>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

G 277

geryx

Użytkownik
do Modów- rozumiem że przez obsówy tenisowe, druga kolejka rozstrzygnie sie z jedno ( lub wiecej) dniowym opóźnieniem ?

ps. co do zmiany typów , uważam że od biedy mozna to zrobic w kilka minut po wrzuceniu typów, bo cos zle sie skrobneło ale, na Boga, nie w połowie dnia rozgrywania danej kolejki, jak częśc typowanych wyników jest juz znana

ps.1 kto zajmuje sie podliczaniem ? uczestnicy w grupie sami czy Wy?
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
ps. co do zmiany typów , uważam że od biedy mozna to zrobic w kilka minut po wrzuceniu typów, bo cos zle sie skrobneło ale, na Boga, nie w połowie dnia rozgrywania danej kolejki, jak częśc typowanych wyników jest juz znana
Ten mecz który chce zmienić odbędzie się dopiero jutro więc nie oskarżaj mnie o oszustwo .

Wczoraj przegrałem kolejkę dlatego że mój przeciwnik wymienił 3 typy , więc dziś nie wyobrażam sobie ,żebym nie mógł zmienić typu, który był już w ofercie na sobotę , potem miała być niedziela a dziś dowiaduje się że będzie jutro .
 
G 277

geryx

Użytkownik
jeśli część zdarzeń z dzisiejszych typow Twoich badź przeciwnika jest już rozstrzygnięta, to moim zdaniem to nie mozlwe, bo masz info jak Wam, przeciwnikowi idzie , oraz jakiego ewentualnie kursu szukać aby wygać, chyba to oczywiste
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Propozycja do organizatorów konkursu, by zostawili te typy tenisowe i je podliczyli jutro.
a na 11 sierpnia (3kolejka) podawac typy bez tenisa.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ten mecz który chce zmienić odbędzie się dopiero jutro więc nie oskarżaj mnie o oszustwo .
Wczoraj przegrałem kolejkę dlatego że mój przeciwnik wymienił 3 typy , więc dziś nie wyobrażam sobie ,żebym nie mógł zmienić typu, który był już w ofercie na sobotę , potem miała być niedziela a dziś dowiaduje się że będzie jutro .
Już wczoraj było wiadomo, że ten mecz odbędzie się w poniedziałek, dodatkowo zmieniłeś go dopiero jak wskazałem błąd, pod koniec dnia ????

przeciez to bylo walkowane tyle razy, moderatorzy wyrazili sie jasno, ze nie beda brane pod uwage
Trudno zrozumieć, że mecze nie odbyły się z przyczyn niezależnych od nas - deszcz. Co innego, gdy podana jest już rozpiska na dany dzień i gracz postawi na mecz, który odbywa się w innym terminie
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Prosilbym aby jakis mod odpowiedzialny za konkurs podal oficjalne info jesli chodzi o mecze tenisa! Kilka z nich sie odbylo, kilka zaczelo, a jeszcze inne wcale sie nie rozpoczely! Jesli chodzi o mnie to jestem zdania, ze na te mecze trzeba poczekac i rozliczyc kupony dopiero po ich zakonczeniu! Deszcz to nie nasza wina i jesli ktos postawil 5 meczow z tenisa to dlaczego ma byc pokrzywdzony skoro byly one zaplanowane na dzien 10.08? Jak kupony rozliczy sie jutro to nikt na tym nie ucierpi, a jesli mecze beda uniewazniane na kuponach to jest to moim zdaniem bez najmniejszego sensu!

Pozdrawiam i czekam na decyzje!
 
J 19

jajo

Użytkownik
jeśli mecze były zaplanowane na dziś, dziś rano i poludnie, a nie 23:00 ( bo to jakaś głupota BAH-u z podawaniem tego z taka datą), to jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest czekanie na rozstrzygniecie meczu. Przeciez nie moze ktos byc statny poprzez to, ze zawodnik przeciwnika zdazyl przed deeszczem a jego juz nie
 
sajem 0

sajem

Użytkownik
jeśli mecze były zaplanowane na dziś, dziś rano i poludnie, a nie 23:00 ( bo to jakaś głupota BAH-u z podawaniem tego z taka datą), to jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest czekanie na rozstrzygniecie meczu. Przeciez nie moze ktos byc statny poprzez to, ze zawodnik przeciwnika zdazyl przed deeszczem a jego juz nie
Pełne poparcie. Mecze, ktore były zaplanowane na dzisiaj i zgodnie z planem powinny się odbyć dzisiaj (10 VIII), a z powodu deszczu odbędą się jutro (11 VIII), to zaczekajmy aż się skończą i zaliczmy je tak jak miało być - na dzień 10 VIII.
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
Witam wszystkich uczestników konkursu.Nie ma co się kłócić np.czy typy z tenisa z dnia dzisiejszego zaliczyć czy nie z powodu warunków czy tam innych zdarzeń.Regulamin jest jaki jest i tzreba się go trzymać ale zawsze można zrobić referendum i poprawkę do regulaminu bo modowie pewnie nie mają nrafic przeciwko.Pozdrawiam i życzę trafności i cierpliwości ???? .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W związku z dzisiejszymi kłopotami z rozegraniem tenisa na wyniki meczy poczekamy do jutra. Jednak jeśli jutro tenis się nie odbędzie zostaną one uznane jako ⛔

Jednak drużynom którym da się podliczyc już typy bo ich mecze się odbyły zostaną niektóre grupy podliczone;)
Pozdrawiam
 
G 277

geryx

Użytkownik
no way, przecierz i tak do pojutrza trwać będzie ( wraz z podliczeniami) faza grupowa, wiec na spokojnie mozna poczekać do pojutrza, a dzis prosze zaznacznie, na przykład, że od dzis na własna odpowiedzialnośc sie tenis stawia ( czyli grac mecze ustawiane w planie dnia jako pierwsze najbezpieczniej) lub cos innego ustalcie, byle wspólne dla wsiech
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W związku z problemami z podliczaniem tenisa od jutrzejszej kolejki spotkania tenisowe podajecie na swoją odpowiedzialnośc. Zresztą tak samo będzie z innymi grami. W przypadku nie rozegrania danego meczu w danym dniu liczymy jako ⛔
Od dzisiaj już nie obowiązuje zmiana typów czy spotkań, chyba że user pomyli się i przez przypadek zamiast 1 da 2 czy pomyli kurs.
Wszystkie kolejki w miare możliwości zostaną podliczone w dniu jutrzejszym. W przypadku nie zrobienia tego z braku czasu( modów) może tak się stac że będzie jeden dzień przerwy w konkursie ale to tylko ze względu aby cała rywalizacja dalsza przebiergała jak najsprawniej.

P.S I weźcie się co niektórzy nauczcie podawac typy bo burdel robicie w tematach. To zapominacie podac AKO, albo jaka dyscyplina. CO się z Wami dzieje??!! Mam nadizeje że takie błędy(?) się więcej nie powtórzą


Dziękuje za uwage ???? Pozdrawiam
Robson
 
Do góry Bottom