>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Sylvia

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
oczywiście, że wygląd tu nie ma znaczenia. Jeśli ktoś ogląda KSW podczas gali 12 walczył długowłosy, spasiony OLIVA. Rozwalił każdego i finale na 13 gali również zwyciężył. Tutaj wygląd się nie liczy tylko umiejętności. Każdy się zachwyca, siłą i wyglądem Pudziana, robi to wrażenie ale zawodnicy walczący w klatkach UFC nie patrzą na wygląd. Oni to po prostu psychopaci którzy wchodzą do klatki żeby walczyć jak gladiatorzy. Co można powiedzieć o Pudzianie? Nie wiadomo jaką on ma psychikę - wojownika i mordercy ? Nie wydaje mi się... Szkoda, że nie będzie transmisji z tej walki, może w necie gdzieś się znajdzie ale nie podniecał bym się tym, że Pudzian może szybko zakończyć walkę.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Takie sprostowanie - wyglad to sie liczy w zawodach kulturystyki, nie w MMA, takze to ze jest otyly czy nie o niczym specjalnym nie swiadczy. Zobacz sobie zdjecie Fedora, wyglada jak wyglada, ale jak walczy ...
Ja chciałbym dodać, że wygląd zawodnika nie znaczy nic nawet z zawodach kulturystycznych. Dałeś dobre porównanie co do Fedora... aczkolwiek to zupełnie inna klasa.
W tej walce wbrew większości uważam, iż Mariusz wygra. Czy będzie to niespodzianką? Zdecydowanie nie. Zaraz po zakończeniu ostatniego pojedynku Pudziana powiedziałem sobie, że następnej walki nie wygra, nie będzie to możliwe, nie wytrzyma kondycyjnie. Jednak czytając jego ostatnie wypowiedzi, w których uważa, że potrzeba mu było takiej lekcji jaką niewątpliwie była ta w ringu z Kawaguchim. Teraz wie co znaczy dziesięć minut w formule mma, i będzie się starał tego uniknąć. Stwierdził również, że jeśli poczuje iż przeciwnik jest lekko zamroczony (pierwsza minuta walki z Kawaguchim), nie będzie uderzał seriami tylko skupi się na kilku potężnych ciosach kończących. Osobiście mi te fakty wystarczają. Nie przekonuje mnie to, iż Sylvia jest dwukrotnym mistrzem świata, był kilka lat temu teraz to co się z nim stało jest jedną wielką zagadką. Wiem doświadczenie to jedna z podstawowych rzeczy, aczkolwiek na mnie to też nie robi wielkiej różnicy... Myślę jednak, że po tej walce okaże się czy powinien pożegnać się z mma żeby nie robić sobie wstydu, lub zobaczymy na co naprawdę stać Pudziana. &quot;Nasz&quot; zawodnik póki co jest słaby, ale na obecnego Tima powinno wystarczyć. Jak dla mnie kurs ~2.5 do pobrania.
Wypowiem się co do psychiki Mariusza. Poświęćcie 5 min i zobaczcie jego wejście do ringu. Skupienie, pewność siebie, szacunek do rywala i zero strachu!
 
simons 646

simons

Forum VIP
W tej walce wbrew większości uważam, iż Mariusz wygra. Teraz wie co znaczy dziesięć minut w formule mma,
No dobrze mowisz wie co to znaczy 10 minut walki, ale bedzie walczyl 3x5 = 15 min, takze marne to pocieszenie.
Zdobyl doswiadczenie z zawodnikiem ktory jest zawodnikiem (w przeciwienstwie do Najmana ???? ), na pewno plus, ale jest roznica w klasie walki Yasuke i Tima. Poza tym Pudzian watpie by sie w 2 tygodnie nauczyl walki w parterze bo poki co ograniczal sie do lezenia na przeciwniku.
Ja chciałbym dodać, że wygląd zawodnika nie znaczy nic nawet z zawodach kulturystycznych. Dałeś dobre porównanie co do Fedora... aczkolwiek to zupełnie inna klasa.
Przyklad z Fedorem to wiadomo, skrajny, zeby kazdy wiedzial o co chodzi. A co do kulturystyki, to jak tam nie chodzi o wyglad to o co ? Nie wydaje mi sie zeby zawody polegaly na czymkolwiek innym niz prezentacja swojej muskulatury i dazenie do idealnych proporcji. Ale nie ma co rozwijac tego offtopu ;)
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Widzę, że jest temat co do Wszechstylowych Sztuk Walki ????
Co do Mariusza, po pół rocznej zabawie z MMA mało pożytku z tego jest ...
Tak jak sam powiedział , zamiast 2 razy potężnie dowalić i położyć na deski rywala, to klepie bez sensu, męczy się i po 1/2 minutach para schodzi i zaczynają się schody w dół... :-|
Jak dla mnie Silva to kaleka, wygląda jak wielka nabuzowana puszka, jest wyższy WOLNIEJSZY od Dominatora,cięższy i jest bokserem jak Najmanek. ;)
Nie będzie skakał jak baletnica po ringu, lecz będzie zachowywał się jak przyczajony tygrys, natomiast Mariusz jak sam mówi ma już strategię na rywala,
3x 5 minut to dla Pudziana o wiele za dużo, nie wytrzyma tyle.
Silva jest jedno strzałowcem: :pP
http://www.youtube.com/watch?v=eUx9OE7DZAo
Pudziana uderzenie jest o wiele mocniejsze, dojdą do tego lołkiki, i Tim Silva pożegna się z wygraną. :cool:
Jeszcze jedno. Nie wiemy jak zachowuje się Mariusz Przy ogromnych gwizdach...
Będzie walczył w Bostonie, widownia będzie buczeć, gwizdać itp.
Krystian nie będzie tak energicznie śpiewał swoich utworów, a przy tym Mariusz się rozgrzewał, a publiczność stała i wiwatowała.
Tak jak mówię , walka to jedna nie wiadoma, serce mówi mi, że to POLAK wygra, ale patrząc na statystyki 50/50.
:razz:
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Szkoda, mało trochę na Sylvie i nie zagram po takim kursie, ale będe mu kibicował. Pudzianowski po Japończyku nabrał juz trochę ogłady, mam nadzieję, że jak przegra, to nabierze jeszcze większej i już zapowiedzi o urwanych łbach nie będe słyszał.
A to prawda, że podobno Pudzian mówi, że ma jakąś kontuzję, która może przeszkodzić w walce? Jeśli tak, no to fajna wymówka..
Dobrze powiedziane &quot;troche ogłady&quot; według mnie Pudzian ześwirował razem ze swoimi kibicami.Już przed walką z Najmanem nie wrózyłem mu dobrej kariery w MMA.Powiem wiecej wrecz wysmiewalem sie z niego i wysmiewal sie bede nadal.Powiem jeszcze raz nic Mariusz w MMA nie osiagnie.A po walce z Najmanem zapowiedzi walk z Lesnarem czy Fidorem to było dla mnie najśmieszniejsze co mozna było wymysleć.Po pierwsze Fidor czy Lesnar nawet by do takiego Pudziana nie wychodził po drugie jak by już wyszedł to &quot;urwał by mu łeb&quot; i na pewno by &quot;tanio skury nie sprzedał&quot; ????
Ogarnijcie się drodzy kibice Mariusza.Cenimy go wszyscy za to co zrobił w strongmenach ale bzdety z jego ust na temat ze zostanie mistrzem swiata w MMA to chyba z deka kpina.
Ja mu wróże jeszcze góra 3 walki z Silvia z Nastulą i pożegnalna z KSW bo chyba na 4 miał kontrakt.Według mnie nikt za pojedynki z Najmanami nie bedzie płacił a każdy sredniawy zawodnik będzie z nim wygrywał.Lepiej żeby za te pieniądze co Pudzian dostaje od KSW organizacja ta wzięła konkretnego zawodnika który by wygrywał nie tylko z Najmanami ????

I jeszcze jedno zlitujcie sie koledzy i przestancie wklejac filmiki z walki Silvi z Mercerem.Bo ten Mercer to Pudzianowskiego by lewa ręką oklepał.A to że w 9 sekund znokautował Silvie to tak jak to że Pudzian w 35 wygrał z Najmanem tzn co mam na mysli: nigdy więcej się to nie powtórzy.Wczoraj Hector Lombard w 6 sekund znokautował Jay Silve i co też byscie to wklejali przed ewentualna walka z Pudzianem???Smiech na sali.powklejajcie filmiki z wygranych walk Silvi i niech z nich Mariuszek wyciaga wnioski
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
3.20 na Mariusza ?? Biore z zamknietymi oczami.Nawet jak przegra to po takim kursie warto zaryzykowac,bo na pewno Sylvia dużym faworytem nie jest,może i kiedys walczył fantastycznie ale teraz to juz jest tylko cien tego samego zawodnika.Może i wyglad sie nie liczy ale gosciu ma spora nadwage i widac ze jest bardzo wolny przeciez to jak go znokautował Mercer to śmiech na sali.Pudzian na pewno rzuci sie na niego w pierwszych dwóch minutach i moim zdaniem to wielkie doswiadczenie Amerykanina nie wielu mu tutaj da,ale jeśli przetrwa oblązenie to wtedy Mariusz bedzie miał problemy,aczkolwiek nie wyobrazam sobie porażki Pudziana przed czasem.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
doswiadczenie Amerykanina nie wielu mu tutaj da,ale jeśli przetrwa oblązenie to wtedy Mariusz bedzie miał problemy,aczkolwiek nie wyobrazam sobie porażki Pudziana przed czasem.
pewnie przed walka z Kawaguchim też nie wyobrażałes sobie ze potrwa tak długo.Według mnie Mariusz bedzie miał porblemy od pierwszych sekund walki.Łeb mu Silvia urwie.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
pewnie przed walka z Kawaguchim też nie wyobrażałes sobie ze potrwa tak długo.Według mnie Mariusz bedzie miał porblemy od pierwszych sekund walki.Łeb mu Silvia urwie.
Uwierz mi miałem obawy przed walka z japończykiem i mam je przed walką z amerykaninem.Ale tak naprawde to Kawaguchi ani przez moment nie zagroził Mariuszowi moze z 2 ciosy doszły do twarzy Pudziana i pare kopniec przyjal na nogi.Co prawda walka była brzydka,mało akcji i duzo klinczowania to jednak Pudzian miał wszystko pod kontrola i za tydzien powinno byc tak samo.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Tak kolego tylko nie porównuj Silvi do Kawaguchiego.Bo Silvia ma takie doswiadczenie nad Kawaguchim jak Kawaguchi nad Pudzianowskim.Podobno ze walke ma pokazac Polsat wiec wielu na własne oczy przekona sie o wartości Pudziana.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Tak kolego tylko nie porównuj Silvi do Kawaguchiego.Bo Silvia ma takie doswiadczenie nad Kawaguchim jak Kawaguchi nad Pudzianowskim.Podobno ze walke ma pokazac Polsat wiec wielu na własne oczy przekona sie o wartości Pudziana.
Boże kochany, czemu jesteś tego taki pewny:?:
uważasz, że Pudzianowski kompletnie ale to kompletnie nie da sobie rady:?:
Z kąt takie przypuszczenia:?:
Silva jest wyższy i cięższy, a co za tym idzie o wiele wolniejszy od Pudziana, walki które toczył, z równorzędnymi lub lepszymi od siebie, poprzegrywał poprzez nokaut.
Pudzian ma za sobą 2 walki w tej formule.
Jest agresywny, bardzo silny, energiczny, ale mało myśli jak wychodzi na ring. Sam przyznał, że zamiast przywalić Japończykowi 2/3 razy porządnie to klepał go jak dzieciaka.
1/2 minuty to będzie oblężenie Polaka, Silva jeśli się podniesie to będzie boksował, bo w tym jest przecież taki wspaniały, a Pudzian będzie liczył na obalenia, i co za tym idzie, przyduszenia, dźwignie, a Tim nie potrafi się bronić w parterze.
Jak dla mnie walka będzie bardzo ciekawa, 50/50. A nie tak jak większość się wypowiada Tim Silva wygra, on jest super...
Opamiętajcie się, w tej walce nie ma zdecydowanego faworyta. ;)
Jeszcze jedno, ani Mariusz anie Silva nie wytrzymają kondycyjnie 3x 5 minut.
Więc wszystko może się skończyć w 1/2 rundzie. :pP​
 
simons 646

simons

Forum VIP
a Pudzian będzie liczył na obalenia, i co za tym idzie, przyduszenia, dźwignie, a Tim nie potrafi się bronić w parterze.
No jestem ciekaw gdzie w walkach Pudziana widziales prace w parterze, gdzie szukal dzwigni i duszenia ... ... ...
Nie ma w ogole porownania miedzy parterem Tima a Mariusza ... -_-
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Boże kochany, czemu jesteś tego taki pewny:?:
uważasz, że Pudzianowski kompletnie ale to kompletnie nie da sobie rady:?:
Z kąt takie przypuszczenia:?:
Silva jest wyższy i cięższy, a co za tym idzie o wiele wolniejszy od Pudziana, walki które toczył, z równorzędnymi lub lepszymi od siebie, poprzegrywał poprzez nokaut.
Pudzian ma za sobą 2 walki w tej formule.
Jest agresywny, bardzo silny, energiczny, ale mało myśli jak wychodzi na ring. Sam przyznał, że zamiast przywalić Japończykowi 2/3 razy porządnie to klepał go jak dzieciaka.
1/2 minuty to będzie oblężenie Polaka, Silva jeśli się podniesie to będzie boksował, bo w tym jest przecież taki wspaniały, a Pudzian będzie liczył na obalenia, i co za tym idzie, przyduszenia, dźwignie, a Tim nie potrafi się bronić w parterze.
Jak dla mnie walka będzie bardzo ciekawa, 50/50. A nie tak jak większość się wypowiada Tim Silva wygra, on jest super...
Opamiętajcie się, w tej walce nie ma zdecydowanego faworyta. ;)
Jeszcze jedno, ani Mariusz anie Silva nie wytrzymają kondycyjnie 3x 5 minut.
Więc wszystko może się skończyć w 1/2 rundzie. :pP​
Według mnie 1/2 minuty to nie będzie żadne oblężenie Mariusza!!!!to oblężenie nie zdało skutku na Kawaguchim to tym bardziej nie zda na Silvie.Ogladałem pare walk Silvi nawet tych przegranych z Nogueirą czy Fidorem i on samym doświadczeniem bije na leb na szyje pudziana.To że sobie Mariuszek wyskakuje i robi duzo hałasu to nic.Silvia go zleje i wtedy wy razem z panem dominatorem zaczniecie oceniac realne szanse Pudziana w MMA.Ja mu nic dobrego nie wrózyłem i trzymam sie tego nadal a wam nie wiem ile potrzeba pojedynkow zeby przejrzec na oczy mi wystarczyly jeden z Najmanem mimo iz zwycieski.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Według mnie 1/2 minuty to nie będzie żadne oblężenie Mariusza!!!!to oblężenie nie zdało skutku na Kawaguchim to tym bardziej nie zda na Silvie.Ogladałem pare walk Silvi nawet tych przegranych z Nogueirą czy Fidorem i on samym doświadczeniem bije na leb na szyje pudziana.To że sobie Mariuszek wyskakuje i robi duzo hałasu to nic.Silvia go zleje i wtedy wy razem z panem dominatorem zaczniecie oceniac realne szanse Pudziana w MMA.Ja mu nic dobrego nie wrózyłem i trzymam sie tego nadal a wam nie wiem ile potrzeba pojedynkow zeby przejrzec na oczy mi wystarczyly jeden z Najmanem mimo iz zwycieski.
Ja mysle ze tobie wystarczyła sama decyzja Mariusza ze zacznie wystepowac w MMA.Mało obiektywizmu jest w twoich wypowiedziach,o te wielkie doswiadczenie Sylvi no w pojedynku z Fiodorem który trwał z 40 sekund to naprawde szło je zauwazyc.Sylvia to nie jest ten sam zawodnik co kiedys on sie skonczyl na Noguierze i to widac gołym okiem.Teraz jest stary,słaby i strasznie wolny i widac to gołym okiem.Doswiadczenie nie odegra tu wiekszej roli tak jak w walce z Mercerem który nigdy wczesniej nie wystepowal w MMA a potrzebował paru sekund i jednego sierpa zeby posłac Sylvie na deski.Ja widze ze ludzie ktorzy tutaj pisza ze Sylvia rozwali Mariusza to chyba strasznie go nie lubia.Bo po prostu nie ma podstaw zeby takie głupoty wypisywac,to moze byc wyrównana walka i cos w rodzaju starcia z Japońcem.Ale nie piszcie ze Sylvia wyjdzie i zakonczy szybko ta walke,bo to po prostu smieszne jest.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Według mnie 1/2 minuty to nie będzie żadne oblężenie Mariusza!!!!to oblężenie nie zdało skutku na Kawaguchim to tym bardziej nie zda na Silvie.Ogladałem pare walk Silvi nawet tych przegranych z Nogueirą czy Fidorem i on samym doświadczeniem bije na leb na szyje pudziana.To że sobie Mariuszek wyskakuje i robi duzo hałasu to nic.Silvia go zleje i wtedy wy razem z panem dominatorem zaczniecie oceniac realne szanse Pudziana w MMA.Ja mu nic dobrego nie wrózyłem i trzymam sie tego nadal a wam nie wiem ile potrzeba pojedynkow zeby przejrzec na oczy mi wystarczyly jeden z Najmanem mimo iz zwycieski.
każdy ma swoje zdanie na ten temat.
Dla mnie Mariusz nie stoi na straconej pozycji, to że robi dużo szumu, tanio skóry nie sprzedaje i tak dalej i tak dalej, to świadczy o jego osobowości, nie jest jakimś leszczem co stoi pod ścianą, i tym podobne, on wali śmiało, idę na ring by Ci urwać łeb i tyle.
Silva jest doświadczony, ale jest zwykłym zawodnikiem, nic nie jest w nim takiego fenomenalnego i fantastycznego, by mógł powalić Pudziana jednym ciosem. ;)
 
enjoi 0

enjoi

Użytkownik
Walkę podobno będzie transmitował Polsat Sport
Silva jest doświadczony, ale jest zwykłym zawodnikiem, nic nie jest w nim takiego fenomenalnego i fantastycznego, by mógł powalić Pudziana jednym ciosem. ;)
To prawda Silva nie pokazuje nic nadzwyczajnego w swoich walkach ale może wygrać ta walkę dzieki doswiadczeniu i lepszej kondycji. Największym przeciwnikiem Pudziana będzie właśnie jego słaba kondycja. Jeśli nie skończy walki szybko będzie na straconej pozycji, bo nie wytrzyma 15 minut.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Mi sie wydaje ze Pudzian jak by miał walczyc w piatek z Fidorem to tez upatrywali byscie slabych punktów u Fidora i wskazywali ze Pudzian to akurat wykorzysta hehehe smieszni śa dla mnie Ci wszyscy kibice Mariuszka.A po walce ze śmiesznym Kawaguchim któremu to miał urwac łeb jest was już troche mniej ???? mam ogromna nadzieje ze po piatkowej nocy bedzie was jeszcze mniej ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Na Tim Silve kurs na expekcie jest już 1.35 więc widać, że poszła ostra kasa na wygraną amerykanina skoro było 1.50. Ja jednak nadal jestem tego zdania, że Pudzian nie jest gotowy na tą walkę i na takiego przeciwnika.

Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski poinformował przed kilkoma minutami w programie Tylko nas dwoje, że pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią zostanie pokazany w Polsacie. Prawdopodobnie stacja pokaże całą galę, na której powalczy też inny Polak Łukasz Jurkowski. Rozpiska:
Walka wieczoru:
Open.: Tim Sylvia (25-6) vs. Mariusz Pudzianowski (2-0)
Główna karta:
265 lbs.: Mu Bae Choi (9-4) vs. Travis Wiuff (60-14)
185 lbs.: Travis Lutter (10-5) vs. Rafael Natal (11-2)
155 lbs.: Yves Edwards (37-15-1) vs. Mike Campbell (6-2)
130 lbs.: Tara Larosa (18-1) vs. Roxanne Modafferi (13-4)
Pozostałe:
205 lbs.: Ho Jin Kim (7-6) vs. Łukasz Jurkowski (14-9)
155 lbs.: Matt Lee (11-8-1) vs. Brett Oteri (5-0)
170 lbs.: Ralph Johnson (4-0) vs. Forrest Petz (17-7)
265 lbs.: Paul Barry (3-0) vs. Stipe Miocic (0-0)
185 lbs.: Frederic Belleton (6-2) vs. Anthony Lapsley (16-4)
Pojedynek charytatywny
Open.: Lyndon Byers (0-0) vs. Eric Esch (12-6-1)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom