>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Nie jesteśmy robotami. Nie siedzimy na forum po 24h na dobę. Mamy swoje życie. Kilka modów ma problem z internetem. Więc wybacz, ale nie musisz tego wypominać co drugi post. Wszystko będzie dzisiaj podliczone.
proponowałem swoją pomoc. Dobrze już nie będę pisać &quot;co drugi&quot; post gdzie są wyniki;]
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie-a czy to piekarnia, straż pożarna czy co? pali się? 2-3dni w ta czy w tamtą jakie to ma znaczenie-jest to tylko zabawa, więc nie ma co sie tak podniecać -na &quot;noże&quot; nie idziemy tylko się po prostu bawimy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lebron jeżeli dalej będziesz taki natarczywy zakończysz pisanie w tym temacie każdy ma też swoje życie skoro piszemy że dziś będzie podliczone to będzie więc skończ być taki natarczywy. Bo przesadzasz że ty 24h masz czas nie oznacza że każdy jak wiemy kolejka jest sroda-czwartek teraz to mamy czas nawet do Poniedziałku więc to nasza dobra wola że będzie już dzisiaj podliczone.
Pozdrawiam
 
erka 1

erka

Użytkownik
To po co jestescie modami jak macie swoje zycie? Waszą polowa zycia powinno byc to forum...Nie wiem po co sie jest modem jak sie nie ma czasu...
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Przy okazji inny blad:
1 Kolejka Środa-Czwartek 27-28 Luty
Jemjogurt - Frans 2,00-0,00
Prasa - Łysy 19,35-4,30
Prasa nie trafil ako 19,35 tylko
3,87 i przegral z Lysym...
bo to lysy trafil
19,35
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
To po co jestescie modami jak macie swoje zycie? Waszą polowa zycia powinno byc to forum...Nie wiem po co sie jest modem jak sie nie ma czasu...
Ty człowieku jesteś niepoważny czy co? Forum to hobby , a nie praca -gdzie Ty człowieku żyjesz...myślisz ,że ludzie nie będą chodzić do szkoły czy tak jak ja do pracy ...tylko będą Ciebie pilnować...Ty chyba &quot;maską &quot;się z kimś wymieniłeś, delikatnie ujmując!
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Ty człowieku jesteś niepoważny czy co? Forum to hobby , a nie praca -gdzie Ty człowieku żyjesz...myślisz ,że ludzie nie będą chodzić do szkoły czy tak jak ja do pracy ...tylko będą Ciebie pilnować...Ty chyba &quot;maską &quot;się z kimś wymieniłeś, delikatnie ujmując!
Bodi bycie modem do czegosc zobowiazuje, trzeba wiekszosc wolnego czasu poswiecic na zajmowanie sie forum,
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie to nie jest temat na dyskusje o tym, ile czasu mod ma czuwać na forum.
Zauważyliście jakieś błędy to piszcie tutaj/PW któremuś z nas to poprawimy.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Lebron jeżeli dalej będziesz taki natarczywy zakończysz pisanie w tym temacie każdy ma też swoje życie skoro piszemy że dziś będzie podliczone to będzie więc skończ być taki natarczywy. Bo przesadzasz że ty 24h masz czas nie oznacza że każdy jak wiemy kolejka jest sroda-czwartek teraz to mamy czas nawet do Poniedziałku więc to nasza dobra wola że będzie już dzisiaj podliczone.

Pozdrawiam

A wcześniej było mówione że podliczycie już wczoraj. Dzisiaj będzie losowanie par a jutro i w niedziele kolejka. ;)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Bodi bycie modem do czegosc zobowiazuje, trzeba wiekszosc wolnego czasu poswiecic na zajmowanie sie forum,
Czy ciebie ktoś pytał o to? Ja do Ciebie coś napisałem? Ciebie jak widzę wszędzie pełno ...każdy mod zna swoje prawa i obowiązki.Ty jak będziesz miał moda też poznasz.Na razie jesteś userem jak inni i nie wiem po co zabrałeś głos.Masz coś do modów pisz na PW -tu się o innych rzeczach pisze. Dyskusja zakmnięta .Bez odbioru.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Anapolon i erka promocja odemnie niedługo dla Was się zbliża.Odpoczniecie ze 3 dni od pisania,wtedy ochłoniecie..Pomyślicie zanim napiszecie.
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
było by super jak dzisiaj byście sie uporali z losowaniem !! ja was niepospieszam ale naprawde byscie dali powody do radosci !! Poprostu w sobote i niedziele jest wiekszy wybor meczy, wieksza liczba wydarzen ???? ???? przez to by bylo ciekawiej
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Wieksza ??? Sporo osb jakby moglo to by dalo Chel$$ea + panienke ktora nic nie osiagnela a chce sie nazywac Ronaldo [Cr7 dla niekumatych].
Kurs ich powstrzymuje.
Niewiem jak inni , ale ja osbie juz podlioczylem typy i wiem ze wygralem wszytkie mecze - mimo ze 2 mecze mam podliczone
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Jestem z grupy 1 !! i moja grupa została juz podliczona i mam tylko 6 pk w tabeli a wygrałem 3 mecze wiec powinenem mieć 9 pk prosze o porawienie !!
 
Do góry Bottom