>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Jak sprawdzić, który miotacz rozpoczynał mecz, a który był podany przed meczem ?
Dodatkowo po meczu na kuponie nie mam napisane, kto miał być miotaczem, tylko dostałem odpowiedz :
&quot;miotacze podani w momencie stawiania zakładu, muszą rozpocząć mecz i wykonać co najmniej po jednym rzucie, w przeciwnym wypadku zakłady zostaną odwołane. Wszystkie zakłady postawione przed zmianą miotacza zostaną odwołane&quot;
Może ktoś pamięta, kto miał tu rozpoczynać http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_07_13_houmlb_sfnmlb_1&amp;amp;mode=wrap#gid=2012_07_13_houmlb_sfnmlb_1&amp;amp;mode=plays ?
Wydaje mi się, że dobrze zapamiętałem te nazwisko.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Czyli to farmazon ?
&quot;Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana miotaczy HOU – W.Rodriguez zamiast J.Lyles.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.&quot;
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Powiem szczerze , że nie patrzyłem wczoraj dokładnie na spotkania i nie wiem w jakim momencie zmienili miotaczy przed spotkaniem.
Na Yahoo podany był Wandy Rodriguez w zapowiedzi.
 
blads 187

blads

Użytkownik
była zmiana miotacza w tym meczu. W bet365 najpierw był Lyles, potem była zmiana. Wiem bo śledziłem ten zakład
 
P 0

puchacz10

Użytkownik
Witam, mam gorąca prośbę do doświadczonych graczy o analize spotkania Seattle Mariners - New York Yankees, bo wdepnąłem w progresję na NY na 5poziomie i konkretna suma szykuję się żeby odzyskac wniesiony wkład. Poratujcie bo nie wiem czy sobie odpuścić, czy grac na mniejszą stratę. Z góry dziękuje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, mam gorąca prośbę do doświadczonych graczy o analize spotkania Seattle Mariners - New York Yankees, bo wdepnąłem w progresję na NY na 5poziomie i konkretna suma szykuję się żeby odzyskac wniesiony wkład. Poratujcie bo nie wiem czy sobie odpuścić, czy grac na mniejszą stratę. Z góry dziękuje.
Ty sam wszedłeś w progresję i Ty sam decydujesz co robić. Ale skoro na 5 poziomie masz już problemy to oznacza, że nie bardzo wiesz o co chodzi w progresji a tym bardziej na progresji w MLB gdzie są serie po 12-15 przegranych/wygranych. Tutaj nikt nie poklepie Ciebie po plecach i powie „będzie dobrze” albo „będzie źle”. Ty sam musisz zdecydować się co robić.
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Witam,
chcialbym zapytac do ktorego trwa tegoroczny sezon zasadniczy MLB? Tak wiem jestem leniwy ale wole uzyskac pewna odpowiedz ????
 
prof 13,7K

prof

Użytkownik
Niewidzialem gdzie to napisac wiec napisze tutaj. Wiecie moze w jakim buku moge szukac wysokich handicapow na kazdy mecz? Bet365 zaczal sie ograniczac i zamiast w kazdym spotkaniu widze max w 2 meczach dodatkowy handicap na cala kolejke ! Mam przez to ogromny problem z podaniem odpowiedniego typu do rankingu i stawiam byle co :/
 
onos 28

onos

Użytkownik
Widzieliscie wczorajszy mecz Braves - Cardinals? O co chodzilo z glowna akcja meczu czyli infield flyout? Nie pojmuje tego zagrania do dzisiaj, czemu sedziowie uznali to za infield fly jak to bylo daleeeeeko na oultfield :p
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzieliscie wczorajszy mecz Braves - Cardinals? O co chodzilo z glowna akcja meczu czyli infield flyout? Nie pojmuje tego zagrania do dzisiaj, czemu sedziowie uznali to za infield fly jak to bylo daleeeeeko na oultfield :p
W temacie postseason Grzesio dobrze skomentował i opisał całą sytuacje, jak dla mnie spory błąd sędziów i nie ma tu dla nich żadnego wytłumaczenia ;) Możliwe że w jakiś sposób wpłynęło by to na losy spotkania, aczkolwiek nie sądzę by Braves dzięki temu wygrali.
 
Do góry Bottom