>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Popatrz na strone jaką podałem wyzej.
Masz wyniki kiedy chcesz i jak chcesz - tylko musisz umieć czytać takie coś ...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Potrzebuje stronki z wynikami na której będą wyniki meczów takiego typu przykład:
NYM- NYY 1mecz (5-4), 2 mecz (3-6), 3 mecz (1-2), chodzi mi o to aby wyniki były w jednym wierszu, jeśli ktoś zna taką stronę to poproszę o link. Sam szukałem ale coś nie mogę znaleźć, z góry dziękuję, pozdro.
ja zaczalem prowadzic w tym sezonie takie cos i zapisywac w excelu ale robilem do poczatku maja, potem mi sie nie chcialo. Jakbys chcial to moge ci to podeslac to co mam...
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Bo :
- grają 162 mecze w sezonie
- nie jest to tak wymagającym sportem jak chociazby Futbol Amerykańśki czy Koszykówka [obejrzysz - zrozumiesz] - mówię o defesnywie bez pitchera
- bo sporo ekip z północy US nie bedzie grać w sniegu w Grudniu
- tradycja
- zawodnicy muszą odpocząć po sezonie.
Dziwne pytanie szczerze mówiąc ...
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dziwne bo sam się zdziwiłem, dopiero zaczynam się interesować tym sportem. Jestem pełen podziwu dla nich, trenerzy muszą mieć stalowe nerwy.
 
D 77

dalik

Użytkownik
1 - Jak w MLB i w innych ligach baseballu są rozkładane siły na mecz?
Tzn na jakie inningi drużyny wystawiają najlepszych graczy?
Czy to na początku, w środku, a może na koniec?
Myślałem nad graniem progresji danej drużyny na np. 0 pkt w pierwszym inningu

2 - co oznacza X w wynikach (w ostatnim inningu)
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
1. w MLB druzyny rozkladaja siły (zawodnikow) na poszczegolne mecze a nie inngi, ale wiadomo ze w pierwszych czesciej padnie 0pkt bo pitcherzy sa w pełni sił
2. Jak druzyna wygrywa i jako druga rzuca, wtedy wynik jest przesadzony i nie ma potrzeby rozgrywac połowy innga
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
1. w MLB druzyny rozkladaja siły (zawodnikow) na poszczegolne mecze a nie inngi, ale wiadomo ze w pierwszych czesciej padnie 0pkt bo pitcherzy sa w pełni sił

2. Jak druzyna wygrywa i jako druga rzuca, wtedy wynik jest przesadzony i nie ma potrzeby rozgrywac połowy innga
Na sucho zawsze uważałem, że 0-0 to ok. 50% wszystkich wyników pierwszo-inningowych.
Teraz, gdy prowadzę statystyki mogę powiedzieć, że w czerwcu 0-0 było w 51% meczów.
Można powiedzieć więc, że teza &quot;w pierwszych czesciej padnie 0 pkt bo pitcherzy są w pełni sił&quot; upada ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Z tego co się cofnąłem ostatnie 2 tyg to więcej pkt padało w pierwszych 4,5 inningach (kurs 2.05) ale jakoś mnie to nie przekonuje.

Pytanko mam:
Czy chcąc grać progresję na przełamanie serii W lub L to najlepiej grać drużynami ze środka tabeli ?
Bo jak patrzę na takie NNY gdzie miało 10 W pod rząd i teraz już mają chyba z 6 to aż się zastanawiam czy to dobry sposób gry
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
w MLB druzyny rozkladaja siły (zawodnikow) na poszczegolne mecze a nie inngi, ale wiadomo ze w pierwszych czesciej padnie 0pkt bo pitcherzy sa w pełni sił
Jest miotacz , który zaczyna grac miotając fastballe w okolicach 95-96 MPH , kończy mecz po 120 piłkch w okolicach 100-101 MPH.
Jak w MLB i w innych ligach baseballu są rozkładane siły na mecz?
Tzn na jakie inningi drużyny wystawiają najlepszych graczy?
Nie mozna stwierdzic.
Przewaznie line-up do 6-tego zawodnika to ci lepsi.
Miotacze najlepszi to #1 , #2 i closer , który &#39;&#39;chroni wynik&#39;&#39;.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Gdzieś wyczytałem, że granie progresją na przełamanie serii przeplotów WLWLWL ma sens.
Co o tym myślicie ?
Zawodnicy na serię gier są wystawiani ci sami?
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Zawodnicy na serię gier są wystawiani ci sami?
Kłopoty ze zrozumieniem ?
Miotaczy masz innych co mecz .....
Od miotacza przewaznie zalezy czy masz kusr 1,4 czy 3,3.
Batterzy zalezy kto jest starterem przeciwnika.
Trener kogo innego wystawia jak narzuca lefty , innego jak righty.
Czasami do tego dochodzi bilans za kariere i moze zostac zmieniony bo nie radzi sobie np przeciwko temu miotaczowi.
Na niektore stadiony takze wsytawia sie bardziej defensywny line-up gdy masz gigantyczny outfield [rzadkosc , defensywne zmiany robi sie raczej w koncowkach]
 
P 0

puchacz10

Użytkownik
Progresja Los Angeles Dodgers
Witam

Mam gorąca prośbę do doświadczonych graczy o analizę dzisiejszego meczu LA Dodgers vs. NY Mets. Wdepnąłem ???? w progresję LA mam ja na 7 poziomie i nie wiem czy dalej ja ciągnąć bo budżet sięga już dna a dzisiejszy pitcherzy nie napawają mnie optymizmemm, do tego dochodzi niemoc punktowa LA. Poradzcie co dalej?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jadę na tym samym wózku.
Mam co prawda dopiero 3 progresję i jeszcze dam radę. Z 4 już będę miał problem.
Podstawa progresji to nie dać się złamać ale jak już jesteś tak wysoko to współczuję ;/
Życzę Ci powodzenia jakąkolwiek drogę obierzesz !
Edyta.
No i dupa.
Kolejny próg przede mną :/
 
D 77

dalik

Użytkownik
Seattle Mariners - Baltimore Orioles
Proszę o opinię odnośnie tego meczu.
Jak to postawię i wtopię to chyba już nie zaglądnę do zakładów (przez pewien czas :p )
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Seattle Mariners - Baltimore Orioles
Proszę o opinię odnośnie tego meczu.
Jak to postawię i wtopię to chyba już nie zaglądnę do zakładów (przez pewien czas :p )
To może nie warto się chwytać takiego spotkania, ja wiem że jak człowiek widzi że Hammel dziś startuje w Baltimore to od razu serce rośnie i chce się grać, ale Safeco Field jest dla Hammela w pewnym stopniu przyjazne ale również pechowe, ogólnie rozegrał tam 6 innów i oddał 3ER w 1 przypadku (5 innów 1 ER) w drugim (1 inn 2 ER)na podstawie bat vs pitch też wiele nie można powiedzieć ponieważ niewielu z tego składu Mariners odbijało przeciwko SP Orioles. Z drugiej strony Marynarze wystawiają Hisahi Iwakuma, japończyk który do tej pory był raczej RP i tak naprawdę na przeciętnym bardzo poziomie, rozegrał 30 innów i rozdał 16 ER, notuje ERA na poziomie 4.75, także totalna &quot;mizeria&quot;. Niby Orioles, ale mimo wszystko uważałbym, jest kilka ciekawszych spotkań jak np. Brewers vs Marlins, Cardinals vs Rockies czy też Tigers vs Twins ;)
 
J 0

jan101kowalski

Użytkownik
Dziwne Kursy MLB
Witam

Nie wiem w jaki sposób bukmacherzy dobierają kursy na mecze MLB (wydają mi się one co najmniej dziwne)

Np. Jutro mecz: (1,35)Detroit-Minnesota(2.8)

Nie mam pojęcia dlaczego jest kurs 1,35 na Detroit a 2,80 na Minnescote skoro Minnesota wygrała 4 ostatnie mecze w tym 2 właśnie z Detroit.

Czy bukmacher ustalając kursy na mecze MLB bierze pod uwagę tylko pozycje w tabeli i to że Detroit jest gospodarzem? Czy kieruje się zasada progresji, czyli że Minnesota w końcu musi przegrac?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ten temat był już poruszany w tym dziale, gdybyś chociaż trochę się wysilił to przeglądnąłbyś pierwszy temat tego działu gdzie są pytania, sugestie... tam już było to tłumaczone, więc nie ma sensu zakładać nowego tematu ;)
Co do kursów są one wystawianie w zależności od startującego miotacza, w tym wypadku starterem jest Justin Verlander, którego przedstawiać nie trzeba, więc i kurs jest śmieszny.
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Userowi jan101kowalski radzę zapoznać sie z zasadami sportu zanim zacznię go obstawiać.
@Juan raczej wątpię czy wie kto to jest Verlander.
 
Do góry Bottom