>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania i niezgodności

bodi 70

bodi

Użytkownik
No cóż napiszę swoją opinię.regulamin jest regulaminem....ale , odnośnie tych dogrywek , to było niepotrzebne....bo jeśli wynik był po dwóch spotkaniach remisowy ...powinno być brane wyższe AKO z całości-tak jak bramki w pucharach.Byłoby szybciej łatwiej i sprawniej.
 
merolix 0

merolix

Użytkownik
No cóż napiszę swoją opinię.regulamin jest regulaminem....ale , odnośnie tych dogrywek , to było niepotrzebne....bo jeśli wynik był po dwóch spotkaniach remisowy ...powinno być brane wyższe AKO z całości-tak jak bramki w pucharach.Byłoby szybciej łatwiej i sprawniej.
w pełni zgadzam się z bodim. te dogrywki to moim zdaniem strata czasu, lepiej brać pod uwagę wyższe AKO trafione w obu pojedynkach... jeszcze się nad tym zastanówcie, dopóki nikt nie podał typów na dogrywkę.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
to jest dobre rozwiazanie ale od nastepnego etapu , ten etap dokonczymy juz normalnie a pozniej mozna zarobic tak jak mowi Bodi
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
moim zdaniem niekoniecznie to jest dobre... bo to kwesta taktyki... np. gdy ja przegrywałem 1:0 po pierwszym &quot;meczu&quot; i znałem typy mojego przeciwnika to wystarczyło że minimalnie dam większe kursy żeby doprowadzić do remisu... a gdyby było tak jak mówicie w drugiej kolejce musiałbym wystawić dużo wyższe typy aby odrobić pierwszą kolejkę i zwyciężyć również w drugiej... i to wg mnie byłoby niesprawiedliwe... wygrywając pierwszy mecz byłbym już praktycznie pewny awans do kolejnej rundy...to moje zdanie ale decyzję podejmą mody
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
A czy Ty myślisz zę kurs 1.4 wejdzie dużo częściej niż kurs 1.8 czy 2.0?Gram juz trochę i z doświadczenia wiem że większe wchodzą raczej częściej niż te minimalne.A z drugiej strony mecze gra się taktyką..zarówno na Forum jak i prawdziwe.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie regulamin jest ustalany i zmieniać go nie będę :!: Dogrywka jak się komuś nie podoba może zrezygnować. Sprawa kolejnej rundy 43 osób , 1 osoba zostanie dobrana która miała największe AKO.
Pozdrawiam i kolejne posty o zmianie regulaminu będę usuwał.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja co do mojego typu:
37. gtbcelt - jemjogurt 1-0

New Orleans Hornets - Boston Celtics
Typ - Typ: 2 1,90 ⛔
Kto wygra Grand Prix?
Zakład na zwycięzcę - Typ: Kimi Räikkönen (FIN/Ferrari) 2,10 ⛔ regulamin!
Hertha BSC Berlin - FC Schalke 04
Typ - Typ: X 3,2 ⛔
Całkowity kurs 12,77
Trafione AKO: 0,00



wiem ze w regulaminie jest:
15. Typujemy typy 1x2 oraz Under / Over inne typy są zabronione.

no ale przeciez granie 1 to na zwyciesce jest, wiec dlaczego moj typ mialby nie zostac zaliczony? jakbym zapisal: Kimi Räikkönen 1 to by bylo ok?
 
G 0

gtbcelt

Użytkownik
ja co do mojego typu:
37. gtbcelt - jemjogurt 1-0

New Orleans Hornets - Boston Celtics
Typ - Typ: 2 1,90 ⛔
Kto wygra Grand Prix?
Zakład na zwycięzcę - Typ: Kimi Räikkönen (FIN/Ferrari) 2,10 ⛔ regulamin!
Hertha BSC Berlin - FC Schalke 04
Typ - Typ: X 3,2 ⛔
Całkowity kurs 12,77
Trafione AKO: 0,00



wiem ze w regulaminie jest:
15. Typujemy typy 1x2 oraz Under / Over inne typy są zabronione.

no ale przeciez granie 1 to na zwyciesce jest, wiec dlaczego moj typ mialby nie zostac zaliczony? jakbym zapisal: Kimi Räikkönen 1 to by bylo ok?
No nie wiem panie adminie co tu jest grane, typ nie należał ani do 1x2 ani do under/over, więc dlaczego nagle zmiana decyzji na zaliczenie? To po co jest ten regulamin? Żeby go łamać, aby przepuszczać userów co mają po 1400 postów?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
To jest zwyczajny typ Formuły1 1x2. Wkońcu inaczej w Formule 1 niema. Więc kolego uspokój się masz 9 postów przypuszczam jesteś nowy i regulamin mówi wyraźnie 1x2 . Under/Over tutaj jest 1x2. Czyli 1 wygra.
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
To tak jakbym obstawiał dokładny wynik załóżmy 1-0 i jako typ tez wpisuje 1 . Mozna w en sposób kazdy typ oddac. A co do formuły mozna np obstawic kto bedzie lepszy jeden czy drugi i to jest typ 1,2 . To tak według mnie
 
G 0

gtbcelt

Użytkownik
Kolega napisał mi PW tłumaczącego i myślę że uznam mu ten typ. Proste krótko i na temat.
Ja mam pytanie, dlaczego regulaminie są typy 1x2 i under/over. A ten typ do takich nie można zaliczyć, była opcja 1? Była, a opcja X? Nie było, a opcja 2? Nie było. Ja też może chciałem sobie inny typ postawić, ale nie postawiłem, żeby trzymać sie regulaminu. Więc jak jest sporządzony regulamin to się go trzymajmy. Szanuję Twój czas i pracę, którą wkładasz, często niewdzięczną, ale trochę mi nie pasuje takie subiektywne podejmowanie decyzji. Pozdrawiam, GL jemjogurt
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
OMG a co on poradzis ze w Formule nie ma typow 1x2 ? a w tenisia są w koszu są wiec czlowieku uspokuj sie i tyle . To tylko jakis konkurs a ty przezywasz jak sloń ciąże.
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
Jak nie ma typów 1X2 toregulamin zabrania tego typowac ludzie. Lepiej teraz to rozstrzygnac bo ludzie zaczna oszukiwac i prosic zeby przeszli dalej . Bałagan sie zrobi
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
to co kosza i tenisa tez nie mozna obstawiac bo jest tam 1 2 ? :-? Mozna i dlatego typ z formuly uznany wiec nie rozumiem po co te krzyki.
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
Nie krzyki . Ja nawet nie mam nic przeciwko bo cały czas dobrze typowałem . Tylko mówie dasz na zwyciestow to mozesz tez dokłądny wynik itp . Zaraz ludzie beda wykorzystywac błedy w regulaminie . ze jednemu wolno a drugimu nie
 
Do góry Bottom