>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania i niezgodności

jaca 0

jaca

Użytkownik
...A ja niestety nie zawiniam w tym konkursie lecz ktoś inny...
A masz w ogóle jakis dystans do siebie i tego co robisz? Potrafisz przyznać się do własnych błędów? bo coś mi się widzi, że nie ;)
Chcesz, żeby wymienić Twoje błędy? prosze bardzo, o to kilka z nich (podam konkretne przykłady, bo znowu będzie, że niby kręcę ???? )
Zaliczyłeś typy:
Bolelli S. - Rochus O Zakład na set - Typ: 2:0 @ 3,30
Calleri A. - Horna L. - 2 @ 2,40 (ten mecz był rozegrany w innym terminie, niż kolejka)
Odra Wodzislaw - Kolportera Korony SA 1X 1,51 (w innych grupach takie typy nie zaliczałeś, jako niezgodne z Regulaminem).
To tylko w 15 gr (innych szczegółowo nie chciało mi się śledzić)
Wróćmy jeszcze do liczenia ako. Podajesz sposób liczenia ako, jako sumowanie kursów (i tak rozliczałeś końcowe kolejki w grupach). Dziwne tylko, że podliczając pierwszą kolejkę, ako liczyłeś jako iloczyn ;)
Wprawdzie w większości w 1 kolejce nie podawałeś podliczonego ako (wyniki podawałeś w postaci 1-2 itd), ale w kilku przypadkach podałeś podliczone ako. znowu gr 15.
Baroš - jurwittrans 4,18 -5,16 3-2 Wygrana Jurwittrans Kursem
Baroš trafił kursy 1,4; 1,4; 2,05 (co w sumie daje 4,85), zaś jurwittrans 2,15; 2,4 (suma to 4,55).
Kolejna dziwna rzecz, to jak widzę z dwóch grup &quot;wyszły&quot; tylko po 2 osoby. Tym samym powinny być 2 wolne losy. Skoro jest jeden, tzn że z którejś grupy awansowały 4 osoby. A jeżeli tak, to czemu sobie też nie przydzieliłeś kogoś z 4 miejsca? (tylko dajesz sobie wolny los za &quot;bezbłędną&quot; pracę)?
Oczywiście tu też nie spodziewam się odpowiedzi :spokodfhgfh:
Pozdrawiam.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Nie ma zadnych remisow w koszu, co Ty kombinuejsz czlowieku, jest opcja 1 i 2 ????
Nie mogę edytować, więc będzie post pod postem...
W koszykówce jest także możliwy remis (choć tylko czasami) - najczęsciej w pucharach (choćby krajowych), gdzie rozgrywa się mecz i rewanż (a nie do np. 2 wygranych). Przykład, to rozgrywki pucharu ULEB (faza play-off), gdzie mecze mogą kończyć się remisem (i tak się kończyły).
Pozdrawiam.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jaca a ty chyba szukasz tylko opcji krytyki mówię że teraz nie popełniłem błędu ale najwidoczniej jesteś nie kumaty od początku ci wszystko nie pasuje w konkursie jeżeli tak w każdej chwili możesz z niego zrezygnować nikogo na siłę nie trzymam a tobie wyjątkowo coś nie pasuję.

A co do wolnych losów wyszło tak a nie inaczej więc nie próbuj doszukiwać się tutaj oszustwa bo szukasz dziury w całym widzę jesteś nadgorliwy to wyłąduj to przed lustrem a nie mi tutaj
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
co do wolnego losu, jeśli na prawdę tyle Ci to daje, że awansujesz od razu do kolejnej rundy bez gry. to spoko. Ale nie sądzę, że to do końca jest fair. Bo nawet jeśli jest nie do pary to można było przyznać taki przywilej dla osoby, która zaprezentowała coś ponad w rundach grupowych. (największy kurs trafiony, ako itp) a &quot;wręczać&quot; sobie coś za wspaniała pracę.

ale co do reguł faktycznie trzeba ustalić jak ma być..
co typujemy? jak są liczone ako?

i jeszcze jedno pytanie... kiedy jest remis. w przypadku zwycięstwa po jedenym meczu. Czy wtedy kiedy trafione ako będzie identyczne?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie mogę edytować, więc będzie post pod postem...
W koszykówce jest także możliwy remis (choć tylko czasami) - najczęsciej w pucharach (choćby krajowych), gdzie rozgrywa się mecz i rewanż (a nie do np. 2 wygranych). Przykład, to rozgrywki pucharu ULEB (faza play-off), gdzie mecze mogą kończyć się remisem (i tak się kończyły).
Pozdrawiam.
co Ty za bzdury opowiadasz, pisze, ze u buka jest opcja 1 i 2 nie ma remisow nie wprowadzaj w blad :/
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No ok czyli trafiasz zaklada lub nie i co ma piernik do wiatraka? Pytanie bylo inne. Kazdy mecz jest liczony z dogrywka, wyjatkiem byl tylko uleb przy ktorym rowniez nie bylo opcji X a 1/2 i zwroty ewentualne w przypadku rmeisu bo dogrywek nie bylo. Pytanie bylo o eurolige.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
wiem jakie było pytanie. I jeśli chodzi o eurolige to rzeczywiście jest możliwośc 1 lub 2.
Aczkolwiek w pucharze ULEB istnieją zakłady 1 x 2
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
A co do wolnych losów wyszło tak a nie inaczej więc nie próbuj doszukiwać się tutaj oszustwa bo szukasz dziury w całym widzę jesteś nadgorliwy to wyłąduj to przed lustrem a nie mi tutaj
Jeżeli chodzi o wolne losy, to mi to generalnie &quot;wisi&quot;, czy są i kto je otrzymuje (i za co). W kolejnych etapach znowu będzie nieparzysta liczba, znowu ktoś dostanie &quot;prezent&quot; - nie moja sprawa. Skoro organizatorzy tak ułożyli konkurs, to niech tak będzie. W którym momencie niby sugerowałem coś o oszustwie?
Jaca a ty chyba szukasz tylko opcji krytyki mówię że teraz nie popełniłem błędu ale najwidoczniej jesteś nie kumaty...
Dokładniej, to powiedziałeś:
A ja niestety nie zawiniam w tym konkursie lecz ktoś inny
Faktycznie muszę być &quot;nie kumaty&quot;, bo myślałem, że mówiąc to, masz na myśli konkurs, a Ty myślałeś o &quot;teraz&quot;
Praktycznie na każdym kroku podkreślasz, że to &quot;inni&quot; są winni, a swych błędów nie widzisz...
Wprowadziłeś zamieszanie z ako (najpierw sam liczyłeś jako iloczyn, później jako sumę), a gdy padło pytanie jak ma byc liczone to odpowiadasz, że
Ja powiedziałem jasno że tak trzeba liczyć
widać tez ktoś &quot;niekumaty&quot;...
Jaca a ty chyba szukasz tylko opcji krytyki
Niestety nie muszę szukać... Chciałbym, żeby Regulamin był jasny i czytelny i by nie było żadnych sprzeczności. Tymczasem sam postępujesz w sprzeczności do ... samego siebie. Ako liczysz raz tak, raz inaczej. Raz dany typ zaliczasz, raz podajesz, że jest sprzeczny z Regulaminem. Jak pada pytanie jak powinno być w końcu, to podajesz banalną odpowiedź, że wszystko jest jasne (weź poprawkę, że może ktoś jest &quot;niekumaty&quot; i może się gubić przy sprzecznych decyzjach ;) ) a w dalszej kolejności nazywasz to krytykanctwem i w obliczu braku argumentów na obronę - ulubione zdanie - &quot;jak się nie podoba, to...&quot;
Od iluś już postów chcę, żebyś w końcu raz i konkretnie (najlepiej w Regulaminie) określił co mozna typować (jeżeli można handi, 1 połowę, czy cokolwiek jeszcze innego, to niech to będzie wymienione), jak ma być liczone ako, itd.
Tymczasem uparcie to ignorujesz (dlatego przytoczyłem Twoje błędy).
Naprawdę tak ciężko to zrobić? Czy lepiej niech każdy przed podaniem typów się zastanawia - podać handi, czy nie (bo może akurat ten, kto będzie sprawdzał uzna to za niezgodne z regulaminem), ako będzie liczone jako iloczyn, czy sumę itd...
Znając życie, to i tak nie będzie dokładnie wyjaśnione co mozna stawiać, a co nie - prędzej pewnie dostane warna, bo poczujesz się obrażony, że śmiem Cię krytykować.
Pozdrawiam.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
podpisuje się pod wypowiedzią Jaca. Kontrewersyjne zachowanie Dobermana z wolnym losem. Mam nadzieję, że moderatorzy wezmą rady do siebie i kolejne etapy będą na wysokim poziomie:spokodfhgfh:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dobrze w takim razie żeby nie było że mam wolny los dzisiaj przypiszę sobię osobę z jakiejś grupy czyli będzie jedna więcej. A jeżeli chodzi o krytykę przyznaję dobrze że to zasugerowałeś postaram się to poprawić. Wszystko wyjdzie w praniu. A Typujemy jeszcze raz powtarzam 1x2 , Oraz Undeer/Over inne typy będą nie uwzględniane. :!:
Regulamin jasno mówimy i będziemy tego przestrzegać wtargnęło się nie dociągnięcie przyznaje że prze ze mnie i teraz będzie pilnowane. AKO liczymy od 1/41 np. 1,45+1,55+ 1,70 = 4,70 :!:
Pozdrawiam
Ps. Wszystko ogarne dziś koło 23.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
spokojnie ludzie. ja chcialem sie zapytac o te mecze 1/41 jak gramy z przeciwnikiem 2 kolejki to decyduje ako wieksze ogolnie czy np wygram w 1 kolejce a w 2 przegram i dogrywka czy ako mam z 2 kolejek 15 a on 10 i wchodze?
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Dobrze w takim razie żeby nie było że mam wolny los dzisiaj przypiszę sobię osobę z jakiejś grupy czyli będzie jedna więcej. A jeżeli chodzi o krytykę przyznaję dobrze że to zasugerowałeś postaram się to poprawić. Wszystko wyjdzie w praniu. A Typujemy jeszcze raz powtarzam 1x2 , Oraz Undeer/Over inne typy będą nie uwzględniane. :!:

Regulamin jasno mówimy i będziemy tego przestrzegać wtargnęło się nie dociągnięcie przyznaje że prze ze mnie i teraz będzie pilnowane. AKO liczymy od 1/41 np. 1,45+1,55+ 1,70 = 4,70 :!:

Pozdrawiam

Ps. Wszystko ogarne dziś koło 23.
jak to?
&quot;Sposób gry najbardziej rozpowszechniony i popularny, dający możliwość uzyskania czasem i nawet bardzo wysokich wygranych poprzez obstawienie kilku lub kilkunastu zdarzeń na jednym kuponie.
System AKO – jego nazwa pochodzi oczywiście od akumulacji kursów. Poszczególne kursy zestawione na kuponie mnożą się przez siebie, dzięki czemu otrzymujemy łączny kurs pomnożony jeszcze przez wniesioną przez nas stawkę – na tej podstawie obliczana jest nasza ewentualna wygrana.

Zaletą systemu AKO jest to, że w przypadku zwycięskiego kuponu daje nam od duży zysk w porównaniu do postawionej na zakład kwoty&quot;

To co napisałes nie można w żaden sposób nazwać AKO. I nie wiem jaki to ma sens, przecież tak okreslana jest wartosc kuponu jaki moglibysmy zagrac na live i o to w tym wszystkim chodzi... Miałem nie wypowiadać się w tym temacie, ale już tego całkiem nie rozumiem. Pozdro
 
R 37

robinho

Użytkownik
No i paniowie jak w koncu jest rozliczana ta Euroliga w BAH bo do tej pory nie dostalem konkretnej odpowiedzi.. Postawilem 2 (byla do wyboru opcja 1 lub 2) Real - Maccabi (100-103 OT). Trafilem czy nie:?: Tyle. Dzieki za odp, pzdr.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Może jest i troszkę niejasności...ale każdy pisze ...że nie ma tego czy innego w regulaminie-co do kosza to chyba jasne -że w tym konkursie tylko 1 i 2 wchodzi w gre.Jakby organizatorzy stworzyli taki regulamin jak ma bukmacher to byłoby ok? przecież wiadomo ,że bukmacherzy maja bardzo dokładne regulaminy-co do każdej dyscypliny...a tu jest raczej tylko zabawa --a większość osób na &quot;kosy &quot;poszłaby ,żeby tylko to wygrać.U buka nie wyjaśnisz wszystkich spraw-bo zabiorą Ci kasę i tyle będziesz ją widział-a tu można na bieżąco wyjaśniać wszystko. Więc trzeba wyluzować...a nie o każde słowo czy drobne niedopatrzenie walczyć jak o własne życie.Luz Panowie i Panie luz...:-D
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Małe sprostowanie.
Kolega Doberman przez przypadek napisał iż kursy dodajemy. Miał na myśli mnożenie. Wybaczcie ten błąd, lecz pisał to na szybko. Oczywiście przepraszamy za błąd.
Co do samego regulaminu to od jutra będzie on zaktualizowany, tak aby od rundy 1/42 nie było żadnych wątpliwości. Mam nadzieję, że przez nasze lekkie zaniedbania i problemy nie zniechęciliście się do konkursu.
Pozdrawiam,
nikifor
 
Do góry Bottom