>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jestem z grupy 1 !! i moja grupa została juz podliczona i mam tylko 6 pk w tabeli a wygrałem 3 mecze wiec powinenem mieć 9 pk prosze o porawienie !!
Przecież i tak awansowałeś. Zupełnie nie rozumie Twojego oburzenia. Zmieni to coś? Bo wg mnie nie. No chyba że chcesz mieć te 9 pkt. Ehh.
jak sie nie zmieni?
Prasa bedzie miec 1 wygrana i 3pkt
a ja 2 wygrane wiec 6pkt
wiec zamiast prasy awansuje ja..
Jeśli masz rację, to zaraz to poprawię.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ma rację, ma. Przgrałem swój awans bardzo głupio w poprzednich meczach i to jemjogurt na niego zasłużył. Powodzenia Jogurcie w dalszych spotkaniach ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie nie moja wina lecz techniczna ze forum mi wczoraj nie chodziło dlatego się to opóźniło więc w czym rzecz dziś będzie wszystko poprawione najpóźniej do jutra do 12:00 beda pary.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
ŻLE JEST PODLICZONA GRUPA 10!!!! PROSZE O ŻETELNE SPRAWDZANIE!!!

NAPEWNO Z GRUP MIAŁBY WYJŚĆ LEBRON BO MA ZGROMADZONYCH 7 PTK a FC Barca 6. Więc jakim sposobem nie awansowałem jak mam więcej ptk? ????????????????:kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565: Troche powagi panowie.

Prosze o jak najszybsza poprawe błędu!!!

Dziękuje.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ŻLE JEST PODLICZONA GRUPA 10!!!! PROSZE O ŻETELNE SPRAWDZANIE!!!

NAPEWNO Z GRUP MIAŁBY WYJŚĆ LEBRON BO MA ZGROMADZONYCH 7 PTK a FC Barca 6. Więc jakim sposobem nie awansowałem jak mam więcej ptk? ????????????????:kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565: Troche powagi panowie.

Prosze o jak najszybsza poprawe błędu!!!

Dziękuje.
Tylko mi nie mów, że w życiu jesteś nieomylny i nie popełniasz żadnych błędów.
Sprawdzaj i podliczaj tak każdą grupę to gwarantuję że przy 3-4 zacznie Ci się wszystko mieszać.
Jeśli masz rację, wszystko zostanie poprawione.
 
O 0

onwet

Użytkownik
ja chciałbym sprostować, u mnie w grupie 13, podałem typy ale nie napisałem swojej pary, wszystkie 3 weszły, a ktos napisal para ?? i nie zostalo to rozliczone ???? dlaczego?
 
O 0

onwet

Użytkownik
ja chciałbym sprostować, u mnie w grupie 13, podałem typy ale nie napisałem swojej pary, wszystkie 3 weszły, a ktos napisal para ?? i nie zostalo to rozliczone ???? dlaczego? Pozatym, podałem 2 typy z tenisa w ostatniej kolejce 5, Na zwyciestwo Arn oraz Mahuta, było to w ofercie na 13.03 na BAH. Oba typy weszły, wiec nie rozumiem czemu to tez nie zostalo rozliczone? ????
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Tylko mi nie mów, że w życiu jesteś nieomylny i nie popełniasz żadnych błędów.
Sprawdzaj i podliczaj tak każdą grupę to gwarantuję że przy 3-4 zacznie Ci się wszystko mieszać.
Jeśli masz rację, wszystko zostanie poprawione.
Nikifor też się mylę jak każdy... Może się troche zdenerwowałem, ale też codziennie śpię po 3-4 godziny bo praca i studia wykańczają człowieka. Kilkanaście postów wcześniej proponowałem swoją pomoc w prowadzeniu tego konkursu, więc mogliście z pomocy skorzystać.

Pozdrawiam;]
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
A u mnie wgl Benek nie sporzadzil jej tylko napisal w kolejnosci kto wychodzi z grupy i jest ok.
nikt nie ma pretensji o byle co ;]
i jest dobrze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja panowie powiem tyle czekam do 13-14 Godz. na werfikację wyników jeżeli nie będzie sprzeciwów dalej pary się pojawią jeżeli będa pojawią się dopiero o 23:00 bo nie chce aby później trzeba było poprawiać.
Pozdrawiam.
PS&gt; Moje grupy sa dobrze i nikt nie narzeka ???? he he
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Czemu piszecie z takim oburzeniem jakbycie mieli do podliczenia 29 grup tez bysacie sie pewnie pomylili. Szacun dla modow ze poswiecaja swoj wlasny czas zeby organizowac i pracowac przy konkursach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
LeBron poprawione następnym razem pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz.... OnWet Ty nie przestrzegasz w ogóle regulaminu.... CIesz się, że niezostałeś zdyskwalifikowany....

Podliczałem to o 1ej w nocy więc sory za pomyłki :]
 
Z 0

zawada84

Użytkownik
Ja panowie powiem tyle czekam do 13-14 Godz. na werfikację wyników jeżeli nie będzie sprzeciwów dalej pary się pojawią jeżeli będa pojawią się dopiero o 23:00 bo nie chce aby później trzeba było poprawiać.

Pozdrawiam.

PS&gt; Moje grupy sa dobrze i nikt nie narzeka ???? he he
no tu sie mylisz... grupa 23... moja dyskwalifikacja... za co???
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Masz rację -powinieneś awansować z 3 pozycji......ale to trochę twój błąd bo zamiast podawać tam tylko wyniki -zaznaczam tylko wyniki-to Ty piszesz obszerny post.Wszelkie uwagi tu sie pisze a tam tylko wyniki.
I ten długi post i pod spodem wyniki zmyliły podliczającego.
Podawane maja być tam tylko wyniki to wówczas będzie wszystko przejrzyste. ????
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
...PS&gt; Moje grupy sa dobrze i nikt nie narzeka ???? he he
Z tego co widzę, to w &quot;Twojej&quot; grupie 23 ktoś jednak narzeka ;) (Zawada84)

Mam też nadzieję, że przed rozpoczęciem II rundy staniesz w końcu na wysokości zadania i określisz jasno co można typować, a czego nie. Póki co jest jeden wielki bałagan i nie wiadomo, czy mozna typować handicapy, czy nie (wg Regulaminu i Twojej wypowiedzi w tym temacie niby nie, a jednak takie typy sa zaliczane...). Jeżeli mozna tak typować, to dopisz to do Regulaminu, jeżeli nie, to napisz o tym choćby w tym temacie (chodzi mi tu szczególnie o typy na 1 połowę, handicapy, podwójnej szansy). Na chwilę obecną, wygląda to tak, że każdy z prowadzących zalicza typy wg własnego uznania (często inaczej niż inny prowadzący...), a tak chyba nie powinno być...
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom