>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pudzianowski vs. Sylvia

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wydaje mi się że tym razem niestety Pudzian &quot;tanio skóre sprzeda&quot;. Nie jestem jego ani fanem ani przeciwnikiem. Ale niepotrzebnie odrazu rzucili go na głęboką wodę. PYTON Powinien ogarnąć sie troche (tzn. wygrać 5-6 walk z nowicjuszami takimi jak on) i dopiero startowac do pojedynku z zawodnikami z prawdziwego zdarzenia. Nawet jeżeli wygra z Silva to nie zrobi na mnie jakiegoś niewiarygodnego wrażenia.
Jeżeli chodzi o te kursy na Mariusza to warto zagrać za jakieś drobne kieszonkowe. Bo grubej kasy napewno nie można na niego postawić. To samo na Silve, którego tak naprawde nie wiadomo na co stać. Jest tak samo nieprzewidywalny jak Pudzian. Dlatego granie na któregoś z nich mija się z rozsądkiem. W takiej sytuacji trzeba postawić na Pytona i grac &quot;po kursie&quot;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
właśnie ja się zastawiam czy z tym Sylvą to nie jest jakiś wałek, koleżka doświadczony walczy z takim Pudzianem który dopiero zaczyna w MMA ta realnie patrzeć Pudzianowskiemu wcale ta walka nie jest potrzebna jeśli ma ja przegrać
 
enjoi 0

enjoi

Użytkownik
&quot;Pudzian&quot;-Sylvia: zapadła decyzja ws. transmisji
Walka Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią, która 21 maja odbędzie się na gali Moosin na pewno zostanie pokazana w Polsce. Trzecią walkę &quot;Pudziana&quot; w MMA transmitować będą telewizje Polsat i Polsat Sport.
źródło onet.pl
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
czy ktoś się orientuje czy jakiś buk wystawił kilka zdarzeń do tej walki ? Interesuję mnie typ np: czy walka zakończy się w pierwszej rundzie ? Czy Pudzian wytrzyma pierwszą rundę ? Taki widzę scenariusz na tą walkę i niestety postawił bym na porażkę Mariusza...
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Panowie może mi ktoś napisać dokładną godzinę walki Mariusza. Nie że jestem jakiś dociekliwy tylko późno wrócę do domu, i te 30 min może mnie dużo kosztować...
Pozdrawiam ;)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

- W pierwszej rundzie pokonam Pudzianowskigo przez nokaut. Jestem przekonany, że tak się stanie - powiedział w wywiadzie dla &quot;Super Expressu&quot; Tim Sylvia, z którym Mariusz Pudzianowski zmierzy się w swojej trzeciej walce w formule MMA.

- On musi się jeszcze sporo nauczyć w MMA. Nie da się szybko z siłacza zrobić superwojownika. To tak jakbym ja zaczął dźwigać ciężary i chciał pokonać najlepszych strongmanów. Na pewno nie dałbym im rady. Ale muszę przyznać, że &quot;Pudzian&quot; ma duszę i serce wojownika. Szanuję go bardzo za to, że ma odwagę stanąć ze mną w ringu - powiedział.
- Oglądałem jego występy w zawodach strongmanów, które były często pokazywane w amerykańskiej telewizji. Kiedy widziałem go zmagającego się z ogromnymi ciężarami, nawet w najśmielszych marzeniach nie myślałem, że kiedyś przyjdzie mi się zmierzyć z nim w ringu. Walka z Mariuszem to dla mnie zaszczyt i ogromna motywacja. Nie mogę się doczekać tego pojedynku - powiedział Sylvia.
Walka Pudzianowskiego z Sylvią odbędzie się 21 maja.
żródło: onet.pl
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Czytałem że Silva podczas ostatniej walki miał 20 kilogramów nadwagi. Według mnie on już nie sądzi że powróci do wielkiej formy więc się zaniedbał i przed tą walką miałoby być inaczej ? Człowiek z dużą nadwagą męczy się bardzo szybko, chyba że od zawsze jest przystosowany do takich warunków to zmęczenie jest mniejsze. Ale biorąc Silvę to nie zdziwiłbym się jak spuchnie kondycyjnie. Zobaczymy co to będzie bo sporty walki trudno przewidzieć bo może decydować jedno uderzenie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja nie wierze że ludzie którzy są za to odpowiedzialni dali by Pudzianowskiemu przeciwnika który z nim wygra jeszcze na początku kariery w MMA
nawet na chłopski rozum przecież jeśli Pudzian chce w MMA coś więcej osiągnąć (a otwarcie mówi że tak) to nie może przegrać 2 walki w swojej karierze (Nejmana nie liczę bo to nie miał nic wspólnego z rywalizacją)
wygrana z Sylvia otworzy drzwi Mariuszowi do kariery w MMA i myślę że po to ten pojedynek jest / oczywiście mogę się mylić ;)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
ja nie wierze że ludzie którzy są za to odpowiedzialni dali by Pudzianowskiemu przeciwnika który z nim wygra jeszcze na początku kariery w MMA
nawet na chłopski rozum przecież jeśli Pudzian chce w MMA coś więcej osiągnąć (a otwarcie mówi że tak) to nie może przegrać 2 walki w swojej karierze (Nejmana nie liczę bo to nie miał nic wspólnego z rywalizacją)
wygrana z Sylvia otworzy drzwi Mariuszowi do kariery w MMA i myślę że po to ten pojedynek jest / oczywiście mogę się mylić ;)
jaka 2 walke ma przegrac? skoro jeszce 1 nie przegrał ?!
Kurs na Pudziana w bet-at-home spadł z 3.2- na 2.7
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jaka 2 walke ma przegrac? skoro jeszce 1 nie przegrał ?!
Kurs na Pudziana w bet-at-home spadł z 3.2- na 2.7
Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona niestety.
Wczoraj w serwisie sportowym na Polsacie mowili ze transmisje przeprowadzi polsat sport ale ani slowa nie bylo o transmisji w otwartym polsacie.
E: Dzis juz mowili ze walka bedzie rowniez na otwrtym Polsacie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
ja nie wierze że ludzie którzy są za to odpowiedzialni dali by Pudzianowskiemu przeciwnika który z nim wygra jeszcze na początku kariery w MMA
nawet na chłopski rozum przecież jeśli Pudzian chce w MMA coś więcej osiągnąć (a otwarcie mówi że tak) to nie może przegrać 2 walki w swojej karierze (Nejmana nie liczę bo to nie miał nic wspólnego z rywalizacją)
wygrana z Sylvia otworzy drzwi Mariuszowi do kariery w MMA i myślę że po to ten pojedynek jest / oczywiście mogę się mylić ;)
Pudzianowski sam wybrał sobie tego przeciwnika. Wszyscy mówili mu że jest jeszcze za wcześnie, ale Mariusz się uparł. Sylvia nie ma formy, to nie ten sam zawodnik co kiedyś. Walka do wygrania, ale wszystko zależy od taktyki jaką przyjmie Pudzian.
 
D 0

dzamal

Użytkownik
Mam nadzieję, że przejedziesz się na Pudzianie. Mariusz pokaże pazur po takim kursie nie wolno tego wręcz grać silwa w tragicznej formie Pudzian chyba nie walczył by z kimś kogo nie może pokonać ?!... jego porażka znacznie osłabi &quot;pudzianomanie&quot; a tego właściciele polskiego KSW by nie przeżyli. (raczej ich portfele). Z pobudek czysto pieniężnych warto zagrać na Mariusza po wyższym kursie a szanse obu oceniam na 50/50
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Skąd wiesz, że Sylvia w tragicznej formie?Sparujesz z nim? Poza tym walka odbywa się w Stanach, tam włodarze KSW i ich portfele nie mają nic do gadania i nikt się nie będzie nimi przejmował. Jeżeli Pudzian nie znokautuje go w pierwszej szarży to później poniesie klęske.
Ja taki kurs na Maniaka biore w ciemno
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Pudzianowski sam wybrał sobie tego przeciwnika. Wszyscy mówili mu że jest jeszcze za wcześnie, ale Mariusz się uparł. Sylvia nie ma formy, to nie ten sam zawodnik co kiedyś. Walka do wygrania, ale wszystko zależy od taktyki jaką przyjmie Pudzian.
To nie KSW że Pudzian wybiera sobie sam przeciwników o ile walka z Najmanem to byla wielka komercha to walke z Kawaguchim wybrał sam Pudzian.Walkę z Silvia zaproponował mu Tim Silvia a nie Pudzianowski Silvie
 
money 52

money

Użytkownik
Tam nie maja nic do gadania ale jesli Pudzian przegra to straci na wartosci i juz nie bedzie &quot;najsilniejszym,nie do znokautowania&quot; facetem,a Silva?hmm na 4 ostatnie walki 3 przegrał w dodatku jego waga oscyluje w granicach 135 kg..fakt ze ma 2 metry jednak nie dysponuje taka siła jak Mariusz,nie mylić z siłą ciosu bo to dwie odrębne sprawy wiadomo pudzian jest kiepski technicznie,nie wyprowadza ciosu z biodra lecz wali Cepami nie trzymajac gardy mowiac prosty m jezykiem +słaba kondycja to takie minusy Mariusza Reansumujac,szanse oceniam 50/50 wierze w Mariusza jego determinacje,wole walki ale czy to bedzie góra przeciwko doświadczeniu Silvi??nie wiem ale stawianie na Silve po smiesznym kursie 1.40 jest dosc ryzykowne,zwlaszcza ze walkamoze miec rozny przebieg,
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Pudzianowski nie ma żadnych argumentów na ten pojedynek. Tim jest slow starterem, co wydawać by się mogło, że Pudzian może wykorzystac jak się na niego rzuci na początku, ale on nie ma czym uderzyć! Tak nie ma czym uderzyć, w jego ciosach brak dynamiki, wyprowadza je w dziwny sposób, że na pewno nie powalą Silvy. Poza tym jak sam przyznaje Pudzian obierze inną taktykę niż na Kawaguciego, w co nie wierze, ale to nie ma znaczenia. Gdyby pudzianowski miał siłę w tych ciosach to taki kawaguchi powinien latać po całym ringu nawet jak by je przyjmował na garde. Bob Sapp mimo, że na początku swojej kariery jego technika nie powalała, to w jego ciosach widać było siłę, jak walił sierpy to przeciwnik latał po ringu bezwładnie, u Pudziana tego nie ma. Zero techniki bokserskie, parter też słaby -nie potrafi zadawać ciosów, gdy przeciwnik w tym parterze mu przeszkadza, Najman leżał i nic nie robił dlatego nie miał problemów. Do tego kondycja pudzianowskiego, której już sie nie da wytrenować, taka masa 120kg i tyle mięśni ma mariusz, że organizm nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości tlenu i dlatego zawsze Pudzianowski będzie miał słabą kondycję. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę krótką przerwę miedzy walkami, która raczej nie pomoże Mariuszowi poprawić jakiegokolwiek elementu walki. Plus zmiana czasu, to ja nie wiem jak jego organizm to wytrzyma. Jeżeli walka nie będzie ustawiona np. jest ona organizowana tylko po to żeby Pudzian pokazał się amerykańskiej publiczności, a scenariusz na walkę jest już ustalony jak w wrestlingu to nie widzę żadnych szans na zwycięstwo Dominatora. Ja czekam do piątku z obstawieniem Tim&#39;a, bo do tej pory kurs na bahu na początku spadł z 1,40 na 1,30, ale teraz znów urósł do 1,40. Liczę, że w dzień walki może dojdzie do 1,45:p
Czytałem że Silva podczas ostatniej walki miał 20 kilogramów nadwagi.
On walczył ostatni raz 7 lat temu, więc nie brał bym tego jako jakiś wyznacznik. Pewnie Sylvia nie będzie juz w takiej formie jak kiedyś, ale wystarczy na Pudzianowskiego. No i on przecież nie dowiedział się o tej walce z dnia na dzień, przygotowuje się pewnie do powrotu. Ale można poczekać do oficjalnego wazenia, tylko jest ryzyko że Tim wniesie dobrą wage i kurs na niego zaraz spadnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom