>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

midel 189

midel

Użytkownik
Tak indywidualny.
Nie życzę sobie kasowania moich postów!!
Parę postów wyżej easy napisał: &quot; To nie jest indywidualna dyscypilna bo graja dwie zawodniczki lub dwoch zawodnikow&quot;
P.S. Zapanujcie nad tym bałaganem
P.S.2. Kolejne usunięcie posta bez podania przyczyny będzie skutkować skargą do admina.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Nie życzę sobie kasowania moich postów!!
Parę postów wyżej easy napisał: &quot; To nie jest indywidualna dyscypilna bo graja dwie zawodniczki lub dwoch zawodnikow&quot;
P.S. Zapanujcie nad tym bałaganem
P.S.2. Kolejne usunięcie posta bez podania przyczyny będzie skutkować skargą do admina.
Po prostu nieodpowiednie osoby zajmują się organizacją tego turnieju.
 
P 11

polo87

Użytkownik
Jak ja uwielbiam napinaczy ????
midel&amp;aduss: Myślałem że aby bawić sie w bukmacherke trzeba mieć 18 lat ????
Jednak czasami można sie pomylić patrzeć na Was....
A co do moderatorów: Nie przejmujcie się napinaczami i róbcie swoje ????
Co do propozycji:
1) można dodać do regulaminu ilość zmian typów
2) wypisać w regulaminie co jest ind a co druż sportem wraz z deblami itd - nie będzie wtedy zbędnych komentarzy osób które nie bardzo umieją samodzielnie myśleć ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak ja uwielbiam napinaczy ????
midel&amp;aduss: Myślałem że aby bawić sie w bukmacherke trzeba mieć 18 lat ????
Jednak czasami można sie pomylić patrzeć na Was....
A co do moderatorów: Nie przejmujcie się napinaczami i róbcie swoje ????
Co do propozycji:
1) można dodać do regulaminu ilość zmian typów
2) wypisać w regulaminie co jest ind a co druż sportem wraz z deblami itd - nie będzie wtedy zbędnych komentarzy osób które nie bardzo umieją samodzielnie myśleć ????
Nie musisz się im podlizywać. Sami nawzajem sobie zaprzeczają, do tego w tym temacie przeplatają się posty z zezwoleniami, już o samej ofercie BAH nie mówiąc. Z całym szacunkiem, ale nie mam ani czasu ani ochoty sprawdzać co chwilę czy aby mecz badmintonistów nie został przełożony na inny dzień, bo bah źle ofertę wystawił.
 
P 11

polo87

Użytkownik
Nie musisz się im podlizywać.
Nie ośmieszaj się ????
Z całym szacunkiem, ale nie mam ani czasu ani ochoty sprawdzać co chwilę czy aby mecz badmintonistów nie został przełożony na inny dzień, bo bah źle ofertę wystawił.
No to jeżeli nie masz ochoty to masz pecha. Regulamin jest, kolejki są rozpisane. Jeżeli kolejka rozpisana jest na 9-tego to 4-letnie dziecko pojmie że spotkanie ma się wtedy rozpocząć i skończyć a nie 2 dni później.

Organizatorem konkursu jest FB i BAH. Moderatorzy ustalają zasady i Ci którym odpowiadają i chcą się pobawić zapisują się i walczą. Ci którym zasady nie pasują się NIE zapisują.

Są nagrody. Aby je wygrać trzeba sie troche wykazać. Na tym to m.in polega.

Jeżeli Coca-Cola organizuje konkurs że za 5 nakrętek jest misiek to za 4 Ci bo nie dadzą..

A pisząc że NIE ŻYCZYSZ sobie aby moderator nie usuwał Ci posty które zawierają błędne informacje to życz sobie dalej. Jak nazwa wskazuje moderator jest od moderowania i to robi. A tekst że poskarżysz się adminowi rozbawiła mnie do łez...

Uwielbiam ludzi którzy tylko umieją napisać co ich boli i srają na to czy ktoś się stara czy nie, czy załatwił nagrody czy nie.

Ludzie poświęcają swój czas, rozwiązują spory, odpowiadają na pytania bez żadnej napinki ale zawsze musi znaleźć się parę osób które nie umieją napisać normalnie posta tylko &quot;krzyczą&quot; że są pokrzywdzeni.

Sam prowadzę forum z konkretną ilością user i wiem ile pracy potrafią dołożyć napinacze.

Pozdrawiam normalnych ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego spotkania jak przeciwnik!
w grupie 6, przedawkowalem hemoblobine podał to samo spotaknie
i ponawiam pytanie
to wkoncu siatka plazowa sport indywidualny czy druzynowy?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Upoważniam usera Pavlinho do podawania typów - &quot; Dajcie nam wygrać - Abstynenci&quot;
Z poważaniem, Jacekk :]
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie ośmieszaj się ????
No to jeżeli nie masz ochoty to masz pecha. Regulamin jest, kolejki są rozpisane. Jeżeli kolejka rozpisana jest na 9-tego to 4-letnie dziecko pojmie że spotkanie ma się wtedy rozpocząć i skończyć a nie 2 dni później.
Organizatorem konkursu jest FB i BAH. Moderatorzy ustalają zasady i Ci którym odpowiadają i chcą się pobawić zapisują się i walczą. Ci którym zasady nie pasują się NIE zapisują.
Są nagrody. Aby je wygrać trzeba sie troche wykazać. Na tym to m.in polega.
Jeżeli Coca-Cola organizuje konkurs że za 5 nakrętek jest misiek to za 4 Ci bo nie dadzą..
A pisząc że NIE ŻYCZYSZ sobie aby moderator nie usuwał Ci posty które zawierają błędne informacje to życz sobie dalej. Jak nazwa wskazuje moderator jest od moderowania i to robi. A tekst że poskarżysz się adminowi rozbawiła mnie do łez...
Uwielbiam ludzi którzy tylko umieją napisać co ich boli i srają na to czy ktoś się stara czy nie, czy załatwił nagrody czy nie.
Ludzie poświęcają swój czas, rozwiązują spory, odpowiadają na pytania bez żadnej napinki ale zawsze musi znaleźć się parę osób które nie umieją napisać normalnie posta tylko &quot;krzyczą&quot; że są pokrzywdzeni.
Sam prowadzę forum z konkretną ilością user i wiem ile pracy potrafią dołożyć napinacze.
Pozdrawiam normalnych ????
Widzę, że myślenie sprawia ci problem, więc będę pisał jak najprościej, abyś mógł zrozumieć.
Najbardziej boli cię, że wytykam błędy organizatorów - no cóż, pewnie ta &quot;pewna liczba user&quot; to ok. 20 albo sam nie potrafisz przeprowadzać podobnych konkursów.
Usunięty został mój post, w którym porównałem wypowiedzi dwóch modów, więc gdzie tu jest wprowadzanie w błąd ?
A jeżeli chodzi o badminton czy tenis to chodziło mi o sytuację jaka ma miejsce dzisiaj - przesuwane spotkania. Teraz każdy musi zmieniać swoje typy, jeżeli ma z sesji wieczornej (mogą się nie odbyć) ?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no własnie to tez jest ogólny problem w tym konkursie, zawsze moze sie tak zdarzyc, że jakies spotkanie jest przełożone, przeciez to nie winna podających typy, nie da sie tego przewidzieć,może uznawać te typy jednak?
 
P 11

polo87

Użytkownik
Widzę, że myślenie sprawia ci problem, więc będę pisał jak najprościej, abyś mógł zrozumieć.

Po raz kolejny pokazujesz że zawartość pod kopułą nie jest duża bo gdy nie potrafisz napisać konstruktywnie zaczynasz obrażać

Najbardziej boli cię, że wytykam błędy organizatorów - no cóż, pewnie ta &quot;pewna liczba user&quot; to ok. 20 albo sam nie potrafisz przeprowadzać podobnych konkursów.
Kompletna ignorancja. Prowadze największe forum w swojej kategori w Polsce ale pomińmy to. Nie ma to jak komentować coś o czym nie ma się zielonego pojęcia ????

Usunięty został mój post, w którym porównałem wypowiedzi dwóch modów, więc gdzie tu jest wprowadzanie w błąd ?
Nie widziałem tego posta więc Ci nie odpowiem. Z tonu twoich postów mogę sie tylko domyślać że jak każdy pluł jadem.

A jeżeli chodzi o badminton czy tenis to chodziło mi o sytuację jaka ma miejsce dzisiaj - przesuwane spotkania. Teraz każdy musi zmieniać swoje typy, jeżeli ma z sesji wieczornej (mogą się nie odbyć) ?
Zapewne jest różnica pomiędzy złą godziną u bukmachera i spotkanie jest zaplanowane na inny dzień w oficjalnym terminarzu Olimpiady. Jeżeli pada deszcz to logiczne że spotkania tenisowe mogą się przesunąć a że w oficjalnym terminarzu miały się odbyć wtedy i wtedy to myślę że powinno zostać uznawane. Ale to już nie pytanie do mnie tylko do modów. Czy typy mają być zmieniane czy też będą takie akceptować.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Do organizatorów - podejmijcie jakąś KONKRETNĄ decyzję dotyczącą typów z tenisa bo dzisiejszego dnia nie z naszej winy część meczów została przełożona . Prosiłbym bardzo o wyrozumiałość dla uczestników konkursu .
 
midel 189

midel

Użytkownik
Do góry Bottom