>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

blads 187

blads

Użytkownik
Ja polecam włączyć mecz Nats - Cards i zobaczyć co wyczynia sędzia ???? własnie Holliday dostał strikeout z czego żadna z piłek nie była narzucona dobrze. Tragedia, trochę tych meczy w sezonie obejrzę i czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Tutaj spokojnie powinno być z 5 SO mniej i tyle samo walks więcej. Bardziej pokrzywdzeni moim zdaniem są goście, sedzia jest naprawdę irytujący ????
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Jak w ekipie sędziów na mecz masz Jima Joyce&#39;a i Joe Westa to nie dziw się , że dzieją się cuda.
Pierwszy ślepy , a drugi potrafi wyrzucić za jedno słowo skierowane w jego stronę.
Najwyższy wskaźnik ejections w lidze przy nazwisku Westa - na pewno w czołówce jest moim zdaniem.
 
blads 187

blads

Użytkownik
sedziow nie znam, wiec nie mam jako takiego punktu odniesienia. Tego zapamietam, bo za przeproszeniem...takiego darcia ryja przy strike jeszcze nie slyszalem ???? padaka straszna taki mecz sie naprawde zle oglada, wczorajsza noc spedzilem przy yankesach i takich cudow nie widzialem...
oglądam jednocześnie Detroit i Yankesów...o ile Tigres zaczęli bardzo dobrze i teraz już wszystko w rękach Verlandera, o tyle NY jak to przegra to A-Roda zlinczują ???? Właściwie to nabawił się już nowego pseudonimu... K-Rod ???? to co wyczynia w tej serii jest wielkim nieporozumieniem, zresztą Granderson jest tylko minimalnie lepszy, bo nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tak wczoraj jak i dziś SO rozdaje na zawołanie. 2 i 3 baza zajęta, 1out, wchodzi A-Rod i oczywiście łapie K...Yankesi tą serie na mega farcie jadą i jakoś się trzymają tylko dzięki Ibanezowi. Może przesadziłem bo na kopcu idzie im całkiem nieźle, ale nie zmienia to faktu, że ofensywa mocno zawodzi, mimo wszystko
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
sedziow nie znam, wiec nie mam jako takiego punktu odniesienia. Tego zapamietam, bo za przeproszeniem...takiego darcia ryja przy strike jeszcze nie slyszalem ???? padaka straszna taki mecz sie naprawde zle oglada, wczorajsza noc spedzilem przy yankesach i takich cudow nie widzialem...
oglądam jednocześnie Detroit i Yankesów...o ile Tigres zaczęli bardzo dobrze i teraz już wszystko w rękach Verlandera, o tyle NY jak to przegra to A-Roda zlinczują ???? Właściwie to nabawił się już nowego pseudonimu... K-Rod ???? to co wyczynia w tej serii jest wielkim nieporozumieniem, zresztą Granderson jest tylko minimalnie lepszy, bo nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tak wczoraj jak i dziś SO rozdaje na zawołanie. 2 i 3 baza zajęta, 1out, wchodzi A-Rod i oczywiście łapie K...Yankesi tą serie na mega farcie jadą i jakoś się trzymają tylko dzięki Ibanezowi. Może przesadziłem bo na kopcu idzie im całkiem nieźle, ale nie zmienia to faktu, że ofensywa mocno zawodzi, mimo wszystko
Najwiekszym przegranym jest Girrardi . Jak można zacząc Ibanezem który jest HOT+ dobre numerki vs Saunders. Później sytuacja o której pisałeś , 2 i 3 baza , 1 aut - odbija Rodriguez , powinien wejść Ibanez .
Druga sprawa to jest jednak jego zarządzanie bullpenem , manager Orioles jak zwykle perfekcyjnie a Girrardi jak zwykle o jeden aut spóźniony .
Yankeess na piłki od odbicia się patrzyli a zamachwiali się czasami na niemożliwe piłki. Np Granderson który powinien być na ławie po tym meczu , 3-2 count i zamachują sie na piłkę ewidentnie zlą .
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Kiedy startuje sezon zasadniczy albo u jakiego buka można już stawiać MLB 2013?
Chodzi mi głównie o pierwszy inning
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Sezon startuje 31 Marca [u nas będzie pierwszy Kwietnia] meczem Rangers@Astros.
Na sezon można obstawiać narazie długoterminówki np. w Pinnacle
Managerowi niektórych ekip nie podali , kto będzie tzw. Opening Day Starter i bukom trudno jest wystawić kursy na konkretne mecze [zdecydowanie za wcześnie]
Jest dopiero początek Spring Trainings , na dodatek gra World Baseball Classic.
Jeszcze wiele się może zdarzyć [głównie kontuzji].
Taki Matt Garza ma wypad na miesiąc , Granderson nie zagra do Maja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cules1899 0

cules1899

Użytkownik
Macie jakieś stronki ze stadionami MLB ? Głównie interesują mnie informacje, które stadiony są przyjazne / nieprzyjazne miotaczom.Kiedyś to widziałem ale teraz nie mogę tego znalezć.
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Z samego doświadczenia.
Podam nazwy ekip , które posiadają stadiony przyjazne miotaczom/batterom
Pitching friendly - San Diego , LA Dodgers , San Francisco , Seattle , Tampa Bay , Cleveland , Oakland
Hitting Friendly - Colorado , Texas , NY Yankees , White Sox
Tutaj są jeszcze ciekawe informacje o stadionach , ale dane sprzed 10 lat - więc jak uważasz
http://www.baseball-statistics.com/Ballparks/
Tu nowsze dane
http://www.ballparksofbaseball.com/
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
A Teraz ja dam nietypowo pytanie.
Potrzebuje rozdziału książki Moneyball po angielsku.
Dokładnie chodzi o rozdział , gdzie jest opisany zawodnik Chad Bradford.
Książkę mam po polsku , ale nie mam pojęcia co tłumacz miał w paru miejscach na myśli.
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Zacząłem od niedawna się interesować MLB. Widzę, że na razie trwa Spring Training do kiedy on potrwa w sensie ile meczy dana drużyna w nim gra. Ostatnie pytanie przeglądam bet365 i z tego co widzę kursy oscylują 1.80-2.00. Jak to jest w sezonie zasadniczy, diametralnie się różnią ?
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Sezon sie zaczyna 1 Kwietnia meczem Rangers@Houston
Spring sie nie oplaca grać , trenerzy testują rożne zagrywki , ustawienia line-upu etc. , wiec ciężko przewidzieć.
Takie Kansas zaczelo Spring 11-0 , a w zasadniczym zrobi max 70 wygranych.
W sezonie kazda ekipa gra 162 spotkania.
Kursy różnia sie w zależności kto zaczyna.
Tutaj tego nie przewidzisz , bo dane podawane sa max. dzien przed gra , w zasadniczym z 4-5 dni wcześniej wiadomo kto zacznie spotkanie.
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Sezon sie zaczyna 1 Kwietnia meczem Rangers@Houston
Spring sie nie oplaca grać , trenerzy testują rożne zagrywki , ustawienia line-upu etc. , wiec ciężko przewidzieć.
Takie Kansas zaczelo Spring 11-0 , a w zasadniczym zrobi max 70 wygranych.
W sezonie kazda ekipa gra 162 spotkania.
Kursy różnia sie w zależności kto zaczyna.
Tutaj tego nie przewidzisz , bo dane podawane sa max. dzien przed gra , w zasadniczym z 4-5 dni wcześniej wiadomo kto zacznie spotkanie.
Dzięki za info. Sezon, że się zaczyna to wiedziałem. Tylko mam jeszcze pytanie może głupie, ale czemu zespoły aż 162 spotkania w sezonie zasadniczym rozgrywają? NBA i NHL po 82, a tu aż taka różnica.
 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
Sky-Yu mecze w MLB grane są seriami - 3 dni z rzędu grany jest ten sam mecz. Później najczęściej dzień przerwy i znowu taki trójmecz z innym rywalem. Nie ma co ukrywać, mecz w baseball nie generuję aż takiego wysiłku jaki jest w NHL czy NBA, więc spokojnie gracze są w stanie grać dzień po dniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Jak kiedys popatrzyłem w historię to na początku XX wieku też grali sporo meczów - wtedy ponad 140.
Poza miotaczami to baseball nie wymaga jakieś gigantycznej sprawności , więc zawodnicy w trakcie meczu aż tak tego nie odczuwają - co innego jak mecz idzie w długie inningi.
Miotacze są rotowani bo padaliby jak muchy po kontuzjach.
Jak kolega wyżej wspomniał - gra sie 3 lub 4 meczowe serie - teraz z racji zmiany na po 15 ekip w AL i NL dojdą też czasami 2-meczowe serie.
Przeważnie gra sie seriami.
9 gier w domu lub 6 - dzień przerwy i wyjazd np na Wschodnie Wybrzeże.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pytanie od laika, jaki procent odbitych piłek jest przyzwoitych dla pałkarza, jaki już słaby, a jaki wybitnie dobry?
Powiedzmy 30% to dobrze dla Pałkarza? Zapis amerykański to .300 bodajże.
 
Do góry Bottom