>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Panowie krótka piłka. Godzina przy zakładach na stronie BAH, to godzina zamknęcia przyjmowania zakładów, a nie godzina rozpoczęcia spotkania.

Także przypominam, by nie sugerować się datą i godziną na BAH!

Także, proszę się nie skarżyć czemu typ nie został zaliczony, skoro w ofercie BAH był on wystawiony na 9 sierpnia na 23:00.
czyl icaly turniej do przyslowiowej &quot;pupki&quot;.
po co bah ? bo kase wykalda ?
to niech wykalda kase a typy bierzemy z expekt.
bo tam wsyztsko jest opisane przejzyscie !
ludzie na bah nawet nie ma oferty. gdzie plywanie ? z tego co widze ejst tylko zwyciezca. na wyscigi nie ma !

psize i psize, ale to jest po prostu smich, ze turniej z taga &quot;ranga&#39; okazuje sie slaby.
to moze laskawi organizatorzy ulatwia nam podawanie typow i rozpisza poszczegolny typy, a nie paplaja ze poźniej my nie mamy meic pretensji...
!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie podoba się coś? Proszę bardzo, zrezygnuj. Nikt Cię do uczestnictwa na siłę nie zmusza.

Nie dość, że staramy się Wam zorganizować podczas Igrzysk dobrą zabawę, znany bukmacher sponsoruje nagrody, większość ma jakieś &quot;ale&quot;.

Ja nie wiem. Czego Wy chcecie? Ciekawe, czy udałoby się Wam zorganizować cały konkurs, Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
:Kolego&quot; ... co konkurs ktos ma pretensje,to Wy swoje ...
&quot;Zrezygnuj&quot; ...
po to jestes na tym forum tym kim jestes, zeby m.in robic nam tkaie konkursy.
My nie palczemy, tylko staramy sie zwrocic uwage na cos konkretnego !
mowie otwarcie ze w bah jest syf, nie ma zadnej oferty ... i zbey pdoac typ to trzeba nie spac i czyhac az otworza temat by byc 1 i tyle.
ale skoro kilkanascie osob cos mowi, a Wy uwazacie ze marudizmy i sie mamy wycofac to sorry ...
najlepiej nie robcie nic, wychodzcie z zalozenia ze nam sie nie nalezy jak nie pasi !

łache nam robicie ?
jak nie chcesz to nie rob konkursow i tyle.
Jak chcesz to lsuchaj i staraj sie wybrnac z sytuacji a nie cwaniakowac 9bo tak wyglada) ...

ehhh
nie dsoc ze mi sie spac chce to moj kumepl podobnie jak ja chodzimy maksymalnie ****, bo zamaist zabawy mamy bolaczke co grac :|

ale coz, i tak wygrmay ????

(dla rozluźnienia) ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wybacz, jeśli Cie uraziłem.

Nie moja wina, że BAH ma ofertę jaką ma. Po prostu postaraj się wybrać coś z bieżącej oferty, która nie jest aż tak uboga.

Swoją drogą, nie cwaniakuję. Naprawdę zależy mi, byście się dobrze bawili. Tylko, że niektórzy nie rozumieją że mamy swoje życie. Nie potrafią też zrozumieć regulaminu, bądź jego zmiany. Ciągle swoje. Naprawdę może to doprowadzić człowieka do wściekłości.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Co do oferty to kolega ma absolutnie rację, ponieważ poza sportami drużynowymi, gdzie w niektórych tylko 1X2 można obstawiać, to z innych dyscyplin oferta jest bardzo uboga, by nie powiedzieć, że jej nie ma. Podobnie z tenisem, gdy już sporo ekip podało tenis na pierwszy dzień (w tym i moja drużyna - dopiero teraz przetrząsnąłem ten temat, w którym więcej spamu i ot niż konkretnych decyzji) w moim przekonaniu mając do tego prawo (skoro buk sponsorujący ten konkurs wystawił ofertę na ten dzień - nie ważne, że 23:00 - ważna DATA). Poza tym sądzę, że powinien zostać stworzony temat, w którym tylko moderatorzy mogliby pisać - chodzi tu o wytyczne czy komunikaty, a nie w tym gąszczu postów Robson (bez urazy, ale ciężko to wszystko przetrząsnąć) coś pisze.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wybacz, jeśli Cie uraziłem.

Nie moja wina, że BAH ma ofertę jaką ma. Po prostu postaraj się wybrać coś z bieżącej oferty, która nie jest aż tak uboga.

Swoją drogą, nie cwaniakuję. Naprawdę zależy mi, byście się dobrze bawili. Tylko, że niektórzy nie rozumieją że mamy swoje życie. Nie potrafią też zrozumieć regulaminu, bądź jego zmiany. Ciągle swoje. Naprawdę może to doprowadzić człowieka do wściekłości.
niE, NIE ..
ja sie przeto nie obrazam ????
tylko wiesz, ja tez jestem poddenerwowany i stad taka atmosfera.
co by nie bylo to jednak lipton w bah. bo mamy typy z plywania ... mamy konkretne typy, bo od plywaczki ???? (heh brzmi powaznie), a tu patrzymy - nie ma w ofercie (w expekt natomiast jest).
wiec widzisz, malo tego do grania !
a do tego &quot;cwaniaka&quot;. chcialem zwrocic uwage, ze zbytnio podkreslacie czasem swoj status, przez co tak to wyglada, ale nie obrazaj sie, bo to pozytywna uwaga ????
a tak powaznie juz mowiac ... rozumiem Ciebie, caly sztab itd ...
niektorzy sa strasznymi **** i nie czytaja polecen, ale Ci :drudzy&quot; moga miec uzasadnione pretensje wiec ich tak czy siak trzeba wysluchac !

tyle ode mnie i przepraszam ejsli to ja zbytnio agresywanie do tego podszedlem ????

????
pozd(R)awiam
 
G 277

geryx

Użytkownik
do przedmówcy, przespij sie i napisz krótko i wyraźnie żale z pomysłem na zmiane regulaminu, pewno mody cos wskurają, ale na razie to choc czasem sensowny ( oferta bah smieszna)to raczej bełkot,pzdr
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
to wtedy nie zaliczamy ostatniego 5 typu ;)
Prsze zmeinic typy tenisowe poniewaz one sa na 10 SIERPNIA , wiec nie bede uznawane , najlepiej zmiany dopisac w temacie ze swoja grupa .
 
erka 1

erka

Użytkownik
to wtedy nie zaliczamy ostatniego 5 typu ;)
Prsze zmeinic typy tenisowe poniewaz one sa na 10 SIERPNIA , wiec nie bede uznawane , najlepiej zmiany dopisac w temacie ze swoja grupa .
A jesli tak bylo z innymi dyscyplinami w przypadku naszej druzyny-badminton byl na 09.08.2008 na godz. 2.00 a teraz sie okazalo ze graja jutro?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeżeli mecz 1. kolejki jeszcze się nie zakończył, to czy można już dawać typy na 2. kolejkę?
Tak można podawac;) Tylko zaznaczajcie że to jest 2kolejka i kogo macie za rywala. I swoja nazwe druzyny pogrubiajcie co ułatwi nam sprawdzanie
 
Do góry Bottom