>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania i niezgodności

wer890 300

wer890

Użytkownik
Dokladny wynik to dokladny wynik przeciez tego nie mozna gdzie masz przy dokladnym wyniku opcje 1 badz 2 . Typ uznany i bardzo dobrze tak samo jak typy z kosza czy tenisa .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
z punktu widzenia regulaminu moim zdaniem nie można typować zdarzeń typu &quot;zwycięzca&quot;. W związku z tym popieram zdanie jednego z użytkowników, ze jeśli gramy w konkursie typ &quot;zwycięzca&quot; to równoznacznie możemy typować &quot;dokładny wynik&quot; czy też &quot;strzelca bramki&quot;, bo wtedy też jest typ niejako &quot;1&quot;.

Jednakże decyzję pozostawiam prowadzącym konkurs.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
wer890 rozumiem o co Ci chodzi, ale czy przy zakładzie:

Kto wygra Grand Prix?
Zakład na zwycięzcę - Typ: Kimi Räikkönen (FIN/Ferrari) 2,10

była możliwośc typowania, ze nie wygra?

moim zdaniem zakłady &quot;kto wygra Grand Prix? - Zakład na zwycięzcę&quot; to jest lista zawodników, obok nich są kursy i wybieramy jednego z nich i tam nie ma opcji &quot;nie wygra&quot;.

Jesli się mylę i taka opcja była, to przepraszam za zamieszanie ;)
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
A co będzie, jeżeli w dogrywce padnie remis? Kolejna dogrywka, czy wówczas decyduje ako (z wcześniejszych rund)?
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
w dogrywce zaliczyliście mi błędnie typ :
Colorado Rockies - Chicago White Sox 1
powinno być 2
czyli moje AKO = 0.00
???? ???? sprawiedliwy jestem ???? ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
moj przeciwnik slander powinien miec zaliczony typ san antonio poniewaz typ weszedl , doberman musial sie pomylic przy sprawdzaniu
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
A taki ciekawe pytanie. Jesli moj przeciwnik podal typy wczesniej i przykladowo wiem juz ze wszedl mu tylko jeden typ z kursem powiedzmy 1,9 to dozwolone jest takie cos ze wybieram sobie mecz pilki noznej gdzie nie ma faworyta (wszystkie kursy powyzej 2) i stawiam na 1, x i 2 tego meczu. Zawsze jeden wejdzie i pewne zwyciestwo z rywalem. W regulaminie nic nie ma na tenm temat.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Co w sytuacji gdy jeden z moich typów odbędzie się dzisiaj? Kolejka obowiązywała wtorek-środa, ale nie moją winą jest, że Bwin napisał iż mecz Soderling - Koubek jest 26.03 a nie 27.03.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Assitalia -dlaczego teraz kłamiesz.BAH nie pomylił sie w ogóle , bo na Twoje nieszczęście byłem na Forum w tym czasie jak Ty oddałeś typy i momentalnie sprawdziłem na BAH ,że mecz od razu był na 27.03 a nie na 26.03 ja opisujesz.Po drugie mylisz daty nie tylko w konkursie BAH , ale również w swoich typach -dziś napisałeś środa zamiast czwartek - o co Cię jeden user upomniał-rownież dziś podałeś typ na 5 frame jak juz był wynik na live 4-1!!! Naprawde myślałem że jesteś uczciwy.Więc to była ewidentna pomyłka Twoja a nie BAH-BAH jak i inni bukmacherzy podali datę tego meczu 27.03!!!Sprawę jeszcze wczoraj wyjaśniałem z nikiforem informując go o tym fakcie -także nie myśl ,że ktoś kręci.
Naprawdę sam byłem zdziwiony dlaczego nie patrzysz co jest napisane w regulaminie kiedy odbywają się spotkania tylko typujesz co Ci popadnie-no ale cóż pasowałoby Ci się przyznać do błędu i do porażki. Bo kłamstw nie na widzę! A tak jak już napisałem byłem na bieżąco na stronie BAH po Twoim typowaniu i mecz był zapisany na 27.03! Jak widac Ty &quot;po trupach chcesz wygrać mecz-ale już go przegrałeś 1,4 -2,62&gt;przykro mi w innym konkursie się spotkamy to się odegrasz.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Assitalia zostaje zdyskwalifikowany dostałem materiał dowodowy od Bodiego wystraczający przyrko mi odpadasz z Konkurs
POzdrawiam
PS. Kolejka odbędzie się już w Sobotę - Niedzielę więc bacznie obserwujcie nowe pary ;)
 
Do góry Bottom