>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności dotyczące konkursu

sawas 27

sawas

Użytkownik
Aha, w fazie finałowej będzie można stawiać ten sam mecz, lecz na inny wynik niż któraś z drużyn przeciwnych.
Heh.. No czyli tak jak było :p
Nie jesteście w stanie określić godziny, ale .. w konkursie zostały dwie drużyny .. powiedzmy &quot;moderatorskie&quot; i myślę, że ta wasza niewiedza to jakiś handi dla nich..
Daleki jestem od jakiegokolwiek posądzania o cokolwiek kogokolwiek, ale można by zrobić podobnie jak w TD - do 20:00 topic ma być, a jak nie to user wrzuca swój ;)
Ale nie ja tu rządzę ;) Jeszcze raz proszę, żeby mój post nie był odebrany negatywnie - po prostu to decydująca faza, poczułem $ to się rzucam :p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Heh.. No czyli tak jak było :p
Nie jesteście w stanie określić godziny, ale .. w konkursie zostały dwie drużyny .. powiedzmy &quot;moderatorskie&quot; i myślę, że ta wasza niewiedza to jakiś handi dla nich..
Daleki jestem od jakiegokolwiek posądzania o cokolwiek kogokolwiek, ale można by zrobić podobnie jak w TD - do 20:00 topic ma być, a jak nie to user wrzuca swój ;)
Ale nie ja tu rządzę ;) Jeszcze raz proszę, żeby mój post nie był odebrany negatywnie - po prostu to decydująca faza, poczułem $ to się rzucam :p
Uwierz, nie traktujemy swojej funkcji jako ułatwienia w konkursie.
Jak dla mnie, to temat może być zakładany równo o 20:00.
Co do finału, niestety ale musieliśmy zmienić plan. Planowaliśmy finał rozegrać każdy z każdym (pojedynki jak w poprzednich fazach), niestety brakłoby nam jednego dnia. Stąd zmuszeni jesteśmy do takiego rozegrania finału.
Jedynym pocieszeniem jest to, że każda z drużyn finałowych ma już zagwarantowaną nagrodę.
Chyba, że macie lepszy pomysł rozegrania finału, to prosiłbym o propozycję na PW.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
nie ma co kombinować... moim zdaniem formuła zaproponowana przez nikifora jest bardzo dobra :spokodfhgfh:
a co do godziny... tu zgadzam się z sawasem; nie każdy odświeża dział co minutę, więc modzi mieliby handi (ale to oni tu rządzą - cieszmy się, że już mamy trochę kaski :jezora: )
mam jedno pytanko... AKO z tych dwóch dni będzie się mnożyć czy dodawać?
i czy za ewentualne zwycięstwo (tudzież wysoką lokatę) jest przewidziana jakaś ranga dla uczestników?
pozdro :-D
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
nie ma co kombinować... moim zdaniem formuła zaproponowana przez nikifora jest bardzo dobra :spokodfhgfh:
a co do godziny... tu zgadzam się z sawasem; nie każdy odświeża dział co minutę, więc modzi mieliby handi (ale to oni tu rządzą - cieszmy się, że już mamy trochę kaski :jezora: )
mam jedno pytanko... AKO z tych dwóch dni będzie się mnożyć czy dodawać?
i czy za ewentualne zwycięstwo (tudzież wysoką lokatę) jest przewidziana jakaś ranga dla uczestników?
pozdro :-D
Żadna ranga nie jest przewidziana. Co do pytania o AKO, to było by one sumowane z tych 2 dni ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
z tym ze to jest ustawione to sie troche nie zgodze bo robson juz jutro moze wyleciec i tyle by bylo z jego kombinowania xD
nie wiem czy juz to padlo ale jak cos pisze: proponowalbym zmniejszyc lb typow z 5 do 4 bo jesli 5 zespolow ma podac typy i maja byc one rozno to nie ma opcji zeby cos sensownego znalezc bo bedzie liczyc to kto bedzie szybszy a nie to kto lepiej przekalkulowal typy, dlatego wydaje mi sie ze zmniejszenie lb typow w finale jest dosc sensowne ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, naprawdę żadnego kombinowania w konkursie nie ma :roll:. Skąd takie przypuszczenia?
Ja Was nie rozumiem. Przecież przeszliśmy tak jak Wy przez wszystkie fazy turnieju. Gdzie tu kombinowanie?
Co do zmniejszenia ilości typów, to zastanowimy się. Zobaczymy jak szeroka jest oferta i wtedy podejmiemy decyzję.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Panowie, naprawdę żadnego kombinowania w konkursie nie ma :roll:. Skąd takie przypuszczenia?
Ja Was nie rozumiem. Przecież przeszliśmy tak jak Wy przez wszystkie fazy turnieju. Gdzie tu kombinowanie?
Co do zmniejszenia ilości typów, to zastanowimy się. Zobaczymy jak szeroka jest oferta i wtedy podejmiemy decyzję.
Nie, nie - mi chodziło jedynie o to, że jest możliwa sytuacja: mod otwiera topic, mod daje typy - to całe handi..
Czy są jakieś postanowienia? Ile typów?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie, nie - mi chodziło jedynie o to, że jest możliwa sytuacja: mod otwiera topic, mod daje typy - to całe handi..
Czy są jakieś postanowienia? Ile typów?
Mod nie ma możliwości napisania 2 postów naraz. Najpierw muszę otworzyć temat, dopiero później mogę napisać post.
Temat założę równo o 20:00. Podajemy 5 typów (w tym 1 ze sportów indywidualnych). Będziemy typować przez 2 dni. AKO z tych dni będzie sumowane ze sobą. Osoba która uzyska najwyższe, otrzyma pierwszą nagrodę, następna drugą, kolejna trzecią itd.
 
Do góry Bottom