>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no wlasnie i to jeszcze moderator popelnia taki blad... admin prowadzacy niech cos zrobi z tym. gramy fair moderatorzy nie maja dodatkowych przywilejow nie :&gt;
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
ta pomylil sie i pomylil sie tez w dacie, moze jeszcze jest t0 moja wina ze sie pomylil... no ale w koncu mod team to nie mam nic do gadania :&gt;
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
no ale ty właśnie za dużo gadasz... do wszystkiego masz jakieś problemy i zażalenia... było zgłoszone więc po co jeszcze marudzisz /bo inaczej tego nazwać nie można/, nie każdy siedzi przy komputerze 24h na dobę więc reakcja na tego posta nie będzie wynosić 1 min ale może chwilę potrwać... musisz troszkę wyluzować chłopie... albo po prostu zrezygnuj z tego konkursu skoro do wszystkiego masz jakieś skarbi, problemy i zażalenia...
pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no a klamie czy cos nieprawde mowie? i czy mowie ze admini siedza 24/7 czytaj ze zrozumieniem bo chyba nie wiesz o co chodzi. dobra koniec tematu. i nie zrezygnuje bo zamierzam wygrac.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Maciek jeżeli nadal będziesz taki natarczywy dostaniesz zakaz tutaj pisania. Bo tylko wprwoadzasz nie potrzebne zamieszanie i nie ma podziału na lepszych i gorszych zapamiętaj więc niema mod team i nie ma nic do gadania.
Pozdrawiam radze się dostosować
PS&gt; jeżeli chcesz na to odp. to NA PW
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
W gr.28 karoleks85 nie obstawił meczy w 1 kolejce i ma mieć ⛔ 3 ptk .Panowie sprawiedliwie to jak wszyscy to wszyscy ⛔
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanko- jęsli w końcowej klasyfikacji dwóch zawodników będzie miało tą samą ilość ptk to kto będzie wyżej w tabeli zwycięsca bezpośredniego pojedynku czy ogólne wyższe ako -tak jak w piłkę bramki.
O tym w regulaminie nie ma raczej...żeby nie było po ostatniej kolejce pretensji.Chyba jak o miejscu decydowałby bezpośredni pojedynek byłoby bardziej sprawiedliwie.Ale to już organizatorzy niech zadecydują.:-D
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Przy końcowej klasyfikacji pod uwagę brane są najpierw punkty. Jeśli dwoje zawodników ma tyle samo pkt, to wtedy patrzymy na bilans zwycięstw w pojedynkach między sobą. Jeśli i tam będzie remis, wtedy bierzemy pod uwagę łączne AKO.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
w grupie 20 niezly walek

3 Kolejka Środa-Czwartek 4-5 Marzec

TBM - Ge(L)o

04.03.2008r. 20:45 Sevilla - Fenerbahce over 2,5 - 1,60
04.03.2008r. 20:45 Barcelona - Celtic over 2,5 - 1,65
05.03.2008r. 20:45 Real - Roma over 2,5 - 1,70

dzis sroda 5 marca a sa mecze z wczoraj. jak gramy fair to grajmy fair
oczywiście, ze gramy fair ;) nie wiem jak to się stało, ale straciłem rachubę czasu ;P jeszcze sie spieszylem, zeby podac te typy 15 minut przed rozpoczeciem meczy ;) i napisałem ze sroda - czwartek 4-5 marzec ;P

mój błąd ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jaką proponujesz karę 100 razy napisać będę uważnie czytał :?: hehe , Niestety tego nie możemy wykluczyć :/
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
oczywiście, ze gramy fair ;) nie wiem jak to się stało, ale straciłem rachubę czasu ;P jeszcze sie spieszylem, zeby podac te typy 15 minut przed rozpoczeciem meczy ;) i napisałem ze sroda - czwartek 4-5 marzec ;P

mój błąd ;)
wyciąg z regulaminu :
6. Typów po podaniu nie można już zmieniać

Rozumiem, że modów obejmuje inny regulamin ? ???? ⛔
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
2. Kolejka Sobota-Niedziela 1-2 Marzec

Agent00typer - mucios88

▶ Port Vale - Oldham Athletic - Typ 1 - 2,7 ⛔
▶ Soderling R. - Stepanek R. - Typ 1 - 1,45 ?
▶ Olimpia Piekary SL - KS Wisla Azoty Pulawy - Typ 2 - kurs 1,6 ✅

1.60
Mecz wygrAł Soderling 7:6 i 6:3 więc niewiem czemu typ niezaliczony
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Zaraz zobaczę czy masz rację. Jeśli tak to poprawię.
EDIT:
Proszę prześlij mi na PW link do wyniku tego meczu. Bo ja nie widzę aby ten mecz odbył się w sobotę czy niedzielę.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom