>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
5 druzyn czyli lacznie 25 typow = zakladajac ze fajnych typow jest moze ~10 to ktos kto nie siedzi na forum caly czas juz odrazu jest na straconej pozycji jako ze bedzie typowal jako ta 3,4,5 druzyna ktora bedzie juz miala bidna oferte.
Tutaj jak w parach gramy to mozna podawac inne, ale takto jak wiecej 5 druzyn bedzie podawac typy to niesprawiedliwie sie zrobi.
 
P 11

polo87

Użytkownik
9. Kolejnym etapem bo 1/9 gdzie zostanie na placu boju tylko 9 zespołów odbędzie się na następujących zasadach:
- nie będzie rywalizacji zespołowej
- każdy z 9 zespołów ma za zadanie podac 5 typów na dany dzień tj 19sierpnia
- z tych 9 drużyn dalej awansuje 5 zespołów z najwyższym trafionym ako podczas tego dnia

Czy bedzie mozna uzywac tych samych spotkan? Bo oferta Baha jaka jest kazdy wie, i to byloby predzej konkurs kto pierwszy ten lepszy, a nie kto lepiej typuje gdyby nie mozna bylo, jako ze osoby ktore siedza na forum akurat pierwsze zatypuja
nie umiesz wybrać 5 innych spotkań niż przeciwnicy?Nie powiesz mi że nie ma każdego dnia 10-ciu spoktań wartych typowania... . A kto pierwszy ten lepszy
 
P 11

polo87

Użytkownik
5 druzyn czyli lacznie 25 typow = zakladajac ze fajnych typow jest moze ~10 to ktos kto nie siedzi na forum caly czas juz odrazu jest na straconej pozycji jako ze bedzie typowal jako ta 3,4,5 druzyna ktora bedzie juz miala bidna oferte.
Tutaj jak w parach gramy to mozna podawac inne, ale takto jak wiecej 5 druzyn bedzie podawac typy to niesprawiedliwie sie zrobi.
Najpierw proponuje przeczytać regulamin ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
zgadzam sie z jogurtem, w ostatniej fazie gry, jesli kazdy bedzie musiał podawać 5 róznych (od wszystkich innych) typów, zabraknie typów i może byc bezsensowny wyścig kto pierwszy te lepszy, ale ze to bedzie juz ostatnia runda zabawy mozna np. zdecydować sie na branie typów z 2 dni olimpijskich
 
P 11

polo87

Użytkownik
Jeżeli chodzi o runde 1/18 i 1/9 to nie widze takiej potrzeby bo w regulaminie pisze żę w POJEDYNKACH nie mogą sie typy powtarzać.
Jeżeli chodzi o runde po 1/9 to będzie to problem. Mam nadzieje jedna że modzi coś wymyślą.
A jeżeli nie to trudno. Kto pierwszy ten lepszy. Bo też trochę dziwnie żeby 7 drużyn miała te same typy albo żeby różniły się 1 typem ????
Chyba nie do końca modzi przemyśleli tą faze po 1/9. Może jednak lepiej zrobić 1/5? Wolny los otrzyma ta drużyna która trafi największe AKO w 1/9 i tyle. Myśle że nikt wtedy nie będzie miał pretensji dlaczego ta a nie inna drużyna dostała wolny los
 
P 11

polo87

Użytkownik
Najpierw jestes przeciwko mnie, a pozniej przyznajesz racje ze w 1/9 bedzie jednak inaczej - czyzby klopoty z czytaniem?
ano nie założyłem okulary.
Nie wiem czemu ale przeczytałem że chodzi Ci o tą rundę co widać po moim poście.

Po rundzie 1/9 już napisałem co sądzę :p
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
No to teraz prosze mnie przeprosic i przyznac racje ze jednak lepiej i sprawiedliwiej by bylo tak jak ja to napisalem ????
Bo co do 1/18 to nie trzeba cudowac nic ????
 
P 11

polo87

Użytkownik
No to teraz prosze mnie przeprosic i przyznac racje ze jednak lepiej i sprawiedliwiej by bylo tak jak ja to napisalem ????

Bo co do 1/18 to nie trzeba cudowac nic ????
Ale 9 drużyn które dublują swoje typy to też nie o to chodzi do końca.
Nie lepiej po prostu przyznać najlepszej ekipie w 1/9 wolny los i zagrać 1/5?

No cóż najlepiej żeby wypowiedział się jakiś mod i postanowił jak to będzie wyglądać
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
*Czy jeśli przeciwnik w danym meczu postawił typ 1 to można dać na ten mecz typ 2 ? Czy trzeba kombinować ewentualnie inną opcję na ten mecz (under/over, handicap).
*Czy można grać dwudrogowo (np. 1X) ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
*Czy jeśli przeciwnik w danym meczu postawił typ 1 to można dać na ten mecz typ 2 ? Czy trzeba kombinować ewentualnie inną opcję na ten mecz (under/over, handicap).
*Czy można grać dwudrogowo (np. 1X) ?
z tego co wiem to mozna
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
*Czy jeśli przeciwnik w danym meczu postawił typ 1 to można dać na ten mecz typ 2 ? Czy trzeba kombinować ewentualnie inną opcję na ten mecz (under/over, handicap).
*Czy można grać dwudrogowo (np. 1X) ?
Można grac dwudrogowo i można podac typ na innego zwycięzce w tym samym meczu.
Jednak zastrzegam od razu że jeżeli rywal zagrał na 1 a Ty chcesz zagrac 1X to tak nie mozna w tym samym meczu grac;)


A co do kolejnych rund to raczej skupcie się na typowaniu a nie komentowaniu;) Regulamin jest i będzie obowiązywał.
Pozdro
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ludzie po co takie rzeczy piszecie ? Taki spam tu ze szok . Nie wiem jaka trudnosc oddac typy ? naprawde nie trzeba sie wysilac w regulaminie wszystko pisze a reszta na chlopski rozum ,lub bylo tu wczesniej napisane.
 
sajem 0

sajem

Użytkownik
Moja propozycja jest taka:
Po zakończeniu 1/18 zostanie 18 drużyn. Wtedy dwóm drużynom, które są po prostu zauważalnie najlepsze dajemy wolny los. Wtedy rywalizują miedzy sobą 16 drużyn, z których kolejno zostanie 8. Gdy do tych 8 dodamy 2 druzyny z wolnego losu, zostanie nam 10 najlepszych zespołow. Po kolejnej fazie pucharowej będziemy mieć tylko 5 drużyn, które mogą być już pewne nagrody pieniężnej. Potem to już łatwo będzie roztrzygnąć zwycięzcę i kolejne miejsca. Jakimkolwiek sposobem.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Robson// Zauważyłem ze zawyżyliście w dwóch meczach kursy!! CHodzi mi tutaj o mecze w koszykówce. Litwa-Rosja i Niemcy-Hiszpania. Na typy które podaliście kursy wynoszą po 1,80 a nie 1,85. Zastanowie się co zrobic z tą próba oszustwa ale napewno zostaniecie ukarani.
Daję głowę, że na HC zawsze jest 1,85 i tak było również w tym przypadku.. Graliśmy wcześniej HC i również wpisaliśmy 1,85 wg BAH..
Typy uzgadniamy zawsze na GG dużo wcześniej, często rano, podczas gdy temat otwarty był dopiero ok. 19:30.. Kursy mogły więc spaść, ale my mogliśmy to sprawdzić.. W porządku - poddajemy się karze ;)
 
Do góry Bottom