>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Właśnie obejrzałem MONEYBALL, o którym wyżej i powiem krótko, pozycja obowiązkowa. Świetny film, który ogląda się &quot;jednym tchem&quot;, praktycznie bez wad i moim zdaniem 10/10 ????
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
28-29 marca dwumecz Oakland - Mariners otiwerający sezon
4 kwietnia Cardinals - Marlins
5 kwietnia Opening Day
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Mam takie pytanie: U niektórych bukmacherów np. bet24 dostępne są takie zakłady:
San Francisco Giants (R. Sadowski) - Florida Marlins (C. Volstad)
Colorado Rockies (J. De La Rosa) - Washington Nationals (R. Detwiler)
Arizona Diamondbacks (M. Scherzer) - San Diego Padres (C. Gaudin)
Co oznaczają te nazwiska w nawiasach?
Mam podobny dylemat. Od razu mówię, że jestem zielony jeśli chodzi o baseball więc proszę o wyrozumiałość :razz:.
Ostatnio grałem baseball i co prawda trafiłem wynik ale do końca nie byłem pewien o co chodzi z nazwiskami graczy przy kursach.
Wiem co oznaczają nazwiska graczy przy nazwie drużyny. W Pinnacle gdzie gram mam możliwość odhaczyć nazwisko gracza/y i wtedy w zakładzie pisze np. akcja akcja zamiast np. &quot;J De La Rosa musi się zacząć&quot;
Jaka jest więc różnica?
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Przeniesiony mecz Detroit - Texas
Przenieśli mecz z nocy 20/21 na następny dzień, Texas wygrał 4-10 a następny przegrał 3-2, który się liczy jak przełożony bo babka mi mówi od sts że to ten 3-2, a na stronie espn pisze że ten 4-10, i mam problem bo przez to jedno spotkanie mi nie wchodzi duży kuponik, pomożecie?
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Starterami wyznaczonym na piatek byli Rick Porcello i Matt Harrison i to oni grali w meczu wygranym przez Rangers 10-4
W osbote mecz miał się rozpocząć o 19:05 , gdzie starterami mieli być Justin Verlander i Neftali Feliz.
To spotkanie Tigers wygrało 3-2. , lecz zaczeło się ono o 01:05

Meczem przełożnym był ten z 19 , bo starterzy CI sami , czytaj Porcello i Harrison.
W STS nie ma starterów ukazanych , więc nie się nie dziw że lecą w kulki.

Twoja strata , w netwoych musisz zaznaczayć miotacza , ew. dostaniesz zwrot.
Tutaj uznali , że mecz został dodłożony

Teraz widzę że jest PPD przy Verlander-Pereze.
Dziwi mnie z jakiej racji , bo i tak mieli zacząć wczoraj i zaczeli , a teoretycznie start Harrisona i Porcello został przeniesiony.

Ale i tak nie jest dobrym pomysłem grać baseball u ziemniaków
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Cześć,
Czy jest jakiś sposób by trafnie trafić z liczbą runów danym spotkaniu. Przykładowo mecze:
22.04.12 Detroit Tigers 3 : 2 Texas Rangers
21.04.12 Detroit Tigers 4 : 10 Texas Rangers
20.04.12 Detroit Tigers 3 : 10 Texas Rangers
Dwa pierwsze mecze to over 10 w runach, natomiast ostatni mecz to 5 runów. Zależy to pewnie od wielu czynników ale chyba głównym są pitchers?
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
dzięki chłopaki
&quot;Meczem przełożnym był ten z 19 , bo starterzy CI sami , czytaj Porcello i Harrison.&quot; no tak, czyli niby mam rację, ale ten link zaprzecza, więc co mam zrobić, chodzi tutaj o prawie 700zł w 5 różnych kuponach, więc chyba warto się starać, a dodam że jestem świeży bo gram od 2 miesięcy dopiero i pierwszy raz się z tym borykam;/ doradzicie mi co mam zrobić?
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Po pierwsze STS nie uwzględnia przy typowaniu miotaczy , więc uznali że mecz z godziny 19 jest normmalny , a z 0100 przełoożony.
Jak popatrzymy na miotaczy to sytuacja wygląda odwrotnie.
Jak dobrze pamiętam , to jeszcze przed piątkiem , w sobote miał miotać Verlander i mevcz miał się odbyć o 19:00.
Jeśli stawiałęs mecz piatkowy to powinni albo zwrócić kasę albo uznac mecz , gdzie narzucali Porcello i Harrison.
Dwa pierwsze mecze to over 10 w runach, natomiast ostatni mecz to 5 runów. Zależy to pewnie od wielu czynników ale chyba głównym są pitchers?
Miotacze w większym stpniu decyduja o linni , ale także ofensywa , stadion gdzie mecz jest rozgrywany , home umpire , pogoda , forma zawodników
 
Baqu 1M

Baqu

Forum VIP
Czyli jednym słowem - loteria ????
jedni potrafią wygrywać na tej loterii, więc w pewien sposób tak...
w pewien nie :) Ogólnie rzecz biorąc linie do spotkań są tak ustawiane
przez bukmachera, żeby w obu sytuacjach ( wyniku ) szanse były na poziomie
50%.
 
O 0

obraniak

Użytkownik
mam pytanie do zorientowanych: co oznacza k w statystykach z mlb:
IP H R ER BB K HR WHIP Season ERA
6.2 9 1 1 1 5 1 1.46 4.76
0.1 0 0 0 0 1 0 1.17 3.00
1.0 0 0 0 0 3 0 1.45 3.72
1.0 0 0 0 0 1 0 0.88 1.12
 
Do góry Bottom