>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
mam pytanie do zorientowanych: co oznacza k w statystykach z mlb:

IP H R ER BB K HR WHIP Season ERA
6.2 9 1 1 1 5 1 1.46 4.76
0.1 0 0 0 0 1 0 1.17 3.00
1.0 0 0 0 0 3 0 1.45 3.72
1.0 0 0 0 0 1 0 0.88 1.12
StrikeOut gdzie indziej zapisywany jako SO ????
 
youzhny 1

youzhny

Użytkownik
wiem ze na stronie glownej jest pokazane w postaci kart kto ma zaczac, ale gdzie dokladnie pisze czy oni zaczeli:
BAL Orioles(T Hunter) @ BOS Red Sox(C Buchholz
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Witam, mam nadzieję, że wybrałem dobry temat: chciałem zapytać czy jest sens grania progresją w mlb, grając na przełamanie określonej drużyny: np. na Boston Red Sox, które przegrało 5 meczów z rzędu a kiedyś musi wygrać, ewentualnie na porażkę drużyny która jest w gazie np. Baltimore Orioles, która chyba kiedyś musi przegrać ???? . Co o tym sądzicie? bo ja o mlb nie mam zielonego pojęcia a wy zapewne siedzicie w tych rozgrywkach od dawien dawna, pytam bo rozgrywki piłkarskie się kończą a coś obstawiać trzeba;).
 
Baqu 1M

Baqu

Forum VIP
Witam, mam nadzieję, że wybrałem dobry temat: chciałem zapytać czy jest sens grania progresją w mlb, grając na przełamanie określonej drużyny: np. na Boston Red Sox, które przegrało 5 meczów z rzędu a kiedyś musi wygrać, ewentualnie na porażkę drużyny która jest w gazie np. Baltimore Orioles, która chyba kiedyś musi przegrać ???? . Co o tym sądzicie? bo ja o mlb nie mam zielonego pojęcia a wy zapewne siedzicie w tych rozgrywkach od dawien dawna, pytam bo rozgrywki piłkarskie się kończą a coś obstawiać trzeba;).
wszystko zależy od Twojej &quot;taktyki&quot; i sposobu gry... ogólnie w mlb rzecz nie polega na tym aby grać progresję na dobre drużyny, gdyż prawie nie masz szans wygrać przy zaniżonych kursach ( a takie są na faworytów Boston, NYY ) ale na underdogi :) tak na prawdę wynik wychodzi taki sam jak przy zwykłym obstawianiu, tj. 10% osób wygrywa, 90% przegrywa i progresja nie jest tutaj jakimś złotym środkiem, który pokaże Ci drogę :) Załóż sobie budżet, pograj ten sezon &quot;na sucho&quot;, przeprowadź posezonową analizę swoich typów i za rok możesz już sam sprobować, ale muszę Ci dodać, że wielu już próbowało progresję na drużyny i nie pamietam komu ostatnio się udało. Sam to próbowałem, ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej grać na drużynę która jest w gazie ( na jej kolejne wygrane ) lub szukać przełamań serii ( np WLWLWL ) niż grać progresję typową - gdyż zapewne o taką pytałeś.

pozdr,
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 5

vipdavid

Użytkownik
No-hitter to sytuacja kiedy miotacz tak gra,że drużyna pałkująca(uderzająca) nie odbije w danym meczu ani jednej piłki tak??
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No-hitter to sytuacja kiedy miotacz tak gra,że drużyna pałkująca(uderzająca) nie odbije w danym meczu ani jednej piłki tak??
Może nie dosłownie nie odbije, odbić mogą ale odpowiednio szybko wyłapani zostaną wyoutowani, no hitter to tak naprawdę niemożliwość zdobycia bazy przez odbijających.W tym sezonie już były takie dwa przypadki, Humber White Sox i Weaver LA Angels ;)
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Juz mu odpowiedziałem wcześniej na PW [gdzie zadał inaczej postawione pytanie]
No-hitter =&gt; brak Hitu , ale batter moze zdobyc baze poprzez walk , error , HBP , defensive interference czy co tam jeszcze.
Perfect Game =&gt; szczególny rodzaj no-hittera , drużyna nie osiagneła bazy w żaden sposób.
 
O 0

obraniak

Użytkownik
Wiecie dlaczego linie total i runlines na mecze Chicago Cubs są wystawiane dużo później niz na inne mecze. Wczoraj już od rana były kursy na wszystkie mecze wystawione, a w pracy czekałem do 15.30 na total Chicago Cubs na under i nie było - miałem to upatrzone - wyniku 0-1 - i w końcu postawiłem inny mecz, na szczęście wszedł. Rano kursy były wystawione na mecze nocne, a na ten rozgrywany o 20.20 nie było o 15.30.

Dodam że tak jest od kiedy śledze mlb czyli kilka sezonów na pewno
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Nie dam sobie za to ręki uciąć , ale chodzi o to że bodajże stadion jest blisko jakiegoś zbironika wodnego [?] i ma to wpływ na stadion.
Chodzi głównie o pogodę , która ma jakiś tam wpływ na linie UO.
Zapytam sie kolegi to mi wyjasni nieco więcej , bo jest fanem Cubs
--
EDIT
Dokładnie potwierdził
Tutaj na potwierdzenie z wiki
In April and May the wind often comes off Lake Michigan (less than a mile to the east), which means a northeast wind &quot;blowing in&quot; to knock down potential home runs and turn them into outs. In the summer, however, or on any warm and breezy day, the wind often comes from the south and the southwest, which means the wind is &quot;blowing out&quot; and has the potential to turn normally harmless fly balls into home runs. A third variety is the cross-wind, which typically runs from the left field corner to the right field corner and causes all sorts of interesting havoc. Depending on the direction of the wind, Wrigley can either be one of the friendliest parks in the major leagues for pitchers or among the worst. This makes Wrigley one of the most unpredictable parks in the Major Leagues.
Many Cubs fans check their nearest flag before heading to the park on game days for an indication of what the game might be like; this is less of a factor for night games, however, because the wind does not blow as hard after the sun goes down.
With the wind blowing in, pitchers can dominate, and no-hitters have been tossed from time to time, though none recently; the last two occurred near the beginning and the end of the 1972 season, by Burt Hooton and Milt Pappas respectively. In the seventh inning of Ken Holtzman&#39;s first no-hitter, on August 19, 1969, Hank Aaron of the Atlanta Braves hammered one that looked like it was headed for Waveland, but the wind caught it just enough for left fielder Billy Williams to leap up and snare it in &quot;the basket&quot;.
With the wind blowing out, some true tape-measure home runs have been hit by well-muscled batters. Sammy Sosa and Dave &quot;Kong&quot; Kingman broke windows in the apartment buildings across Waveland Ave. several times. Glenallen Hill put one on a rooftop. Batters have occasionally slugged it into, or to the side of, the first row or two of the &quot;upper deck&quot; of the center field bleachers. Sosa hit the roof of the center field camera booth on the fly during the NLCS against the Florida Marlins, some 450 feet away.
But the longest blast was probably hit by Dave Kingman on a very windy day in 1976 while with the Mets. According to local legend, that day, Kingman launched a bomb that landed on the third porch roof on the east (center field) side of Kenmore Avenue, some 550 feet away.
No batter has ever hit the center field scoreboard, however it has been hit by a different kind of ball: a golf ball, hit by Sam Snead, using a two iron.[7]
No matter the weather, many fans congregate during batting practice and games on Waveland Avenue, behind left field, and Sheffield Avenue, behind right field, for a chance to catch a home run ball.
 
Baqu 1M

Baqu

Forum VIP
gif tygodnia - obrona Minnesota Twins, a dokładnie Ryan Doumit.

dziwimy się, że przy jednym z największych payrolli mają najgorszy bilans ? nie dziwimy się...

 
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
Od tamtego tygodnia wróciłem do gry w baseball, gram na razie za małe stawki żeby sprawdzić jak będzie moja skuteczność ale jestem ciekawy jak Wy gracie, czy np. na pojedyncze mecze czy po kilka na jednym kuponie?
Dziś zagrałem takie mecze zobaczymy czy coś trafie!
Atlanta-Cincinnati (8.5) Typ: powyżej 8,5
Texas-Kansas (10.5) Typ: powyżej 10,5
Chicago W.S.-Detroit (8.5) Typ: powyżej 8,5
N.Y.Mets-Milwaukee (8.5) Typ: powyżej 8,5
---
Jest ktoś kto gra na ilość punktów? Jeśli tak to czym się kierujesz? Ja mam tak że co drugi dzień trafiam, wczoraj było pudło więc może dziś się uda. Przeważnie gram na powyżej!!!
 
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
Wie ktoś może jaka była linia punktów w meczu Chicago Cubs - San Diego Padres bo buki naziemne nie dali tego i w bet365 też nie widziałem!
 
S 0

supervalue

Użytkownik
MLB Nowa pasja - od czego zacząć ?
Siema


Zainteresowałem się MLB i czytam tematy, które znajdują się na forum, ale znacie może jeszcze jakieś materiały?

Poznaje teraz zasady gry :grin:

Dzięki za pomoc :grin:
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Da rade , tylko musisz na pasku z jakością podczas oglądania spotkań , który jest na dole , zjechać na minimum [zielone to HD , czerwone to SD]
 
D 77

dalik

Użytkownik
Chłopaki...
Poszukuję zestawienia (najlepiej z całego sezonu, a jak jest to z poprzednich też) seri zwycięstw i porażek.
Takie typu:

KC WLLWLWWWL
LAD WWLWWW

To się chyba FORMA nazywa fachowo.

Z góry dziękuję.
 
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
Potrzebuje stronki z wynikami na której będą wyniki meczów takiego typu przykład:
NYM- NYY 1mecz (5-4), 2 mecz (3-6), 3 mecz (1-2), chodzi mi o to aby wyniki były w jednym wierszu, jeśli ktoś zna taką stronę to poproszę o link. Sam szukałem ale coś nie mogę znaleźć, z góry dziękuję, pozdro.
 
Do góry Bottom