>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
witam grupa 13
Borubar&#39;s Tim-JWP Mafia 2,57 - 3,25 na odwrot powinno byc my mielismy 3,25 a oni 2,57 prosze o poprawienie wyniku i liczby punktow ???? dziekuje
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a ja bym wam proponowal (nie to zebym chcial [ale pomoglbym :] ]) abyscie wzieli sobie kogos do pomocy ze zliczaniem typow ???? bo jak widac II kolejka sie skonczyla a jeszcze I nie podliczona :/ a tu tabela i wyniki sa potrzebne :p
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
a ja bym wam proponowal (nie to zebym chcial [ale pomoglbym :] ]) abyscie wzieli sobie kogos do pomocy ze zliczaniem typow ???? bo jak widac II kolejka sie skonczyla a jeszcze I nie podliczona :/ a tu tabela i wyniki sa potrzebne :p
nie kalkuluj tylko graj .
a o reszte my zadbamy.
 
matys007 0

matys007

Użytkownik
Pytanie do moderatorów, a także do innych użytkowników:

Skąd bierzecie trudno dostępne wyniki: badmintona, siatkówki plażowej i normalnej siatkówki ?

Pozdro
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
easy w grupie 11 zle mecz rozliczyles ;p
mam pytanie jezeli mec zostal przelozony to trudno i liczy sie po kursie 1.0 lub podanie zastepczego ( Wersja Nikifora )
czy sie czeka az mecz sie odbedzie ( wersja Robsona ) ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
easy w grupie 11 zle mecz rozliczyles ;p
mam pytanie jezeli mec zostal przelozony to trudno i liczy sie po kursie 1.0 lub podanie zastepczego ( Wersja Nikifora )
czy sie czeka az mecz sie odbedzie ( wersja Robsona ) ?
Jeżeli chodzi o wczorajsze mecze z tenisa to wyjątkowo poczekamy na rozegranie meczy. więkoszośc z nich została już rozegrana w sumie więc wyniki 2 kolejki powinny się pojawic niedługo a napewno dzisiaj ;)
W kolejnych dniach jak napisałem wczesniej tenis podajecie na własną odpowiedzialnośc.
Pozdro
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Nie chciałbym się narzucać ,ale admin Verti przez pomyłkę źle rozliczył typy jednej z drużyn w grupie 17 .Prosiłbym o poprawienie.
Edit Verti // Nie wiem czy zauważyłeś, ale już poprawiłem ;)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Jeżeli chodzi o wczorajsze mecze z tenisa to wyjątkowo poczekamy na rozegranie meczy. więkoszośc z nich została już rozegrana w sumie więc wyniki 2 kolejki powinny się pojawic niedługo a napewno dzisiaj ;)
W kolejnych dniach jak napisałem wczesniej tenis podajecie na własną odpowiedzialnośc.
Pozdro
wczoraj zostalo rozegranan bardzo mala ilosc meczy czekamy bo moderatorzy zagrali tenisa ? albo sie czeka albo sie nie czeka na ma wyjatkow .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
wczoraj zostalo rozegranan bardzo mala ilosc meczy czekamy bo moderatorzy zagrali tenisa ? albo sie czeka albo sie nie czeka na ma wyjatkow .
moderatorzy ? przeczytaj ile osob prosilo w tym temacie aby poczkac na tenis ;) , jezeli dzis nie rozegraja to na minus ,
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
wczoraj zostalo rozegranan bardzo mala ilosc meczy czekamy bo moderatorzy zagrali tenisa ? albo sie czeka albo sie nie czeka na ma wyjatkow .
Czy Ty zawsze wszędzie szukasz zaczepki ?
Się ciesz że czekamy a nie płaczesz na każdym kroku. Podliczanie idzie w dobrym kierunku więc będize dobrze. Poczekamy wyjątkowo ten jeden raz na mecze tenisa bo wtedy nie będzie z czego poprzyznawac pkt. Następne razy gry mecz się nie odbędize danego dnia nie będizemy czekac tylko dajemy ⛔
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Robson ty chyba nie wiesz co mowisz ? i nie takim tonem. zagrales tenisa i dales ze czekasz na mecz pytalem nikifora pare h przed tym czy mam podac zastepczy on mi powiedzial ze tak bo jak nie to 1.0, wiec sie zapytalem.
wszytko jasne od jutra jezeli nie zostanie roegrane jest minus.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Robson ty chyba nie wiesz co mowisz ? i nie takim tonem. zagrales tenisa i dales ze czekasz na mecz pytalem nikifora pare h przed tym czy mam podac zastepczy on mi powiedzial ze tak bo jak nie to 1.0, wiec sie zapytalem.
wszytko jasne od jutra jezeli nie zostanie roegrane jest minus.
No sorki za ton ale nie mogłem się powstrzymac bo myślałem że ziejesz jadem;)
Nie nie czekamy dlatego że ja dałem... Poprostu nie była to wina userów że padał deszcz, a w sobote podawali oni jak było wiadomo że tenis startuje w niedziele więc dlatego dawaliśmy minusy.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom