>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie postawiłem ponieważ sprawdzałem tylko mecze ze środy. Nie musisz się martwić. Jeśli wygrała to będzie ✅ ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jeśli można typować wynik do połowy czemu w regulaminie nie ma o tym słowa?Proszę uzupełnić regulamin bo nie każdy czyta tutaj każdy post.
Typujemy 1X2 under/over inne typy zabronione.I ja sie dowiaduje dopiero w czasie 3 kolejki że do połowy można też typować:/
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
&quot;2. FC Sevilla - Fenerbahce (under/over 2.5) TYP: over 2.5 KURS: 1.70 zły typ&quot;
To jest mój typ z 3 kolejki (grupa 8), powinien być on zaliczony, a pisze przy nim &quot;zły typ&quot; dlaczego? ;)
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Niektórzy zmieniają swoje typy. Dostanę w końcu odpowiedź od modteam czy obowiązuje ich inny regulamin ? Patrz : TBM gr.20
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Można typować tylko raz i koniec! Myślę ,że moderzy którzy czuwają nad konkursem uwzględnią Twoją uwagę w rozliczeniach.A jak nie to napisz do któregoś z nich na PW.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
to jak w dalszej czesci rozgrywek ktos bedzie podawal takie same typy jak przeciwnik to co ciagle dogrywka? :}
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Anapolon spokojnie. Mecz zostanie rozliczony. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Prawdopodobnie będzie tak, że każdy z nas 3 modów będzie miał swoje 9-10 grup. Wtedy będzie łatwiej o zachowanie porządku.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
W I rundzie możesz podawać, ale w fazie play-off to nie.
A kto to wymyślił?
Czyli w tej rundzie, gdy w ostatniej kolejce będzie mecz decydujący o awansie i jednemu będzie wystarczał remis, to najlepiej podać typy identyczne jak rywal - wówczas awans pewny ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niektórzy zmieniają swoje typy. Dostanę w końcu odpowiedź od modteam czy obowiązuje ich inny regulamin ? Patrz : TBM gr.20
Hmm... wydaje mi się, że nie zmieniłem swoich typów. Poprostu pomyliłem się przy pierwszym typowaniu z datami spotkań i podałem mecze na dni wtorek-środa bo straciłem rachubę czasu. Potem podałem swoje typy jeszcze raz z tym, że typ, który podałem na środę zostawiłem i go nie zmieniałem ---&gt; a wymieniłem poprostu dwa typy wtorkowe, których na kuponie zgodnie z regulaminem być nie powinno.

widzę jednak, że wielu osobom zależy na zwycięstwie w tym konkursie za wszelką cenę. Ja tam to traktuję ten konkurs jako fajną zabawę, tak więc sprawę niech rozstrzygną moderatorzy prowadzący konkurs... a zresztą... niech będzie, że moje typy się nie liczą, żeby nie było niepotrzebnej zawiści, czy posądzania o oszustwa, bo co jak co ale wydaje mi się, że przy takiej pomyłce każdy inny user także mógłby podać swoje typy ponownie.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Od czasu do czasu widze, że niektórzy użytkownicy rozgrywają mecze z... Pauzą. Przyznam, że jest to dość oryginalne. ???? Ale przed chwilą przeczytałem post w którym ktoś pisze, że chciałby nadrobić kolejke w innym czasie bo zapomniał podać typów, a Pauza też ich nie podał. ???? Może w temacie &quot;Ważne dla uczestników&quot; warto napisać jak największą czcionką &quot;Pauza nie jest użytkownikiem&quot; lub &quot;Pauza oznacza, że w tej kolejce nie podajecie typów&quot;. ????
Pozdrawiam ????
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
W grupie 21 niepodliczono mi jednego typu : FC Flora Tallinn - Zalgiris Vilnius !! zalgiris wygrał 1:0 !! prosze o poprawienie !! wynik mozna sprawdzic na stronie betathome !! pozdrawiam ???? ????
 
B 4

bot_13

Użytkownik
3 Kolejka Środa-Czwartek 5-6 Marzec

bot_13 - Kucharz_TM
FC Porto - FC Schalke 04 - x (1 połowa) 2.15 ✅
Cracovia Krakow - Gornik Zabrze - 1 2.00 ⛔
RSC Anderlecht - FC Bayern München - 2 1.65 ✅
Trafione AKO: 1,55
nikifor pomylil sie ako trafione 3,55

 
Do góry Bottom