>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Narodów Afryki - Wytypuj Sobie Bonus! / Unibet

Status
Zamknięty.
K 0

karpiu1234

Użytkownik
A jest jeszcze jakaś inna promocja w unibet?
np. dla nowych graczy? bo ja jeszcze nie mam u nich konta.
na pewno można wpłacać przez MB?
dla nowych w tej chwili nic nie oferuja chodz z ww oferty moga korzystac rowniez nowi gracze... tak przez MB mozna wplacac ????

pozdro
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Może uznacie pytania za głupie, ale wole mieć pewność

Dopiero co zakładam u nich konto. Interesuje mnie tylko maksymalny bonus.
1.Czyli najpierw nie musze wpłacać 400zł ?
2.Jeśli postawie na każdą grupe po 40zł to kwalifikuje się do bonusa tylko za 40zł czy też 400zł?
3. Dopiero kiedy zostane zakwalifikowany to wpłacam 400zł?
 
B 0

bloniek86

Użytkownik
a co do pozniejszego obrotu bonusa...7x kurs 1,4,ale czy to musi byc kupon na ktorym pojedyncze zdarzenie bedzie o najnizszym kursie 1,4 czy moze byc np. 2x1,2??
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
Moze byc 2x1.2, wazne aby cale AKO bylo minimum 1.40.
nie rozpowszechniaj błędnych informacji:zoltakartka:
odpowiedź supportu na moje pytania, czy już mam ten bonus:cool:, oraz właśnie odośnie kursu minimalnego.

pozdro:mrgreen:
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
o popatrz, taka sprytna manipulacja z ich strony żeby nasz pierwszy zakład nie liczył się do obrotu.
No ale te 1,4 to też nie tak dużo.

A to mogę mieć na kuponie kurs 1,4 i do tego jeszcze dorzucić n.p 1,2?
Bo w bet365 tak nie można a tu nie zostało to tak jasno określone jak tam.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Na minusie nie jesteś, to jest kwota którą trzeba jeszcze obrócić, dotyczy poprzedniego bonusa.
No ale skoro stan mojego konta to 0,34zł czyli nie mam możliwości postawienia zakładu to rozumiem, ze bonus przegralem z kwotą którą wpłaciłem. napisałem do nich maila w tej sprawie. odpowiedź była równie zaskakująca jak ten -199zł przy wypłacie.


Wg nich nie przegrałem chodź saldo mam prawie na 0. Brak mozliwości postawienia zakładu. Obót 49zł a na stronie 199zł totalne zakłamanie jedno z drugim. Pomijam to ze bonus jest sprzed 2 lat :grin:
 
S 11

support75

Użytkownik
Panowie dostałem od nich nie dawno bonus lojalnościowy.

W zakładce moje konto mam takie o to coś:

Kwota 10 zł (2 EUR)
Suma, którą można wypłacić: 10 zł (2 EUR)

Gdybym nie wykonał obrotu, to w &quot;Suma którą możesz wypłacić&quot; nie znajdowała by się żadna kwota, dobrze mówię?
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja obstawiałem mecze przez Telefon, myślę , że też mi zaliczą to do promocji bo nic nie było napisane, że się nie liczy do promocji.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
dziwna sytuacja z tym unibetem, dzis wplacilem do nich 400zl bo chcialem zagrac mecz snookera i dali mi 150zl premii, nie mam pojecia za co :| wyslalem im emaila ale nie dostalem jeszcze odpowiedzi, mial ktos podobnie?
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
moze dostales wczesniej od niech jakiegos maila z promocja 50 lub 100%, dosyc czesto daja takie promocje wybranym graczom
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
moze dostales wczesniej od niech jakiegos maila z promocja 50 lub 100%, dosyc czesto daja takie promocje wybranym graczom
wlasnie ze nie dostalem zadnego emaila, nawet 2 tyg temu ich pytalem czy maja mi jakis bonus co zaoferowania i pisali ze nic ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom