>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

jaca 0

jaca

Użytkownik
Tak sobie czytam i sam nie wiem, czy śmiać, czy płakać ????
Na moje pytanie odnośnie typów odpowiedzi brak (każdy prowadzący zalicza, co mu się podoba ;) )
Teraz jeszcze wychodzi, że każdy ako liczy jak chce ????
W danej kolejce AKO jest wynikiem mnożenia trafionych kursów.
W tabeli AKO jest sumowane z wyników każdej kolejki.
Podobnie
Mnożymy kursy tylko w jednej kolejce. A dodajemy do tabeli. Rozmuiesz :?: Czy mam Ci to obrazkowo wytłumaczyć :]
Ale gdy podany jest przykład:
Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ: typ: 2, kurs: 2,8 ✅
J. Minar - J. Elgin: typ: 1, kurs: 1,7 (ATP Tanger) ✅
Everton - Fiorentina: typ: 1, kurs: 1,9 ✅
To pada odpowiedź:
AKO : 6,4 wynosi tego ale już musztarda po obiedzie jak to mówią.
Cóż jak widać doberman90 licząc ako sumuje kursy (2,8+1,7+1,9=6,4) podczas gdy licząc iloczyn, jak podawali nikifor i benek_18 wychodzi 2,8*1.7*1,9=9,04
Może chociaż w tej kwestii się dogadacie?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Widać ,że masz &quot;cięty&quot; dowcip -ale to super ,że takie kobiety są.Wiesz nie dziw się , bo jak tacy młodzi trafiają na &quot;sutki&quot; to płaczą:-D
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
rozumiem ze skoro byl blad w wczesniejszych obliczeniach i zostal poprawione to dlaczego dalej jest liczone tak jak bylo na poczatku? i nie ma mnie w drabince 1/41 ?
rozumiem ze mam sie tutaj wpisac tak:
37. gtbcelt - Prasa ?
prosze o poprawienie kolejne
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Pisze wyraźnie że we Środę- Czwartek. Panowie moje pary się zgadzają z grup reszte musicie zgłaszać do Moderatorów danej grupy podział jest zrobiony kilka stron wcześniej więcej nie jestem w stanie zrobić chyba że macie konkretne to piszcie na GG Lub PW postaram się pomóc przepraszam za nie dociągnięcia kolegów.
 
password 6

password

Użytkownik
W grupie 12 według moich obliczeń wejść powienien rjastrząb 6 ptk a nie tajemnemoce 3 ptk.
Możesz sprawdzić ale wydaje mi się że mam racje.
Pozdrawiam Password.
P.S - wysłałem PM do Benka18 ale odpowiedzi niema a ze mnie niema w najbliższym czasie to pisze tutaj by gdzies na skrzynce sie nie zapodzialo.
 
R 37

robinho

Użytkownik
W mojej grupie (14) rozliczyliscie mi mecz Real Madryt - Maccabi Tel Aviv na minus, mimo iz goscie wygrali po dogrywce (w tym meczu nie bylo opcji postawienia remisu wiec moim zdaniem typ jest prawidlowy). Zmienilo by to wynik mojego ostatniego pojedynku w grupie i cala tabele.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
PS&gt; Wolny los otrzymał organizator ze względu na tworzenie oraz prowadzenie konkursu niestety brakło przeciwnika.
Nie skomentuję..
Skoro już dla jednej osoby brakuje przeciwnika to może by tak uhonorować osobę która zdobyła najwięcej punktów albo najwyższe ako, a nie organizatora..
Przecież, po 1 organizator nie jest jeden, a po drugie to organizacja w tym konkursie lekko nawala, ja nie narzekam ale widze co piszą inni..
Przykro mi dobi jak się obrazisz, ale pisze to co myśle..
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A ja niestety nie zawiniam w tym konkursie lecz ktoś inny dziś będe korygował te błędy więc co mogę więcej skoro jedna osoba nawala i psuje całą atmosferę :?: Cóż muszę to dziś ogarnąć wieczorem więc wszystkie błędy piszcie mi na PW bo mam dość tego jedna osoba zostanie zmieniona z podliczania w tym konkursie każdy chyba wie kto.
 
K 0

kiersno

Użytkownik
Czy jeśli w przypadku kolejnych rund systemu pucharowego w danej rundzie zmagac się będzie nieparzysta ilośc zawodników to znowu wolny los otrzyma organizator czy moze przeprowadzone zostanie losowanie wśród wszystkich? Pytam, bo regulamin tego nie precyzuje.
 
J 19

jajo

Użytkownik
ja nie wiem kto. Wiem, że Ty w tym przykładzie, który jest w niezgodnosciach popelniles blad. I nie chodzi mi juz o te punkty, bo to nie ma zadnego znaczenia, ale w fazie pucharowej zeby ustalic sposob liczenia AKO
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja powiedziałem jasno że tak trzeba liczyć Jajo jeżeli się nie podoba nie musisz brać udziału. Wolnego losu już nie będzie w przyszłej rundzie poprostu teraz wyjątkowo jest tak gdyż niema pary i nie było jak tego podzielić.
Pozdrawiam.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
dobreman dostal wolny los i mu sie nalezy , mam pytanie co do 1/41
NP.
xxx vs yyy
CZy jeden z graczy ma zalozyc osobny temat i tam podac typy czy zostanie zriobine to przez moda czy mamy podawac typy w temacie 1/41
 
R 37

robinho

Użytkownik
Mam pytanie. Jak BAH rozlicza mecze Euroligi gdy pada remis? Jest zwrot czy liczy sie tez overtime :?: Bo w ich regulaminie znalazlem tylko to:
W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry (regularny czas gry), w hokeju na lodzie po 60 min. (regularny czas gry). Jakiekolwiek dogrywki albo rzuty karne itp. nie mają wpływu na wypłaty wygranych. Wyjątkami są postanowienia szczególne, które są udokumentowane w zapisach spółki. W wypadku sportów amerykańskich (NFL, College-Football, NBA, NBL) liczy się wynik uzyskany po ewentualnym przedłużeniu gry (Overtime). Wyjątek stanowią zakłady na NHL, gdzie liczy się wynik na końcu regularnego czasu spotkania.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Grupa 2
AWANSUJĄ:
- fabregas
- Łysy
- jemjogurt
to dlaczego dalej jest nie zmienione? HALO byl blad ze Prasa awansowal a teraz niech szanowny pan organizator powie czemu mnie nie ma w dalszej fazie?
 
Do góry Bottom