>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Podpisuje się pod tym co pisze powyżej Nikifor poprostu ze zmęczenia pomyliło mi się mnożymy iloczyn :!:.

Pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolejka w środę dziś około 15 chce wszystko uregulować z konkursem aby było ok przed 1/41 więc kto tam ma jeszcze jakiś problem w grupie itd. :?: Pisać tutaj i na PW
 
password 6

password

Użytkownik
W grupie 12 według moich obliczeń wejść powienien rjastrząb 6 ptk a nie tajemnemoce 3 ptk.
Możesz sprawdzić ale wydaje mi się że mam racje.
Pozdrawiam Password.
P.S - wysłałem PM do Benka18 ale odpowiedzi niema a ze mnie niema w najbliższym czasie to pisze tutaj by gdzies na skrzynce sie nie zapodzialo.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Awansuje rjastrząb i zmierzy się ze mną , natomaist Robinho już masz parę zdecydowałem że awansujesz po konsultacji z BAH
pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wszystkie pary już są dodatkowo dodałem eszymka1988 z powodu wysokiego kursu jaki uzyskał i sumiennego typowania. Brakowało jednego i znalazł się.
Pozdrawiam życzę powodzenia Typujemy w tę Środę-Czwartęk proszę pamiętać.
 
E 0

eszymek1988

Użytkownik
Wszystkie pary już są dodatkowo dodałem eszymka1988 z powodu wysokiego kursu jaki uzyskał i sumiennego typowania. Brakowało jednego i znalazł się.

Pozdrawiam życzę powodzenia Typujemy w tę Środę-Czwartęk proszę pamiętać.
Dzięki wielkie za dodanie mnie. Bardzo żałowałem jak odpadłem z konkursu po zaciętej walce a tu taka miła niespodzianka :-D. Pozdro
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ktoś tu kogoś nie rozumie-zapytałeś o drugą rundę-a druga runda to są najbliższe mecz.
A całość konkursu owszem ok 4-5 tyg.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Masz rację, ale RUNDA , a EDYCJA to różnica.II RUNDA odbędzie się w sr-czw. i sob.-niedz., zaś II EDYCJA konkursu potrwa ok.4-5 tyg. jeszcze.Teraz już chyba wszystko jasne.:-D
 
J 19

jajo

Użytkownik
W związku że mamy 1/43, to w następnej rundzie znow zostanie nieparzysta liczba uczestnikow. Proponuje, zeby do zwyciescow dopisany został zawodnik z najwyzszym AKO sposrod przegranych. To tak zeby uniknac niedomowien i niepotrzecznych klotni
 
Do góry Bottom