>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem za co zostaliśmy zdyskwalifikowani i czemu nie podliczyliście punktów? w ostatnim pojedynku AKO= 2.24 i wygrany pojedynek
 
P 11

polo87

Użytkownik
Mam pytanie.
Do której godziny można spodziewać sie decyzji o terminie rozpoczęcia następnej rundy?
Ile będzie trwał każdy mecz? ???? 1 dzień czy też więcej?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie.
Do której godziny można spodziewać sie decyzji o terminie rozpoczęcia następnej rundy?
Ile będzie trwał każdy mecz? ???? 1 dzień czy też więcej?
Otóż teraz podjąłem decyzje iż dzisiaj nie będize losowania kolejnej rundy turnieju ponieważ nie ma kto podliczyc rozgrywek grupowych. Ja podliczyłem 6 grup a reszta stoi bo nie ma modów odpowiedzialnych wraz ze mną za to a sam nie zamierzam wszystkiego robic bo i tak wystarczająco długo już nad tym siedze. WIęc jak ktoś raczy z nich podliczyc reszte grup to zastanowimy się co dalej. W swoim imieniu sorki za taki obrót sprawy ale to nie moja wina.
Jak tylko będize wiadomo co dalej dam znac;)
 
P 11

polo87

Użytkownik
Otóż teraz podjąłem decyzje iż dzisiaj nie będize losowania kolejnej rundy turnieju ponieważ nie ma kto podliczyc rozgrywek grupowych. Ja podliczyłem 6 grup a reszta stoi bo nie ma modów odpowiedzialnych wraz ze mną za to a sam nie zamierzam wszystkiego robic bo i tak wystarczająco długo już nad tym siedze. WIęc jak ktoś raczy z nich podliczyc reszte grup to zastanowimy się co dalej. W swoim imieniu sorki za taki obrót sprawy ale to nie moja wina.
Jak tylko będize wiadomo co dalej dam znac;)
Czyli mam rozumieć że jutro dzień wolny od typowania na 100%?
Ile dni będzie trwał mecz w rundzie pucharowej?
I jak to będzie wygladać?
1/18-&gt;1/9-&gt;1/5 i 5 ekip w rundzie finałowej czy też inne rozwiązanie? ????

Pytam tak na przyszłość ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czyli mam rozumieć że jutro dzień wolny od typowania na 100%?
Ile dni będzie trwał mecz w rundzie pucharowej?
I jak to będzie wygladać?
1/18-&gt;1/9-&gt;1/5 i 5 ekip w rundzie finałowej czy też inne rozwiązanie? ????

Pytam tak na przyszłość ;)
Będzie zastosowane takie rozwiązanie jak napisałeś ????

A co do jurtra to na bank nie będzie żadnego typowanie ...
 
czempion6 24

czempion6

Użytkownik
Ktos chyba nie podchodzi do sprawy odpowiedzialnie. Prosze nie usuwac tego postu!!!

Przepraszam ale ja tu widze wielki nieporozumienie. Jest to konkurs bet-at-home ja 09.08.08 wchodzac na BAH wszedlem w &quot;Dzisiejsze zaklady&quot; i tam dokladnie pisalo:
09-08-08 23:00 Berdych T./Stepanek R. - Melo M./Sa A.
09-08-08 23:00 Nadal R./Robredo T. - Björkman J./Soderling R.
09-08-08 23:00 Andreev I./Davydenko N. - Blake J./Querrey S.
09-08-08 23:00 Andreev I. - Querrey S. 1 1,55
Jest to konkurs bet-at-home wiec ja korzystam z jego zakladow, kursow. I dat odbycia sie meczy!!! Dlaczego wiec te spotkania sie nie licza. I nie tylko ja jestem w takiej sytuacji u wielu osob widzialem mecze tenisa z data i godzina 09-08-08 23:00 chociaz jak wiemy sie nie odbyly.


Robson// Ta sprawa już była rozstrząsana więc poczyta wcześniejsze strony a nie !
 
P 11

polo87

Użytkownik
Będzie zastosowane takie rozwiązanie jak napisałeś ????

A co do jurtra to na bank nie będzie żadnego typowanie ...
Czyli jutro odpoczynek od typowania ????
Tak myślałem że tak będziemy lecieć chociaż jeszcze jedna myśl mi przyszła do łba tzn każda ekipa podaje swój kupon i do dalszej rundy awansuje x drużyn z najwyższym AKO ???? Myślę że ciekawe rozwiązanie ????
Możecie to zastosować gdzieś, kiedyś ???? Co Wy na to?;]
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Verti źle rozliczył kupon, podałem typ inny za typ Tanasugarn T. - Arvidsson S. 1 1.25 tenis ziemny kobiet ponieważ podała go przeciwna drużyna wcześniej zmieniłem na Branagh/Youngs (USA) - Pohl/Rau (GER) napisałem pod tym post, a po drugie ten typ powienien zostać jako uznany Bondarenko A. - Sequera M.+1.5 Handicap - Typ: 2 2,10 tenis ziemny kobiety ponieważ Sequera wygrała pierwszego seta, dla mnie po 1 secie zakład się skończył, jako trafiony ponieważ 1,5 + 1 set = 2.5 seta czyli wygrany gadałem z robsonem, powiedzial że zobaczy jak mi to rozliczy...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
A co z Grupą #10 ; &gt; bo widzę że jeden mecz jest przerwany i będzie dokańczany jutro i chyba czekacie z podliczeniem na jutro ; &gt;
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Hellraiser
Z podliczaniem jest tak że jak się mecz dzisaij nie odbył to dajemy minus i tyle ;)

@samadi
A co do zmmiany typów to pisałem wczoraj że już nie przyjmujemy zmian więc nie rozumiem, a tym drugim typem to pisz do Vertiego ja nie podliczałem tego.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
&quot;14# Zasady kolejności w tabeli, czyli:
Drużyna, która ma więcej punktów jest wyżej w tabeli. W przypadku równej liczbie punktów:
decyduje to która druzyna trafila wyższe ako.&quot;

ako z trzech meczów mnożone czy dodawane ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
&quot;14# Zasady kolejności w tabeli, czyli:
Drużyna, która ma więcej punktów jest wyżej w tabeli. W przypadku równej liczbie punktów:
decyduje to która druzyna trafila wyższe ako.&quot;

ako z trzech meczów mnożone czy dodawane ?
Dodawane ;)
 
Do góry Bottom