>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

G 277

geryx

Użytkownik
co dalej ? faza pucharowa to jasne, jednak ciekaw jestem czy rozstawicie drużyny z 1 miejsc i do nich dolosujecie te z 2, czy wolnaamerykanka? ja uważam ze pierwsza opcja bardziej uczciwa
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
co dalej ? faza pucharowa to jasne, jednak ciekaw jestem czy rozstawicie drużyny z 1 miejsc i do nich dolosujecie te z 2, czy wolnaamerykanka? ja uważam ze pierwsza opcja bardziej uczciwa
Pierwsze miejsca rozstawione;) Przecież trzeba jakoś uhonorowac ich wysiłek i skutecznośc typów nie zawsze najwyższą ale co najwazniejsze taką która im dawała wygrany pojedynek. Jutro wszystkiego się dowiecie napewno ????
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dobra bo chłopaki mają dosyć liczenia jeszcze tutaj tłumaczyć komuś sprawy oczywiste które wszyscy rozumieją przez 2 strony i 30 postów...
Trochę usunąłem zbędnych postów.
Zalecam czytanie ze zrozumieniem regulaminu.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Dlaczego w pojedynku
Benesova I. - Mirza S. (Tenis kobiety)
Typ - Typ: 1 1,65 ▶ (ZWROT)
mamy policzony zwrot, gdy Mirza przy stanie 1:0 dla Benesova w setach skreczowała ? Warto dodać, że ten typ zadecydował o tym kto awansował dalej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dlaczego w pojedynku

mamy policzony zwrot, gdy Mirza przy stanie 1:0 dla Benesova w setach skreczowała ? Warto dodać, że ten typ zadecydował o tym kto awansował dalej.
Ponieważ uznaliśmy że w przypadku kreczu w tenisie będziemy uznawali jak zwrot a nie plus czy minus. Przykro nam że to decydowało o awansie ale tak było liczone wszystkim. Pozdrawiam
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
&quot;7. Kolejnym etapem konkursu będzie rywalizacja w 1/9 na identycznych zasadach jak w 1/17.
8. Z tym że zaznaczam że tam jedna drużyna będzie miała wolny los a więc automatyczny awans do kolejnej fazy naszej zabawy.&quot;

zostaje po 1/17 17 drużyn. Do 1/9 potrzeba 18. Rozumiem, że wolny los dotyczy tej fazy turnieju ? Czy będzie to drużyna przegrana w 1/17 z najwyższym AKO ?
 
P 11

polo87

Użytkownik
&quot;7. Kolejnym etapem konkursu będzie rywalizacja w 1/9 na identycznych zasadach jak w 1/17.
8. Z tym że zaznaczam że tam jedna drużyna będzie miała wolny los a więc automatyczny awans do kolejnej fazy naszej zabawy.&quot;

zostaje po 1/17 17 drużyn. Do 1/9 potrzeba 18. Rozumiem, że wolny los dotyczy tej fazy turnieju ? Czy będzie to drużyna przegrana w 1/17 z najwyższym AKO ?
jest 18 grup więc nie ma tego problemu ????

czekamy na pary 1/18 ????

Robson// Pary już są dawno rozlosowane;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
&quot;7. Kolejnym etapem konkursu będzie rywalizacja w 1/9 na identycznych zasadach jak w 1/17.
8. Z tym że zaznaczam że tam jedna drużyna będzie miała wolny los a więc automatyczny awans do kolejnej fazy naszej zabawy.&quot;

zostaje po 1/17 17 drużyn. Do 1/9 potrzeba 18. Rozumiem, że wolny los dotyczy tej fazy turnieju ? Czy będzie to drużyna przegrana w 1/17 z najwyższym AKO ?
Tak wolny los będize obowiązywal po odbyciu się tej rundy, a drużyna z wolnym losem automatycznie awansuje do tej 9 która będize podawała typy na dany dzień z której 5 najlepszych awansuje do ostatecznej rozgrywki.
 
B 0

bigstar

Użytkownik
Obaj panowie jesteście w błędzie. Nie patrzcie na godziny, które podaje bah, bo to są bzdury. 23:00 czasu polskiego to 5:00 rano czasu chińskiego. &quot;Prawdziwe&quot; godziny rozgrywania danego zdarzenia są na oficjalnej stronie Igrzysk.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
9. Kolejnym etapem bo 1/9 gdzie zostanie na placu boju tylko 9 zespołów odbędzie się na następujących zasadach:
- nie będzie rywalizacji zespołowej
- każdy z 9 zespołów ma za zadanie podac 5 typów na dany dzień tj 19sierpnia
- z tych 9 drużyn dalej awansuje 5 zespołów z najwyższym trafionym ako podczas tego dnia
Czy bedzie mozna uzywac tych samych spotkan? Bo oferta Baha jaka jest kazdy wie, i to byloby predzej konkurs kto pierwszy ten lepszy, a nie kto lepiej typuje gdyby nie mozna bylo, jako ze osoby ktore siedza na forum akurat pierwsze zatypuja
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
9. Kolejnym etapem bo 1/9 gdzie zostanie na placu boju tylko 9 zespołów odbędzie się na następujących zasadach:
- nie będzie rywalizacji zespołowej
- każdy z 9 zespołów ma za zadanie podac 5 typów na dany dzień tj 19sierpnia
- z tych 9 drużyn dalej awansuje 5 zespołów z najwyższym trafionym ako podczas tego dnia
Czy bedzie mozna uzywac tych samych spotkan? Bo oferta Baha jaka jest kazdy wie, i to byloby predzej konkurs kto pierwszy ten lepszy, a nie kto lepiej typuje gdyby nie mozna bylo, jako ze osoby ktore siedza na forum akurat pierwsze zatypuja
Podasz 4 typy takie same. Jeden, najsłabszy wg Ciebie, wyrzucasz i zamieniasz go innym typem. Wygrywasz mecz..
Nie wiem jak Ty, ale ja bym tak zrobił :p Regulamin jeśli jest to od początku do końca :]
 
Do góry Bottom