tabeli, bo nagroda za wszystkie kolejki przepadła ze względu na &quot;ciekawą&quot; godzinę wczorajszej kolejki...:razz: ?
Miejsce i punkty oraz strata do ostatniego nagradzanego miejsca ? Jakby ktoś mógł napisać na PW, to będę wdzięczny;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
czytalem na innym forum ze Tobet w tym roku przyznaje tylko jedną nagrodę na jednego uzytkownika w takich konkursach. Moglby ktos z modeatorow/administratorow dowiedziec sie jak to z nimi dokladnie jest jeszcze przed koncem konkursu?
pozdrawiam
 
Do góry Bottom