>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie za wszelkie błędy wybaczcie ale sprawdzałem na szybko. Został wprowadzony podział i każdy moderator (ja, Benek_18, Doberman90) mamy po odpowiednio 10 i 9 grup. Jeśli ktoś zauważy błąd w swojej grupie będzie pisał do &quot;swojego&quot; opiekuna czyli moderatora pod który należy ta grupa. Mam nadzieję, że ułatwi to zarówno pracę nam jak zarówno i Wam.
Pozdrawiam
 
mack_tm 0

mack_tm

Użytkownik
Proszę o podliczenie mojego typu Vaasan Sport - Leki 1 1.5.... który jest trafiony ;]
Grupa 20
Dzięki z góry...
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Pasowaloby zeby ktorys z modow sie zajal podliczeniem mojej grupy bo pisalem Nikiforowi ze koledze Prokom nie weszedl i juz 5 dni mu typ podliczaja a tutaj nowa kolejka...moze wiecej modow by sie zajelo tym konkursem?
pozdrawiam ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Przedstawiam podział grup. Pytania, prośby, niezgodności proszę pisać do swojego moderatora. Pozdrawiam
nikifor: grupy 1-5, 24-28
Benek_18: grupy 6-14
Doberman90: grupy 15-23
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
3 Kolejka. Spotkania na środa-czwartek 5-6 Marzec.

Pojedynek pomiędzy: cerber - Matiw131





Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven

UNDER @ 1.80 ⛔
Pomyłka... gr 14

BTW
Jeżeli mecz został odwołany, to można podac jeszcze na dzisiaj zastępczy :?:
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
3. RSC Anderlecht - FC Bayern München under 2.5 kurs: 1,80 ✅
błąd! w tym meczu było 0:5 więc był over i mecz na ⛔
grupa 18
zioloziolo - erka
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
No wlasnie bo ja juz 10 pkt.nabilem a mam jeszcze nie podsumowane od 6...
rowniez moglbym pomoc w tym ????
duzo czasu na qmpie spedzam obecnie wiec problemu nie ma :p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie dzisiaj, najpóźniej jutro wszystko będzie podliczone. Niestety nie jesteśmy robotami. Grup jest sporo, typów też. Prosimy o cierpliwość tym bardziej, że Doberman ma problemy z internetem.
Pozdrawiam.
 
pascal791 28

pascal791

Użytkownik
mam taki problem:

http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=357470&amp;amp;postcount=10

w ostatnim meczu podalem dobrze kurs,ale pomylilem sie w typie (zamiast 2 wpisalem 1 :])... nie bylo to swiadome zanizenie/zawyzenie kursu :]

mecz zostanie mi uznany za trafiony czy niestety nie? i dodatkowe pytanie: wylatuje z konkursu za probe oszustwa,czyli za podanie zlego kursu? :&gt;

dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam

Ja bym nieuznał, bo gdyby Milan przegrał mógłbyś napisać, że kurs Ci się pomylił...
 
B 0

betonixx

Użytkownik
witam mam pytanie czy musze podawac typy jezeli preciwnik zostal zdyskwalifikowany? w regulaminie jest za nie podanie typów -3pkt.czy to dotyczy również tej sytuacji?
 
Z 0

zawada84

Użytkownik
Ja bym nieuznał, bo gdyby Milan przegrał mógłbyś napisać, że kurs Ci się pomylił...
akurat ty nie jestes obiektywna strona w tej sytuacji wiec Twoja wypowiedz jest chyba trochę nie na miejscu... dziwne jakby moj rywal z kolejki byl za tym,aby uznac ten typ :] (jesli by byl uznany,bys przegral :])

na szczescie nie ty tu decydujesz tylko mod :] zobaczymy co bedzie ???? napisalem juz PW...

nie bedzie uznany to trudno,za bledy sie placi ;) satysfakcja ze zwyciestwa z Toba pozostaje :p pozdrawiam ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A więc tak typ zawady zostanie uznany stwierdziłem że wszystko wygląda ok , Z Grup w których są 2 walkowery u jednej osoby , osoba wylatuje z konkursu natomiast jeżeli w danej grupie nie ma 3 awansów ponieważ liczba uczestników się zmieniejszyła postanowiłem dobrać osoby z innych grup ale to już będzie wiadomo jutro wieczorem.
Pary 1/? pojawią się koło Piątku tak aby już w Sobote-Niedziele grać kolejkę.

Pozdrawiam
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
3. Po rundzie grupowej będziemy szli systemem ligi mistrzów czyli będą pary. 1/??
Chciałem zapytać odnośnie tego zapisu w regulaminie.
Czy wobec tego bedzie rozgrywany mecz i rewanż ?
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Próbowałem się wcześniej dowiedzieć od dobermana90 (przez PM) jakie właściwie typy sa dozwolone (w Betsson League, gdzie można było typować 1,x,2 zakłady handicapu 3-drogowego były traktowane jako niedozwolone, a tutaj chyba można) by uniknąć wszelkich niejasności co można obstawiać, a co nie. Niestety odpowiedź była &quot;dziwna&quot;, że niby wszystko jest jasne i proste.
Mówię dziwna, gdyż podałem także przykłady typów, które prowadzący zaliczyli jako poprawne:
- zakład na sety w tenisie
- kto awansuje w LM (w meczu był remis)
- spotkanie rozgrywane w terminie innym niż wyznaczona kolejka
- i najciekawsze, typ podwójna szansa, gdzie część takich typów jest określana jako niezgodna z Regulaminem, a część jest zaliczana.
Tym samym widać, że dla prowadzących ten punkt chyba aż taki &quot;jasny&quot; nie jest (mam tu na myśli szczególnie typ podwójnej szansy)
Kolejna niezgodność, to sposób liczenia ako, gdzie jedni liczą go jako sumę kursów, a inni jako iloczyn...
Tym samym pytam się, czy w/w typy są dozwolone czy nie? jak liczycie ako? Bez tych odpowiedzi nie mogę podać błędów w podliczeniach, bo nie wiadomo co jest właściwie błędem.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom