>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania i niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Kto nie poda typów to przegrywa kolejkę. Czyli automatycznie jego przeciwnik prowadzi 1-0. Jeśli 2 raz nie poda typów to &quot;wędruje&quot; na czarną listę&quot;.
Pozdrawiam.
 
pascal791 28

pascal791

Użytkownik
podałem dwa typy z podpórką, ponieważ niedokładnie przeczytałem regulamin ????
dostałem za nie dwa minusy

mógłbym podać dwa nowe typy, zgodne z regulaminem?/

proszę o szybką odpowiedź ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Erka nie są.
Była już ta kwestia omawiana w tym temacie!
Tylko typy 1, X, 2, under, over. Reszta typów zabroniona.
Ludzie uczcie się czytać!
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
No super znow niescislosci???? oczywiste jest ze typy 1x lub x2 sa w zgodzie z punktem regulaminu.
przeciez pisze ze typujemy 1x2 a nie 1x2 1x 2x ._. zreszta typy z podporkami byly juz przerabiane... od poczatku konkursu ?
 
erka 1

erka

Użytkownik
No ale 1x2 ma szerszy zakres...A poza tym nie czytalem wszystkich stron niezgodnosci...Jak juz powinno to byc uwzglednione dokladnie w regulaminie. Widzicie ze prawie w kazdym konkursie sa problemy to czemu nikt dokladnie nie napisze jakie sa zasady gry:-? Ale to i tak wiadomo ze moja wina...a taki super typ na valencie i teraz mecz w plecy bo na dodatek remis:-|bezsensu:kwasny4565:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Erka, to może jednak warto czytać. To nie jest bezsensu.
Dla mnie 1x2 to tylko trzy typy: 1, X, 2. Nie widzę, aby było napisane 1x czy x2.
Kwestia ta została ustalona. Nie chcę słyszeć więcej pytań czemu typy na podwójną szansę nie zostały uznane.
 
merolix 0

merolix

Użytkownik
merolix ci myslisz zeby dogrywka byla jutro?
Najlepiej żeby mecze były na dzisiaj-jutro, tak żeby uwinąć się z tym przed końcem świąt, kiedy jest więcej wolnego czasu.
Zwłaszcza, że rewanże zostały już podliczone więc założenie tematu z dogrywką to kilka minut.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dogrywka trwać będzie od Wtorku do Środy ponieważ nie wszyscy jeszcze wrócili ze świąt i myślę że tak będzie najlepiej.

PoZdRaWiAm
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dogrywka odbędzie się we wtorek/środę.
Odpowiedni temat jest już założony.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
moim zdaniem wystaczy tylko wtorek , ale decyzja nalezy do modow, zeby kolejne spotakania rozegrac w srode i czwartek
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie ponieważ nie każdy potrafi zatypować w 1 dzień i później będzie wiele nie domówień. Mamy czas panowie. nie bądźcie w gorącej wodzie kompani.
Pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
no spoko powodzenia. ja chcialem sie zapytac co dalej? przeciez przejdzie 43 osoby ha i znowu nie bedzie rowno ani do pary a ni nic jak to bedzie wygladalo?
 
Do góry Bottom