>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Będzie mecz i rewanż Jaca cos za dużo kręcisz. Można grać 1x2 oraz Under/Over i tyle. na ten temat
Pozdrawiam
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
no ale co Twoim zdaniem jest 1x2?
wliczają się do tego handicapy (3-drogowe? zakłady na 1 połowę?) a co zakładami podwójnej szansy?
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
a co do kręcenia, to wszystko mozna sprawdzić:
-zakład na sety w tenisie:
gr 15: Bolelli S. - Rochus O Zakład na set - Typ: 2:0 @ 3,30 - (sam zaliczyłeś)
- kto awansuje w LM
gr 24 Sevilla-Fenerbahce Typ: aw 2 Kurs: 2.30 - zaliczone
- spotkanie rozgrywane w terminie innym niż wyznaczona kolejka
gr 15 Calleri A. - Horna L. - 2 @ 2,40 (mecz z 29 a kolejka 27-28) - zaliczone
- spotkań podwójnej szansy:
gr 15 (także w innych) Odra Wodzislaw - Kolportera Korony SA 1X 1,51 - zaliczone
Benfica Lissabon - CF Getafe # 06-03-08 21:30 # X2# 1,57 niezaliczone

odnośnie liczenia ako
podsumowując ostatnie kolejki ako liczyłeś jako sumę typów (wcześniej inni liczyli jako iloczyn)
Dalej twierdzisz, że za dużo kręcę?
Pozdrawiam.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
odnośnie liczenia ako
podsumowując ostatnie kolejki ako liczyłeś jako sumę typów (wcześniej inni liczyli jako iloczyn)
bo powinno sie iloczn liczyc, regulamin troche nie jasny mowi tylko o 1x2 oraz u/o, a tu w temacie padaja odpowiedzi ze mozna takze grac wynik do polowy czy inne cuda o_0
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
regulamin troche nie jasny mowi tylko o 1x2 oraz u/o, a tu w temacie padaja odpowiedzi ze mozna takze grac wynik do polowy czy inne cuda o_0
No i na to cały czas próbowałem zwrócić uwagę dobermana90, tylko jakoś nie mogliśmy się chyba &quot;zrozumieć&quot;...
co do handicapów i 1 połowy, to w tym temacie powiedziano:
Typujemy tylko i wyłącznie 1x2 niema Handicapów
a mnóstwo handicapów zaliczono...
Jeśli można typować wynik do połowy czemu w regulaminie nie ma o tym słowa?Proszę uzupełnić regulamin bo nie każdy czyta tutaj każdy post.

Typujemy 1X2 under/over inne typy zabronione.I ja sie dowiaduje dopiero w czasie 3 kolejki że do połowy można też typować:/
Nie bardzo jednak wiadomo skąd się dowiaduje, że pierwszą połowę można obstawiać, bo żaden z moderatorów prowadzących konkurs tego nie powiedział ani w Regulaminie, ani w tym temacie. Jeżeli zaś taką odp uzyskałeś od dobermana90, to dlaczego, gdy ja się pytałem co właściwie można obstawiać (handicapy, 1 połowa), to w odpowiedzi dostałem cytat z Regulaminu, z którego absolutnie nie wynika, że można obstawiać wynik do przerwy?
Pozdrawiam.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
to sa chyba jakies jaja:/ w grupie 10 jest dopiero podliczona tylko 1 kolejka a chciałbym poinformować i przypomnieć, że rozgywana jest już 5!!!!!!!!!!!!!! zła organizacja :zoltakartka:
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dzisiaj ostatnia kolejka podliczenie okolo 2,3 dni to losowanie kiedy bedzie? kolo poniedzialku? i podajemy 3 mecze? tak jak w grupach?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jesli moderatorzy by sie pospieszli losownie mozna by zrobic w piatek i kolejny etap zacac odsoboty co o tym sadzisz doberman?
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
jesli moderatorzy by sie pospieszli losownie mozna by zrobic w piatek i kolejny etap zacac odsoboty co o tym sadzisz doberman?
No cóż, wystarczy spojrzeć na strone wcześniej. ???? Doberman napisał, że kolejne pary pojawią się koło piątku, więc dajcie modom czas... do piatku. ????
Pozdrawiam. ;-)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Z powodu problemów Dobermana z internetem musimy Was przeprosić i ogłosić, iż następna runda nie odbędzie się w Sobotę/Niedzielę lecz Środę/Czwartek.
Mam nadzieję że nas zrozumiecie. Do soboty będą podliczone wszystkie grupy i podane zostaną wyniki losowania.
Pozdrawiam
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
jesli moderatorzy by sie pospieszli losownie mozna by zrobic w piatek i kolejny etap zacac odsoboty co o tym sadzisz doberman?
mi sie wydaje ze jest to niemozliwe do zrealizowania. A to z jedengo wniosku... jeszcze nie podliczyli w mojej grupie (10) 4 kolejek wiec watpie zeby to zrobili w jeden dzien.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie spokojnie nie miałem wczoraj dostępu po 0:00 do forum więc stąd te opóźnienie za które serdecznie przepraszam i przez to kolejka się opóźni lecz to nie moja wina tylko czysto technicznego problemu. Dziś wszystko zostanie podliczone i zrobione.
Pozdrawiam pary najpóźniej jutr powinny się pojawić większość już mam lecz chce całe opublikować.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
mi sie wydaje ze jest to niemozliwe do zrealizowania. A to z jedengo wniosku... jeszcze nie podliczyli w mojej grupie (10) 4 kolejek wiec watpie zeby to zrobili w jeden dzien.
Nie jesteśmy robotami. Nie siedzimy na forum po 24h na dobę. Mamy swoje życie. Kilka modów ma problem z internetem. Więc wybacz, ale nie musisz tego wypominać co drugi post. Wszystko będzie dzisiaj podliczone.
 
Do góry Bottom