>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania i niezgodności

fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
ja chciałbym sprostować, u mnie w grupie 13, podałem typy ale nie napisałem swojej pary, wszystkie 3 weszły, a ktos napisal para ?? i nie zostalo to rozliczone ???? dlaczego? Pozatym, podałem 2 typy z tenisa w ostatniej kolejce 5, Na zwyciestwo Arn oraz Mahuta, było to w ofercie na 13.03 na BAH. Oba typy weszły, wiec nie rozumiem czemu to tez nie zostalo rozliczone? ????
grałes ze mna z tego co wiem to Irlandia-Niemcy 1:1 było i to ci nie powinło wejsc ...a mecz 2008-03-14 23:55 Mahut N.-Korolev E. 2:1 jest z dnia 14 a mielismy brac mecze od 12-13 marca wiec ten mecz tez nie powinien byc uznany ...a 3 typ chyba weszedł ale i tak mam wieksze ako wiec nie potrzebnie robic awanture jak i tak wyszłes z grupy
 
J 19

jajo

Użytkownik
Panowie, teraz to jeszcze nie ma dużego znaczenia, ale trzeba to ustalić przed fazą pucharowa:
AKO ustalamy z dodawania czy mnozenia kursow?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W danej kolejce AKO jest wynikiem mnożenia trafionych kursów.
W tabeli AKO jest sumowane z wyników każdej kolejki.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mnożymy kursy tylko w jednej kolejce. A dodajemy do tabeli. Rozmuiesz :?: Czy mam Ci to obrazkowo wytłumaczyć :]
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dobra do jakiś 30 min pojawią się grupy wszystkie niedogodności później już będą rozstrzygane tylko ma moim PW
Pozdrawiam i życzę szczęście w losowaniu ;)
 
J 19

jajo

Użytkownik
Mnożymy kursy tylko w jednej kolejce. A dodajemy do tabeli. Rozmuiesz :?: Czy mam Ci to obrazkowo wytłumaczyć :]
obrazkowo jak jesteś tak mądry to mi wytłumacz:

5 Kolejka Środa-Czwartek 12-13 Marzec

Buk katowice - jajo[\b]

Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ: typ: 2, kurs: 2,8 ✅
J. Minar - J. Elgin: typ: 1, kurs: 1,7 (ATP Tanger) ✅
Everton - Fiorentina: typ: 1, kurs: 1,9 ✅

4,76
nie pomnozyliscie 3 typu, wiec z poczatku myslalem ze to suma. Wasz błąd, wiem ze nic nie znaczacy w tej chwili, ale chcialem zeby to było wyjasnione przed playoffem
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1 kolejka

Grzesio - kicza 1-1 Grzesio wygrywa kursem 3,58... 3pkt
przemorR- Roxanne 2-0

2 Kolejka

kicza- szopcio 11,16:wo
Roxanne- Pauza

3 Kolejka

Roxanne - Szopcio 1,80:wo
PrzemorR- kicza 1,75:0

4 Kolejka

Grzesio - Roxxane 4,19:2.05
Kicza - Pauza

5 Kolejka

Roxxane- Kicza 1,96:1,90

rox 2 wygrane
kicza 1 wygrana
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Z moich obliczeń też tak wychodzi że Roxanne ma rację, a co do samego losowania nie chcę się za bardzo wypowiadać ,pewne rzeczy widać gołym okiem.Ludzie nie &quot;po trupach, a do celu&quot; to jest zabawa i trzeba wszystko robić sprawiedliwie.Moim zdanie z Urzedu też niczego na Forum nie powinno sie posiadać.pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Co masz na myśli moje grupy są w porządku dziś skorygowac musi tylko Benek. Więc zcekam na niego

PS&gt; Wolny los otrzymał organizator ze względu na tworzenie oraz prowadzenie konkursu niestety brakło przeciwnika.
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
no wlasnie troche glupio !!myslalem ze jak zdobede 12pkt to bede mial ten przywilej i bede gral z latwiejszym przeciwnikiem tak jak jest w lidze mistrzow ???? ???? hehehe
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
ja również miałem taką nadzieję, no ale cóż, czasem nie opłaca się być pierwszym..
ja też wyszedłem jako pierwszy i nie jest to wbrew pozorom przywilej. ????
 
Do góry Bottom