>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

J 19

jajo

Użytkownik
spokojnie ludzie. ja chcialem sie zapytac o te mecze 1/41 jak gramy z przeciwnikiem 2 kolejki to decyduje ako wieksze ogolnie czy np wygram w 1 kolejce a w 2 przegram i dogrywka czy ako mam z 2 kolejek 15 a on 10 i wchodze?
podbijam pytanie
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wygląda to następująco ktoś wygrywa 1 pojedynek np. 5,50 do 2,15 jest 1-0 dla niego nastepny 2,20 do 5,60 i w tym układzie jest 1-1 więc w tym przypadku jest dogrywka :!: i wyłoniony zostanie zwycięsca.
Pozdrawiam myślę zdrowe i równe zasady dla wszystkich gdyby wszystkim nie poszło w 1 kolejce jest jeszcze 2. Pozdrawiam
 
J 19

jajo

Użytkownik
w takiej sytuacji nalezaloby zakazac podawania takich samych typow jak przeciwnik, bo zwyciezca pierwszej kolejki moze zagrac na remis w rewanzu
pozdro
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak rzeczywiście.
Oczywiście nie wolno podawać w tej fazie tych samych typów. Było już to omawiane kilka stron wcześniej.
Mam nadzieję, że jest to dla wszystkich jasne.
Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
jajo -chociaż juz jest druga runda to on stawia HANDI - ja osobiście takie osoby od razu wywalałbym za &quot;głupotę&#39;
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Można stawiać mecz ten sam -oby nie 3 mecze te same! Ty kolego zawyżyłeś kurs Mattek B./Mirza S. - Chan Y J./Chuang C J. 1.45 , a dales 1.5 Mała różnica -a jednak-sprawdziłem to dokładnie 1 min. po Twoich typowaniu -nie wiem czy w ciągu 1 min. zmieniły sie kursy.

ANAPOLON jakies Handicap daje -tak jak już napisałem od razu powinne być vo za takie zagrywki!To już 2 etap i ludzie nalej niczego nie rozumieją?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Można stawiać mecz ten sam -oby nie 3 mecze te same! Ty kolego zawyżyłeś kurs Mattek B./Mirza S. - Chan Y J./Chuang C J. 1.45 , a dales 1.5 Mała różnica -a jednak-sprawdziłem to dokładnie 1 min. po Twoich typowaniu -nie wiem czy w ciągu 1 min. zmieniły sie kursy.


ANAPOLON jakies Handicap daje -tak jak już napisałem od razu powinne być vo za takie zagrywki!To już 2 etap i ludzie nalej niczego nie rozumieją?
No dziwne, ja miałem 1.50 ale tobie widze się grunt pali pod nogami bo dałeś ten sam typ to zaczynasz zmyślać..

Ten sam mecz można lecz na inny typ.
Nie można stawiać ani jednego co wyraźnie napisał nikifor, ja wiem, zę twoim jedynem celem w tym miesiącu jest wygranie ze mną ale nie po trupach modku.. :]
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
cczy moge typowac taie same spotkanie jak przeciwnik?
ale dokladniej chodzi mi o to czy np. moj rywal typuje spotaknie tak:
Inter-Milan typ1

ja zas typuje Inter-Milan typ2
czy jest to dozwolone pytanie do modow!
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dobra ja nadal nie wiem . pisalem na privie ale nikt nie odp. wygrywa sie kursem? czy kolejka ja wygram 2 kolejki wchodze remis 1-1 to dogrywka czy kurs decyduje?
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
kolejkami sie wygrywa... czytac ze zrozumieniem nie potrafisz? przeczytaj to co napisal doberman wyzej to moze zalapiesz jak 100 razy przeczytasz :X
 
Do góry Bottom