>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Puchar Narodów Afryki - Wytypuj Sobie Bonus! / Unibet

Status
Zamknięty.
byq86 9

byq86

Użytkownik
a co rozwolnienie masz? maja przyznac to przyznaja, maszynami nie sa zeby po nocy pracowac a pewnie maja tysiace takich jak ty do rozpatrzenia
 
B 0

basic_m

Użytkownik
W sceenie który podał lllolllo jest jeden szczegół - do 21 stycznia - a mamy 22 i nikt nie dostał bonusa.

zaczynam mieć obawy... :cool:
 
K 1

kami-31051

Użytkownik
Normalnie nie wiem czy część z was nie umie czytać? A może nie wiecie, że tam pracują ludzie? Jesteście w gorącej wodzie kąpani chyba. oj dzieci dzieci...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Panowie... luzujemy poślady.
Bonus miał być być przyznany po 21 stycznia. Mamy tydzień na wpłatę ale od momentu zakwalifikowania się - spokojnie więc możemy czekać na maile.
Dodatkowo:

Nasza strona jest w tej chwili wylaczona z powodu prac konserwacyjnych.
Przewidujemy zakonczenie prac na godzine 16:00.
Przepraszamy za wszelki niedogodnosci z tym zwiazane.
Unibet
... mają problemy techniczne więc ewentualne opóźnienia nie powinny nikogo martwić.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ciekawe tylko czy jeśli spełniłem wymogi zakwalifikowania do tego bonusa to czy muszę czekać na maila czy mogę już wpłacić i dostanę 100% bonusa w swoim czasie
 
J 0

jarza14

Użytkownik
czekać cierpliwie :grin:

oto info od supportu:

Dziękuję za kontakt z Unibet. Bardzo mi przykro, ale nasze biuro obsługi klienta nie posiada na chwilę obecną listy uprawnionych graczy do uzyskania bonusu. Wszyscy zakwalifikowani gracze otrzymają informację drogą mailową w ciągu najbliższych 3 dni i dopiero wtedy będzie Pan mógł wpłacić depozyt, który zostanie podwojony.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Witaj

Pragniemy Cię poinformować, że dzięki swoim zakładom na Puchar Narodów Afryki, zakwalifikowałeś się do specjalnego bonusu!

Dostaniesz od nas bonus w wysokości 100% twojej wpłaty aż do 400zł! Podwajamy Twoją kasę!
Wszystko co musisz zrobić to dokonać depozytu od soboty 23 stycznia od godziny 8:00 do poniedziałku 25 stycznia do godziniy 23:59, a my podwoimy twój pierwszy depozyt!


Wykorzystaj go na naszych swietnych promocjach: €100 bonusu na zakłądach przez telefon, loterii z pulą nagród 1500zł, i wielu innych - znajdziesz je na naszej stronie!
Gratulujemy i powodzenia!
Zasady: Promocja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla adresata tej wiadomości.
Bonus pieniężny jest przeznaczony jedynie dla osób, które złożą depozyt.
Wysokość bonusu zależy od wysokości zdeponowanej kwoty przez gracza.
Do pierwszego depozytu dodajemy 100% kwoty, aż do 400
Promocja jest ważna od 23 stycznia od godziny 8.00 do 26 stycznia do godziny 23.59CET
Każda metoda przelewu uprawnia do otrzymania bonusa.
Przed wypłatą pieniędzy, należy obrócić Siedmoiokrotnie pieniędzmi z bonusu
Unibet zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub przerwania promocji.
Tylko jeden bonus dla jednego klienta
Nie musicie już snuć teorii że Unibet się rozmyślił i zaciera ślady po promocji.
Dziwne że nie piszą nic o minimalnym kursie. Wydawało mi się że była mowa o 1.4
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Wiecie co śmiech na sali. Dosłownie ???? dla końcowej daty przyznania bonusu. Zapewne jak wykona się przelew bankowy w poniedziałek rano to pewnie dojdzie w środę a wtedy już po promo ...????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
ja nic nie mam , stawiałem mecze z podporkami 1x 2x
Nic dziwnego:
Witam serdecznie Panie ******!

Dziękuję za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że podwójna szansa np 1x2 nie liczy się do promocji Puchar Narodów Afryki.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.

Pozdrawiam,
Monika
Biuro Obsługi Klienta
 
D 5

dami21

Użytkownik
MI NAMPISALI ZE SIE LICZY ... TO KAPITALNIE .... 3 DNI TEMU PISALEM I PISALI ŻE OCZYWIŚCIE , NAPRAWDE SZKODA SŁÓW !!

Dziękuje za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że wszystkie zakłady typu 1x2, są brane pod uwagę w promocji, również zakłady typu 1x, x2 ,12 są brane pod uwagę w promocji, a także wszystkie Over/Under (nie jest ważne jaka linia).

W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.
Pozdrawiam,
Aneta
Biuro Obsługi Klienta


nie kapuje tego buka dla mnei jest juz przegrany !!!
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
&quot;Każda metoda przelewu uprawnia do otrzymania bonusa.
Przed wypłatą pieniędzy, należy obrócić Siedmoiokrotnie pieniędzmi z bonusu&quot;
Więc można wpłacić przez Przelewy24 i nawet w niedzielę będziemy mieć kasę szybko na koncie.
Obrót siedmiokrotny (7x400zł) po standardowym kursie unibetu pewnie, ale nie pamiętam ile to było ????
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
MI NAMPISALI ZE SIE LICZY ... TO KAPITALNIE .... 3 DNI TEMU PISALEM I PISALI ŻE OCZYWIŚCIE , NAPRAWDE SZKODA SŁÓW !!
pani Aneta że można, pani Monika że nie mozna - moim zdaniem celowa zagrywka bo pewnie sporo osób postawiło przynajmniej jeden zakład z podpórka a z trzech pozostałych jesli nie wszystkie to przynajmniej jeden zaklad umoczyło i z tego bedzie kasa dla tych co się &quot;zakwalifikowali&quot; ????
 
K 1

kami-31051

Użytkownik
Przecież regulamin jednoznacznie zawierał informację o zakładach TYLKO 1X2 oraz u/o. Co jest jednoznaczne, że podwójna szansa nie kwalifikuje do bonusa.

mariuszxxx6, masz wiele innych możliwości wpłaty.
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Ja spełniłem wszystkie warunki, ale maila jeszcze nie otrzymałem. Myślę że może być to wina skrzynki o2, ponieważ maile od Unibetu zawsze przychodziły z opóźnieniem.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Momencik,zakłady 1x x2 oraz under over z jakąkolwiek linią kwalifikują się.
Mam maila na skrzynce od supportu. Nie może byc tak że support udziela nieprawdziwych informacji. Specjalnie do nich napisałem bo chciałem się upewnic
czy zostanę zakwalifikowany do promocji obstawiając w ten właśnie sposób o to odpowiedź z supportu:

Dziękuje za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że wszystkie zakłady typu 1x2, są brane pod uwagę w promocji, również zakłady typu 1x, x2 ,12 są brane pod uwagę w promocji, a także wszystkie Over/Under (nie jest ważne jaka linia).

W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.

Jeżeli nie zakwalifikujż takich zakładów to będzie ewidentne oszustwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom