>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jestem z grupy 1 !! i moja grupa została juz podliczona i mam tylko 6 pk w tabeli a wygrałem 3 mecze wiec powinenem mieć 9 pk prosze o porawienie !!
Przecież i tak awansowałeś. Zupełnie nie rozumie Twojego oburzenia. Zmieni to coś? Bo wg mnie nie. No chyba że chcesz mieć te 9 pkt. Ehh.
jak sie nie zmieni?
Prasa bedzie miec 1 wygrana i 3pkt
a ja 2 wygrane wiec 6pkt
wiec zamiast prasy awansuje ja..
Jeśli masz rację, to zaraz to poprawię.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ma rację, ma. Przgrałem swój awans bardzo głupio w poprzednich meczach i to jemjogurt na niego zasłużył. Powodzenia Jogurcie w dalszych spotkaniach ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie nie moja wina lecz techniczna ze forum mi wczoraj nie chodziło dlatego się to opóźniło więc w czym rzecz dziś będzie wszystko poprawione najpóźniej do jutra do 12:00 beda pary.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
ŻLE JEST PODLICZONA GRUPA 10!!!! PROSZE O ŻETELNE SPRAWDZANIE!!!

NAPEWNO Z GRUP MIAŁBY WYJŚĆ LEBRON BO MA ZGROMADZONYCH 7 PTK a FC Barca 6. Więc jakim sposobem nie awansowałem jak mam więcej ptk? ????????????????:kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565: Troche powagi panowie.

Prosze o jak najszybsza poprawe błędu!!!

Dziękuje.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ŻLE JEST PODLICZONA GRUPA 10!!!! PROSZE O ŻETELNE SPRAWDZANIE!!!

NAPEWNO Z GRUP MIAŁBY WYJŚĆ LEBRON BO MA ZGROMADZONYCH 7 PTK a FC Barca 6. Więc jakim sposobem nie awansowałem jak mam więcej ptk? ????????????????:kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565: Troche powagi panowie.

Prosze o jak najszybsza poprawe błędu!!!

Dziękuje.
Tylko mi nie mów, że w życiu jesteś nieomylny i nie popełniasz żadnych błędów.
Sprawdzaj i podliczaj tak każdą grupę to gwarantuję że przy 3-4 zacznie Ci się wszystko mieszać.
Jeśli masz rację, wszystko zostanie poprawione.
 
O 0

onwet

Użytkownik
ja chciałbym sprostować, u mnie w grupie 13, podałem typy ale nie napisałem swojej pary, wszystkie 3 weszły, a ktos napisal para ?? i nie zostalo to rozliczone ???? dlaczego?
 
O 0

onwet

Użytkownik
ja chciałbym sprostować, u mnie w grupie 13, podałem typy ale nie napisałem swojej pary, wszystkie 3 weszły, a ktos napisal para ?? i nie zostalo to rozliczone ???? dlaczego? Pozatym, podałem 2 typy z tenisa w ostatniej kolejce 5, Na zwyciestwo Arn oraz Mahuta, było to w ofercie na 13.03 na BAH. Oba typy weszły, wiec nie rozumiem czemu to tez nie zostalo rozliczone? ????
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Tylko mi nie mów, że w życiu jesteś nieomylny i nie popełniasz żadnych błędów.
Sprawdzaj i podliczaj tak każdą grupę to gwarantuję że przy 3-4 zacznie Ci się wszystko mieszać.
Jeśli masz rację, wszystko zostanie poprawione.
Nikifor też się mylę jak każdy... Może się troche zdenerwowałem, ale też codziennie śpię po 3-4 godziny bo praca i studia wykańczają człowieka. Kilkanaście postów wcześniej proponowałem swoją pomoc w prowadzeniu tego konkursu, więc mogliście z pomocy skorzystać.

Pozdrawiam;]
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
A u mnie wgl Benek nie sporzadzil jej tylko napisal w kolejnosci kto wychodzi z grupy i jest ok.
nikt nie ma pretensji o byle co ;]
i jest dobrze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja panowie powiem tyle czekam do 13-14 Godz. na werfikację wyników jeżeli nie będzie sprzeciwów dalej pary się pojawią jeżeli będa pojawią się dopiero o 23:00 bo nie chce aby później trzeba było poprawiać.
Pozdrawiam.
PS&gt; Moje grupy sa dobrze i nikt nie narzeka ???? he he
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Czemu piszecie z takim oburzeniem jakbycie mieli do podliczenia 29 grup tez bysacie sie pewnie pomylili. Szacun dla modow ze poswiecaja swoj wlasny czas zeby organizowac i pracowac przy konkursach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
LeBron poprawione następnym razem pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz.... OnWet Ty nie przestrzegasz w ogóle regulaminu.... CIesz się, że niezostałeś zdyskwalifikowany....

Podliczałem to o 1ej w nocy więc sory za pomyłki :]
 
Z 0

zawada84

Użytkownik
Ja panowie powiem tyle czekam do 13-14 Godz. na werfikację wyników jeżeli nie będzie sprzeciwów dalej pary się pojawią jeżeli będa pojawią się dopiero o 23:00 bo nie chce aby później trzeba było poprawiać.

Pozdrawiam.

PS&gt; Moje grupy sa dobrze i nikt nie narzeka ???? he he
no tu sie mylisz... grupa 23... moja dyskwalifikacja... za co???
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Masz rację -powinieneś awansować z 3 pozycji......ale to trochę twój błąd bo zamiast podawać tam tylko wyniki -zaznaczam tylko wyniki-to Ty piszesz obszerny post.Wszelkie uwagi tu sie pisze a tam tylko wyniki.
I ten długi post i pod spodem wyniki zmyliły podliczającego.
Podawane maja być tam tylko wyniki to wówczas będzie wszystko przejrzyste. ????
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
...PS&gt; Moje grupy sa dobrze i nikt nie narzeka ???? he he
Z tego co widzę, to w &quot;Twojej&quot; grupie 23 ktoś jednak narzeka ;) (Zawada84)

Mam też nadzieję, że przed rozpoczęciem II rundy staniesz w końcu na wysokości zadania i określisz jasno co można typować, a czego nie. Póki co jest jeden wielki bałagan i nie wiadomo, czy mozna typować handicapy, czy nie (wg Regulaminu i Twojej wypowiedzi w tym temacie niby nie, a jednak takie typy sa zaliczane...). Jeżeli mozna tak typować, to dopisz to do Regulaminu, jeżeli nie, to napisz o tym choćby w tym temacie (chodzi mi tu szczególnie o typy na 1 połowę, handicapy, podwójnej szansy). Na chwilę obecną, wygląda to tak, że każdy z prowadzących zalicza typy wg własnego uznania (często inaczej niż inny prowadzący...), a tak chyba nie powinno być...
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom