>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pudzianowski vs. Sylvia

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Boromir po to forum jest stworzone żeby każdy mógł napisać to co myśli o danym zdarzeniu. Jak wiadomo każdy ma swoje zdanie na temat Pudziana i to trzeba uszanować. Ja również myślę, że Mariusz nie ma szans z Silvą ale jak będzie przekonamy się za dwa dni, ale to nie znaczy żeby nabijać się z ludzi którzy myślą inaczej niż My. Nie jestem moderatorem, ale uważam, że trzeba z sensem pisać jeśli chcemy przyciągnąć ludzi do tego działu. Mało jest wiary którzy interesują się sportami walki dlatego jeśli ktoś tu wejdzie to niech widzi, że wszystko jest na poziomie. Może wtedy coś się ruszy bo jak na razie to tylko Pudzian przyciąga użytkowników tutaj, a jak wiadomo jest wiele gal UFC czy MMA i miło by było jak by więcej ludzi udzielało się w tym temacie. pozdro
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Za pudzianem stoi jeszcze niezwykla determinacja i chec walki, i mimo ze jest surowy technicznie to nie skreslalbym go od &#39;tak&#39;
Dla mnie no-bet.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Tim Sylvia, najbliższy rywal Mariusza Pudzianowskiego jest tak pewny zwycięstwa nad Polakiem, że pozwala sobie na nabijanie się z &quot;Pudziana&quot;. W jednym z wywiadów Sylvia przekroczył jednak granice i w chamski sposób wypowiedział się o strongmanie. - Ten wielki skur.wiel chce ze mną walczyć? Nie ma problemu! - mówił pewny siebie Amerykanin. Sylvia traktuje Pudzianowskiego jako amatora w MMA, który jeszcze się nie przekonał, jak twardy i wymagający jest to sport. Mam nad nim olbrzymią przewagę zarówno w stójce jak i w parterze - powiedział Sylvia.

źródło:
http://sport.wp.pl/
 
S 0

szalbierz

Użytkownik
Szkoda że nie napisałeś odpowiedzi Pudziana : &quot;Jutro sie przekona kto jest chodzącym Sku....synem!!!!!!Odszczeka każde słowo sam!! nawet nie wie gdzie Polska jest inteligent!!!!Moge powiedzic tylko tyle zapłaci za to szczekanie wiecej niż mu sie wydaje i pokaże mu jak mały Polaczek bije mocno, bede sie znęcał nad nim długo i boleśnie.Nas Polaków nie bedą lekceważyc ja na to nie pozwole sobie!!!!!!&quot; I jak nie lubić Pudzina hahaha xD
Ja już obstawiłem na Pudziana dosyć dużą kwotę jak na mnie, bo wiem że wygra. Sylvia to jest FLAK (nie obrażając jego kibiców) pomacha trochę łapkami i tyle Pudzianowi nic nie zrobi, on walczy tylko dla kasy. Nawet powiem więcej wydaję mi się że walka może być podstawiana oczywiście na korzyść dla Pudziana. Jak widzę zdeterminowanego, pewnego siebie, zdzierającego koszuleczke Pudzina to nie mam wątpliwości że wygra, nie wybrarzam sobie przegranej. Jestem ciekawy co będą pisać ci co terez są pewni wygranej Sylvi.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Szkoda że nie napisałeś odpowiedzi Pudziana : &quot;Jutro sie przekona kto jest chodzącym Sku....synem!!!!!!Odszczeka każde słowo sam!! nawet nie wie gdzie Polska jest inteligent!!!!Moge powiedzic tylko tyle zapłaci za to szczekanie wiecej niż mu sie wydaje i pokaże mu jak mały Polaczek bije mocno, bede sie znęcał nad nim długo i boleśnie.Nas Polaków nie bedą lekceważyc ja na to nie pozwole sobie!!!!!!&quot; I jak nie lubić Pudzina hahaha xD

Ja już obstawiłem na Pudziana dosyć dużą kwotę jak na mnie, bo wiem że wygra. Sylvia to jest FLAK (nie obrażając jego kibiców) pomacha trochę łapkami i tyle Pudzianowi nic nie zrobi, on walczy tylko dla kasy. Nawet powiem więcej wydaję mi się że walka może być podstawiana oczywiście na korzyść dla Pudziana. Jak widzę zdeterminowanego, pewnego siebie, zdzierającego koszuleczke Pudzina to nie mam wątpliwości że wygra, nie wybrarzam sobie przegranej. Jestem ciekawy co będą pisać ci co terez są pewni wygranej Sylvi.
To jest walka, a walka zaczyna się jeszcze przed wyjściem na ring. Gra słów, psychika też jest ważna.

Obstaw cały dom jak taki pewny jesteś. Byle byś się nie zdziwił jak stracisz kase. Pudzian to zero techniki, a siły nie pokazuje wcale na ringu. Po dwóch/trzech minutach jest wykończony i tylko łapie okazje by troche odsapnąć.
Zbyt pewny siebie jesteś, dlatego stawiasz bo to Polak jest, i tylko dlatego.
 
S 0

szalbierz

Użytkownik
Ja w tym długo nie siedzę szczerze moja 1 walka którą obstawiam, wcześniej tylko oglądałem. NO BET jeśli masz na myśli bet-at-home to na Ekspercie jest większy kurs 2.95.
&quot;cichacz&quot; myślę że wszystkie argumenty zostały już powiedziane dlatego nie wiem co mam odpowiedzieć. Po prostu on nie może tego przegrać ;]
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Ponoć Silvie odnowiła sie kontuzja przedramienia (złamane miał) , tak mówi kumpel co oglądał Extreme
Extreme?? A to nie zbankrutowało rok temu?
myślę że wszystkie argumenty zostały już powiedziane dlatego nie wiem co mam odpowiedzieć. Po prostu on nie może tego przegrać ;]
Gdzie ktoś przytoczył jakieś argumenty za zwycięstwem Pudziana? Jedynie argument za zwycięstwem to jest jak pisałeś, że walka będzie &quot;podstawiona&quot;. Ale o tym też musi wiedzieć Sylvia, aby nie kończył Pudziana przed werdyktem ???? Może będzie wiedział, a walka będzie jak wrestling z ustalonym scenariuszem, ale jesli nie to skończy się przed czasem. A teraz trochę sobie po udaje nostradamusa:p Ja to widzę tak Sylvia ciosami obali pudziana, a potem w parterze go pomęczy i już pudzian będzie bardziej zmęczony niż z Kawaguchim po dwóch rundach. Potem z łatwością obejdzie garde w parterze i sędzia przerwie pojedynek. Co do wywiadu to ciekaw jestem czy Pudzian by wskazałby stan masaczjusets gdzie ma walczyć, na mapie ????
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Ponoć Silvie odnowiła sie kontuzja przedramienia (złamane miał) , tak mówi kumpel co oglądał Extreme
Są to plotki. Przed takimi walkami nie mówi się o kontuzjach, jest to zbyt twardy sport by usprawiedliwiać się kontuzjami. Pudzian ostatnio powiedział, że &#39;&#39;Silva jest bardzo silnym człowiekiem psychicznie, wygrał UFC więc nie raz spotykał się z większymi od siebie.&#39;&#39;
Po walce z Japońcem, trochę straciłem wiarę w Pudziana. Na stoperze niecała minuta a ten dyszał jak lokomotywa. Zawodnicy obcykani w tych tematach, poradzą sobie z nim bardzo szybko. Wystarczy unikać lowkick&#39;ów i atomowych bomb.
 
S 0

szalbierz

Użytkownik
Extreme?? A to nie zbankrutowało rok temu?
Gdzie ktoś przytoczył jakieś argumenty za zwycięstwem Pudziana? Jedynie argument za zwycięstwem to jest jak pisałeś, że walka będzie &quot;podstawiona&quot;. Ale o tym też musi wiedzieć Sylvia, aby nie kończył Pudziana przed werdyktem ???? Może będzie wiedział, a walka będzie jak wrestling z ustalonym scenariuszem, ale jesli nie to skończy się przed czasem. A teraz trochę sobie po udaje nostradamusa:p Ja to widzę tak Sylvia ciosami obali pudziana, a potem w parterze go pomęczy i już pudzian będzie bardziej zmęczony niż z Kawaguchim po dwóch rundach. Potem z łatwością obejdzie garde w parterze i sędzia przerwie pojedynek. Co do wywiadu to ciekaw jestem czy Pudzian by wskazałby stan masaczjusets gdzie ma walczyć, na mapie ????
Heh to już wiem jak będziecie się usprawiedliwiać: &quot;Walka była podstawiona dlatego wygrał&quot; Ale lepsze będzie to dlaczego będziecie tak mówić ponieważ według mnie Sylvia pokaże się z bardzo marnej strony, będzie to kiepskie widowisko w jego wykonaniu (zresztą ostatnio takie tylko możemy oglądać ;]) - to moje proroctwo.
W ogóle nie wiem dlaczego wszyscy wyciągają tak dalekie idące wnioski, skoro Pudzian walczył tylko 2 razy i do tego tą samą taktyką, to mało jeszcze o nim wiemy, więc te 10 zdaniowe teksty o tym jakie on ma to duże WADY są przesadzone. Wielu ludzi znających się właśnie na mieszanych sztukach walk, których opinie się ceni. Mówią że Pudzian może naprawdę daleko zajść, a walkę z Yusuke Kawaguchi była dla nich wręcz zaskakująca bo nikt nie wierzył że po tej swojej szarży wytrzyma do końca kondycyjnie, chłopak się nie poddał a Japończyk go prawie nie drasnął, wiadomo nie wyglądało to jakoś pięknie ale wytrzymał. Niestety duża część tych samych ludzi mówi że trochę przesadził porywając się na Sylvie. Jeszcze niektórzy jak tutaj czytam piszą, PUDZIAN nie ma w ogóle siły naprawdę przesadzacie no chyba już gorszej rzeczy nie można powiedzieć... To jest wręcz jego największy ATUT, skoro nie ma siły to trza było popatrzeć na podrygującego Najmana jak sarenka gdy dostawał low-kicki, hehe (pamiętajcie jeszcze o tym że Sylvia to też bokser :cool:), ktoś pisał że Kawaguchi bał się Pudziana atakować dlatego przegrał. No oczywiście jak bym poczuł siłę cepów jakie na mnie spadają to też bym był wystraszony i jeszcze wyczytałem że jakby miał siłę to przeciwnik latał by po ringu nawet z garda, kompletna bzdura, jest zapewne kilku bokserów którzy mają naprawdę dużą siłę uderzenia, ale jeszcze nigdy nie widziałem żeby dzięki tej sile miotali swoimi przeciwnikami pomimo gardy. Wykażcie trochę optymizmu bo niektóre wypowiedzi chyba bardziej pesymistyczne nie mogą być.
W ogóle patrzyłem na pewną ankietę 60 procent za Pudzianem, a tylko jak go tutaj bronie ;]
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
- Pudzianowski chyba wierzy, że jest lepszy niż jest w rzeczywistości. Wielu jest takich ludzi jak on, którzy oglądają sport w telewizji i mówią sobie &quot;Jestem twardzielem, mogę to zrobić&quot;. W jego przypadku pewnie wyglądało to tak: &quot;Jestem najsilniejszym człowiekiem świata. Mogę ich pobić&quot; - zastanawia się Sylvia ????
Ja się pytam czym Pudzian ma zaskoczyc Sylvie???czym ludzie kochani??????Jak mi ktos to wytłumaczy to bedę bardzo wdzięczny ???? bo ja to widzę przepiekny nokaucik pokazywany masowo od samiutkiego sobotniego rana w Polskiej telewizji ????
Nawet jeśli Pudzian obali Tima to co mu w tym parterze może zrobic?????NIC!!!!!
Mi sie wydaje ze Pudzian wogole nie ma pomyslu jak ma jutro walczyc.Cos nie slysze ostatnio jego pewnego szczekania jak przed walkami z Najmanem i Kawaguchim czyzby pewność siebie zanikła tak szybko jak jego mit o jego przygotowaniach bokserskich karate itd itp????
Jak dla mnie na jutrzejsza walke nie ma chocby najmniejszego argumentu przemawiajacego za Mariuszem.Trzeba sie liczyc z tym ze walka jest w USA a wiec Mariusz bedzie &quot;obsrany&quot; juz na wejsciu bowiem brat mu pewno nie zaspiewa a i kibicow bedzie garstka wspierajacych go.Nie mozna tez wykluczyc tego ze Tim rzuci sie na niego niczym Pudzian na Najmana i mysle ze jesli by tak zrobil to nawet by Pudzian nie pierdną bo wydaje mi sie ze o bronieniu sie w parterze czy stójce to ma takie samo pojecie jak o zakladaniu dzwigni czy boksowaniu czyli na huuuurrrraaaaa ????

I skoro uwazacie tutaj ze Pudzian ma same ustawiane walki to czy warto takiemu zawodnikowi kibicowac?????hehehe no chyba nie
 
bartekros 5

bartekros

Użytkownik
Mi sie wydaje ze Pudzian wogole nie ma pomyslu jak ma jutro walczyc.Cos nie slysze ostatnio jego pewnego szczekania jak przed walkami z Najmanem i Kawaguchim czyzby pewność siebie zanikła tak szybko jak jego mit o jego przygotowaniach bokserskich karate itd itp????
to chyba mało czytasz w takim razie ;) na każdej pierwszej lepszej stronie zawsze coś o tym piszą. A czym niby Tim go zaskoczy? Słoniowatymi ruchami? Pudzian przynajmniej atakuje i agresję (bo chyba o to w walce chodzi) przynajmniej widać, a nie chodzenie w kółko przez większość rund. Może i Sylvia był kiedyś mistrzem.. ale dawno. Ostatnią walkę toczył 7 miesięcy temu i żadnej super techniki nie wykorzystał ani nie pokazał.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
no i co z tego ze 7 misiecy temu???????a pudzian 2 tygodnie temu i myslisz ze to jest pudziana plus???stuknij sie to nie pilka nozna tylko MMA.Co myslisz ze przez te 7 miesiecy Sylvia lezal jak ty w kapciach przed telewizorem z browarem w reku????on przez te 7 misiecy lepiej sie przygotowal niz Pudzian w 14 ???? po za tym skończcie marudzic o tych ostatnich porazkach bo jak Sylvia przegrywal to przegral z Nogueira (przez duszenie) i z Fidorem (przez dzwignie) czy to sa pionki Ci zawodnicy???Pewnie nawet ich nie znasz ???? no sorry tacy znawcy jak ty Fidora pewno znaja.JEDYNY NOKAUT JAKI MIAL SYLVIA TO TEN 9 sekundowy z Mercerem.Tez pewnie myslisz ze Mercer to pionek.Sylvia mial rekord 16-0 i ma sie bac jakiegos Pudziana???Po to go sobie wybral zeby go zlac i zeby przerwac złą passe.
Tim też potrafi nokautowac i mysle ze znokautuje Pudziana.

http://www.youtube.com/watch?v=Ht_O0Ei-1gQ
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Powiem tak, Pudzian bije sie troche jak chłopaki z dyskoteki z ta roznica za ma wielka sile statyczna. Niestety takiej sily boja sie tylko wlasnie tacy chlopcy, a prawdziwi zawodnicy sie nie beda go bali i zaczna po prostu walczyc. Mam odlozone 15 zl na Pudziana i postawie na niego, tak zeby sie lepiej walke ogladalo ???? Nie stawiam na Silve, bo niski kurs w stosunku do Pudziana no i wole kibicowac naszemu. Utopie to utopie, nie zdziwie sie jesli przegra i plakac tez nie bede ????
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja mam pytanie o czas transmisji tejże gali.
Bo niby o 0:45 zaczyna sie pewnie studio, coś koło 1:00 same walki, a niby Pudzian miałby walczyć coś koło 2-3 ale ma to być niby walka główna czyli ostatnia. To w USA gala zaczęła by się o 19 i skończyła około 21? Nie ma szans.. walka Pudziana będzie tam raczej w okolicach 22-23.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Heh to już wiem jak będziecie się usprawiedliwiać: &amp;quot;Walka była podstawiona dlatego wygrał&amp;quot; Ale lepsze będzie to dlaczego będziecie tak mówić ponieważ według mnie Sylvia pokaże się z bardzo marnej strony, będzie to kiepskie widowisko w jego wykonaniu (zresztą ostatnio takie tylko możemy oglądać ;]) - to moje proroctwo.
Jeszcze niektórzy jak tutaj czytam piszą, PUDZIAN nie ma w ogóle siły naprawdę przesadzacie no chyba już gorszej rzeczy nie można powiedzieć... To jest wręcz jego największy ATUT, skoro nie ma siły to trza było popatrzeć na podrygującego Najmana jak sarenka gdy dostawał low-kicki, hehe (pamiętajcie jeszcze o tym że Sylvia to też bokser :cool:), ktoś pisał że Kawaguchi bał się Pudziana atakować dlatego przegrał. No oczywiście jak bym poczuł siłę cepów jakie na mnie spadają to też bym był wystraszony i jeszcze wyczytałem że jakby miał siłę to przeciwnik latał by po ringu nawet z garda, kompletna bzdura, jest zapewne kilku bokserów którzy mają naprawdę dużą siłę uderzenia, ale jeszcze nigdy nie widziałem żeby dzięki tej sile miotali swoimi przeciwnikami pomimo gardy. Wykażcie trochę optymizmu bo niektóre wypowiedzi chyba bardziej pesymistyczne nie mogą być.
W ogóle patrzyłem na pewną ankietę 60 procent za Pudzianem, a tylko jak go tutaj bronie ;]
Ma siłe, ale nie siłę ciosów, nie wyprowadza ich dynamicznie, bez skrętu ciała i dlatego one nie mają siły, jedynie low kicki wyglądają dobrze pod względem dynamiki i wydają się silne.
Obejrzyj walki Sappa, nawet te pierwsze gdzie zaczynał przygodę z k1/mma, i zobacz jak wyglądają cepy, ktore mają prawdziwą siłę. U niego to widać wyraźnie, ale jest mnóstwo gości w boksie, mma którzy uderzając przeciwnika w garde ma on lekkie problemy i musi chwytać równowagę.
Już po ważeniu no i Sylvia przesadził, bardzo dużo waży, ale to nie zmienia mojego typu.
Pudzianowski nie będzie się rzucał na Sylvie, ale i tak zmęczy się od uderzeń Tim;a. Sądzę, że Pudzian będzie starał się trzymać dystans i walić low kicki, ale jak pisałem w końcu go dopadnie Sylvia, przewróci ciosami potem będzie g&amp;p, obejcie garde i zacznie nawalać i sędzia przerwie ????
Najman skakał od Low kicków, bo jest leszczem, a nie dlatego, że jest bokserem (chociaż to ujma nazywac go nawet tak dla prawdziwych pięściarzy), Sylvia walczył 8 lat i nie z takimi Low kickami się spotykał uwierz mi, no i oprócz tego jak mowisz ze Tim jest bokserem, chociaż o tym nie wiedziałem, to wiem że ma on niebieski pas w bjj, słaby ale jakieś pojęcie ma o parterze, ale nie aż tak dużo, bo jak widac po jego rozkładzie to prawie wszystkie walki przegral właśnie w parterze.
Jeszcze wrócę do tego co napisałeś, że bedziemy tak usprawiedliwać przegraną Sylvi. Ja osobiście tak nie zrobię, bo może i werdykt jest już napisany, ale nie sadze aby Tim miałby jakieś polecenie, że ma przegrać/sprawić, że walka bedzie trwała cały dystans, w to nie wierze i dlatego mysle, że Tim skończy to przed czasem.

Wyniki oficjalnego ważenia:
Pudzianowski - 123.8 kg
Sylvia - 138,3
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
No ja raczej obstawiam, ze Pudzian jednak rzuci sie na Sylvie i jak najszybciej bedzie chcial go sprowadzic do parteru, pozniej jakies duszenie i po walce...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jak policzą mi w totomixie ewentualny remis w tej walce ? zwrot/strata
tak samo jak remis w boksie;zwrot

Jeszcze wrócę do tego co napisałeś, że bedziemy tak usprawiedliwać przegraną Sylvi. Ja osobiście tak nie zrobię, bo może i werdykt jest już napisany, ale nie sadze aby Tim miałby jakieś polecenie, że ma przegrać/sprawić, że walka bedzie trwała cały dystans, w to nie wierze i dlatego mysle, że Tim skończy to przed czasem.
jakie polecenie, to się tak na bezczela nie załatwia :grin:, zresztą korupcja nie wchodzi w grę
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
tak samo jak remis w boksie;zwrot

jakie polecenie, to się tak na bezczela nie załatwia:grin:
W przeciweństwie do mma w boksie można obstawić remis, ale masz rację, że bedzie zwrot. Obstawiałem zwycięstwo Mameda na ostatniej gali KSW, jak wiemy był remis (po dogrywce) to dostałem zwrot.
jakie polecenie, to się tak na bezczela nie załatwia :grin:, zresztą korupcja nie wchodzi w grę
Oj nie widziałeś jakie cyrki działy się na jednej gali K1 gdzie bob Sapp przegrał, ale że na trybunach był Mike Tyson, który mial wpaść na ring i pokłócić się z Sappem i w ten sposób miało dojść do ich walki na kolejnej gali. No więc sapp przegrał, ale wówczas wpadli na ring organizatorzy którzy kazali nie zaliczać tego i walka ruszyła dalej, znów Sapp padł sędzia przerwał i znów wpadli organizatorzy i ta sama sytuacja ???? Aż za trzecim razem Sappowi udało się wygrać ????
Tutaj raczej taiej sytuacji nie będzie, poza tym teraz zobaczyłem, że za miesiąc Sylvia ma zakontraktowany kolejny pojedynek, więc wraca on na dłużej, a nie tylko po wypłate za walke z Pudzianem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom