>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Japonia - Meksyk - Japonia powyżej 1,5 gola @ 2,40 betsson
Mecz o pietruchę, ale jak dla mnie Japonia pokazała się dużo lepiej na tym turnieju niż Meksyk. Meksykanie już po balecie i sądzę, że zdyscyplinowani Japończycy powinni ich ograć, aplikując przy tym minimum 2 bramy. Liczę dzisiaj na wesoły futbol i kilka bramek.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
na gwiazdę kreowany jest Neymar z czym ja osobiscie nie do konca sie zgadzam bo dla mnie to on jest słaby jak sik sarenki. Poza tym słabe warunki fizyczne, jedne wejscie łokciem Chielliniego i chłopak był, chłopaka nie ma Dla mnie po krótce drużyna to narazie zlepek indywidualności o ogromnych umiejętnościach, jednak dzisiaj to powinno wystarczyc do wygranej.
Nigdy bym nie pomyślał, że &quot;sik sarenki&quot; i zlepek indywidualności wystarczą na Italię. Tym bardziej, że Neymar dostanie łokciem od Chielliniego i &quot;chłopaka nie ma&quot;.
W ogóle to Włosi przed meczem z Japonią byli och i ach (warto poczytać tzw. &quot;analizy&quot;), teraz wszystko się odwróciło. Do Tego stopnia, że nawet wilgotność powietrza im przeszkadza, a pewnie jeszcze koklusz, żywność genetycznie modyfikowana i ustawa śmieciowa.

Żal czytać takie wypociny, które barman z filmu &quot;Desperado&quot; skwitował by krótko: gówniana historyjka
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Brazylia - Włochy
Ja się uparcie trzymam tego co pisałem od początku. Włochy są najlepszą drużyną na tym turnieju, a przynajmniej równie dobrą co zblazowani Brazylijczycy. Dotąd wszystko układa im się po ich myśli - oba mecze rozpoczęli od genialnych strzałów Neymara, które ustawiały mecze. Potem w grze zdarzały im się bardzo duże przestoje. W praktyce cała gra opiera się na Neymarze i solidnej obronie. Hulka widać dużo, ale w sumie jest bezproduktywny, Fred poza asystą ręką nie istnieje, dużo lepiej prezentuje się jego zmiennik Jo, lecz Scolari nie jest skory żeby go wystawiać. Podobnie sprawa ma się z Hernanesem i Lucasem Mourą, którzy lepiej prezentują się z ławki niż gracze pierwszego składu, ale Scolari ma wyselekcjonowaną jedenastkę i twardo się jej trzyma.
Co do Włochów, ochy i achy są jak najbardziej na miejscu. Meczu z Japonią też nie traktowałbym w kategorii złego meczu. Samurajowie to mocna drużyna której nie wyszedł jeden mecz (znów powtórzę - cios w drugiej minucie w postaci TAKIEJ bramki potrafi załamać). Przegrywając 0:2 wyjść na 3:2, a potem po wyrównującym golu potrafić przechylić ostatecznie szalę na swoją stronę. Szacunek, i świetny występ.
Jedyna łyżeczka dziegciu to absencja De Rossiego. Zgadzam się z Giedezetem, bardzo jestem ciekaw jak poradzi sobie brazylijski gwiazdorek w starciu z niezwykle twardą parą stoperów Chiellini - Barzagli.
Nie twierdzę że Włosi wygraja na 100%, bo Brazylia to jednak Brazylia. Ale różnica kursów jest wprost zatrważająca. Value po stronie Włochów, i z niego korzystam.
Brazylia - Włochy X2 @2,40 ⛔
Brazylia - Włochy 2 @6,00 ⛔

Japonia - Meksyk
Drugi mecz, nieco w cieniu, więc nie będe się rozpisywał. Tak jak pisałem wyżej, Japonia to mocna drużyna której nie wyszedł jeden mecz. Pokazali swoje atuty w eliminacjach AFC, i przede wszystkim pokazali w meczu z Włochami. Zaangażowanie, dyscyplina, zadziorność, konsekwencja, i wspaniały playmaker - Keisuke Honda. Meksyk w obu meczach kolokwialnie mówiąc dał mega plamę, nie pokazując nic ciekawego.
Do tego dochodzi poczucie honoru obu narodów. To niby prozaiczne, ale może okazać się kluczowe. Można być pewnym że Japonia będzie walczyła w tym meczu na 100% żeby zachować honor. Natomiast Meksykanie jako latynosi mogą zwyczajnie ten mecz zlekceważyć i olać. Jeśli tak się stanie, zwycięstwo Japonii jest pewniakiem, jeśli nie... cóż, i tak Japonię cenię wyżej, i kurs 2,40 jest zachęcający.

Japonia - Meksyk 1 @2,40 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Włochy - Brazylia
Typ: Pierwsza połowa - X ⛔ (0:1)
Kurs: 2,46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Widzę, że jest dużo propozycji na to spotkanie, mi osobiście ta wydaje się najpewniejsza. Wiadome, zespoły grają o pierwsze miejsce i uniknięcie Hiszpanii. Oba wg. mnie naprawdę dość słabo się prezentują a grając z taką Hiszpanią są rozjechani jak nie wiem ( i to chyba wystarczyłoby do tego takie 30 minut jak te pierwsze Hiszpanów z Urugwajem).
Co do typu to myślę, że Włosi jak to Włosi, wyjdą ,zagrają a co będzie to będzie. Oczywiście będą chcieli zrealizować cel ale najmniejszym kosztem sił. Są już składy i widzę, że na ławie siedzi pan &quot;nie umiem prowadzić piłki Barzagli&quot; więc może karnego za darmochę Włosi znowu nie zrobią i zagrają na 0:0 do przerwy. Z drugiej strony przecież Neymar nie będzie co chwila ustawiał świetnymi strzałami meczów już w pierwszej połowie. Do tego w ataku Fred, który daje tyle drużynie co Chicharito Meksykowi w meczu z Włochami (bez kitu jakby nie składy przed meczem czy strzelony karny to bym nie wiedział że chłop jest na boisku) i oczywiście Hulk, który gra tak jak w Zenicie, biega, szarpie się, kłóci, próbuje jakieś dryblingi ,klepki ale 0 z tego wychodzi...0. Myślę że pojedynek o pierwsze miejsce rozstrzygnie się w 2 połowie.
Podam jeszcze składy wyjściowe skoro się pojawiły:
Brazylia: Cesar - Marcelo - Luiz - Silva- Alves - Oscar - Gustavo - Hernanes - Neymar - Fred - Hulk
Włochy: Buffon - De Sciglio - Chiellini - Bonucci - Abate - Marchisio - Montolivo - Aquilani - Candreva - Diamanti - Balotelli
Powodzenia !
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Spotkanie: Włochy - Brazylia 21:00
Typ: Brazylia -1.5
Kurs: 2.53
Bukmacher: pinnacle

Trzecia runda spotkań Pucharu Konfederacji. W tym spotkaniu który odbędzie się o 21 spotkają się pewne już awansu Brazylia oraz Włochy. Brazylia wiadomo jako gospodarz napewno nie pozwoli sobie tutaj na odpuszczanie tego spotkania. Brazylia pewnie chciałaby uniknać w półfinale Hiszpanów, ale to samo można powiedzieć oczywiście o Włochach. W dotychczasowych spotkaniach Brazylijczycy utrzymywali czyste konto aczkolwiek Meksykanie potrafili być groźniWłosi w ostatnim spotkaniu z Japonią zagrali jak nie oni. Stracili 3 gole ale spotkanie zakończyli wygraną 4-3. Brazylia z Neymarem w dobrej formie oraz liczę, żę w końcu Hulk z Fredem bardziej zaistnieją w grze
ofensywniej. Liczę, że nie będziemy tutaj świadkami szachów i od samego początku oba zespoły zaatakują a w kontrach te zespoły są naprawdę groźne. Tak więc myśle, że także i to spotkanie może być trochę szalone. W zespole Brazylijskim zagra Hernanes który ciągnie grę bardziej do przodu, Włosi w ofensywie z Diamantim i Candreva. Liczę na gospodarzy, że wygrają to spotkanie z handi.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Puchar Konfederacji, godz 21:00 / Data: 23.06.2013
Nigeria – Hiszpania
TYP: over 3.5
KURS: 2,75
BUK: William Hill
Analiza:

Jutro o godzinie 21 rozpocznie się spotkanie w pucharze konfederacji pomiędzy zespołem Nigerii a zespołem Hiszpanii. Faworytem oczywiście są Hiszpanie i tutaj nie ma co mówić bo Hiszpania gra rewelacyjnie w tym turnieju.
Nigeria w tym turnieju znajduje się na 2 pozycji z dorobkiem 3 oczek. Strzelili oni w tych meczach 7 goli i stracili 3 bramki. Pierwszy mecz rozegrali oni z zespołem który jest najgorszym zespołem w tej grupie czyli z Tahiti. Wygrali oni bardzo penie bo wygrali aż 6:1. A więc jak widzimy w tamtym meczu zagrali perfekcyjnie. W drugim meczu już tak dobrze im nie poszło ponieważ przegrali oni z zespołem Urugwaju. Urugwaj wygrał 2:1 i mógł się cieszyć z tego ważnego zwycięstwa. A więc jeśli Nigeria chce awansować musi w tym meczu wygrać lecz powiem szczerze nie wydaje mi się aby im się to udało ale w piłce jest wszystko możliwe.
Natomiast Hiszpania w tabeli znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem 6 oczek i już są pewni awansu do półfinału i prawdopodobnie zmierzą się w półfinale z Włochami. Strzelili oni aż 12 goli i stracili jedynie jedną bramkę. W pierwszym spotkaniu wygrali oni z zespołem Urugwaju 2:1 i w tamtym meczu zagrali bardzo dobrze. W drugim meczu zagrali z Tahiti i wygrali bardzo ale to bardzo pewnie ponieważ wygrali aż 10:0. A więc jak widzimy zagrali perfekcyjnie.
Moim skromnym zdaniem w tym meczu Hiszpania powinna sobie spokojnie poradzić z zespołem Nigerii dlatego też uważam że mecz zakończy się over 2.5 oraz może nawet 3.5 oraz warto zagrać handicap.​
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Znowu poszla masowa na Japonie a oni dostaja lomot od Meksyku...dobrze, ze dzisiaj nic nie gralem bo sam bym sie denerwowal a tak to ominie mnie ta przyjemnosc rzucania pilotem w TV bo pewniek przegrywa mecz... ???? wspolczuje ludziska ???? ale moze mozna wyciagnac z tego meczu lekcje. Moze i naszym orlom przydaly by sie Brazylijskie dziweczki by wkoncu zaczeli grac w pilke i wygrywac mecze :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W takich dniach jak dzisiaj zaczynam wątpić w swoje umiejętności bukmacherskie, ale i umiejętności innych typujących. Nie rozumiem tego, jak dotąd silna i poukładana Japonia przegrywa ze słabym Meksykiem. To co dzisiaj pokazali, szczególnie w II połowie to żenada straszna. Myślę, że znaczenie miały dwie rzeczy: zmęczenie po przeprawie z Włochami i druga ważniejsza sprawa - mecz tak naprawdę o nic. To już w 2 spotkaniu Brazylia vs Włochy była walka o coś czyli, żeby nie wpaść na Hiszpanię, ale tu o nic. Chyba nie było nikogo, łącznie ze mną, kto by stawiał coś w stronę Meksyku, no może z wyjatkiem buków, krzórzy na początku mieli równe kursy. Na całe szczęście w połowie meczu skontrowałem na Meksyk i wyszedłem generalnie na 0, ale byłem dzisiaj bardziej pewien tej Japonii niż nawet Brazylii, którą też grałem.
I jeszcze takie pytanko do moderatorów: dariusa010 i Ramzesa - dlaczego tak cały czas przestrzegacie przed tą Brazylią ? Wydaje się po wynikach, że są naprawdę dobrzy. Pytam bo jakoś mi się dotąd nie udało nic z nimi obejrzeć, ale wygrywają mecz za meczem.
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Ja myślę o zagraniu na czyste konto Hiszpanii.
Ogólnie mało bramek zawsze strzelają, ale jeszcze mniej tracą.
Kurs 1.7 pewnie mnie skusi bo jest to całkiem sensowny typ.
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Spotkanie:Nigeria-Hiszpania 21:00
Typ:Hiszpania -1✅ (0:3)
Kurs:1,7
Bukmacher:Bwin
W trzeciem swoim meczu reprezentacja hiszpanii podejmuje najsłabsza drużyne w grupie B reprezentacje Nigerii.Hiszpanie po wygranie z Urugwajem 2:1 gdzie przeważali cały mecz i wygranej z Thaiti 10:0 beda chcieli wygrac 3 mecz w grupie.
Npewno przemawiaja za nimi zawodnicy których posiadaja w zespole sa zdecydowanie silniejszym zespołem od nigerii.Spodziewam sie łatwego zwyciestwa w tym meczu mistrzów świata.Nigeria juz nie gra o nic w tym pucharze dlatego tez nie sadze zeby czym kolwiek mogła zagrozic w tym meczu zespołowi z półwyspu iberyjskiego.
Polecam zagranie na zespół hiszpani z handi -1 po nie najgorszym kursie 1.7 .Sam typuje wynik 0:two:grin:
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Spodziewałem się więcej po Japonii, a tu lipa. Zastanawiam się czy podobnie nie będzie z Urugwajem. Urugwaj tak naprawdę ma już awans zapewniony, bo Tahiti puknie na pewno. Nie zdziwię się jednak, jak Urusi nie będą chcieli się przemęczać, przed meczem z Brazylią i aż takiej strzelaniny tam nie będzie.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bym się tak na Hiszpanie (-1) nie zapędzał za mocną stawkę, remis w tym meczu jest im na rękę, jak mają okazję to oszczędzają siły tak właśnie jak dostali od Szwajcarii na dzień dobry na mundialu z myślą że łatwo z grupy sobie wyjdą, a w półfinałach zaczną grać swoje.Dla Niggerów jest to mecz prestiżowy więc na pewno można liczyć że zagrają na maxa.Jest gdzieś zakład na posiadanie piłki?Myślę że ten mecz może być właśnie taki, utrzymywanie się przy piłce bez jakiś szaleńczych ataków (nie mówiąc nawet jak strzelą na 1-0)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nigdy bym nie pomyślał, że &quot;sik sarenki&quot; i zlepek indywidualności wystarczą na Italię. Tym bardziej, że Neymar dostanie łokciem od Chielliniego i &quot;chłopaka nie ma&quot;.
W ogóle to Włosi przed meczem z Japonią byli och i ach (warto poczytać tzw. &quot;analizy&quot;), teraz wszystko się odwróciło. Do Tego stopnia, że nawet wilgotność powietrza im przeszkadza, a pewnie jeszcze koklusz, żywność genetycznie modyfikowana i ustawa śmieciowa.
Hmm przede wszystkim to chyba cytowałeś mnie a nie usera Giedezet ????
Poza tym wczytaj się dokładnie w to co napisałem, zdania rozpoczęte od &quot;moim zdaniem&quot; &quot;dla mnie&quot; pokazują że to jest moja prywatna nieobiektywna opinia. Dlatego też nie mam przekonani do Neymara a drużynę nazwałem zlepkiem indywidualności i będziesz musiał sie pogodzić z tym że to wystarczy na Italie, bo wystarczyło gdyż wygrali 4-2✅
Nie wiem gdzie były te ochy i achy, ja przed turniejem pisałem tutaj że średniawo widzę Włochów na tym pucharze.
Nagle warunki zaczęły przeszkadzać? no sry ale chyba od święta oglądasz piłkę. Sam trener Włochów mówił że gra im sie tutaj trudno i nie widze w tym nic dziwnego, drużyna z Europy po całym sezonie gra co 3 dni na innym kontynencie w innym klimacie z drużyną grającą u siebie wiec mozna to brać pod uwage. Fragment o ustawie śmieciowej pozostawię bez komentarza.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Urugwaj (-7.5) - Tahiti 1 1.70 Pinnacle ✅
Moj kolejny hc przeciw Tahiti, mam nadzieje ze i dzis typ wejdzie. Kurs 1.7 na hc -7.5 jest w tym przypadku ani za duzy, ani za maly. Urugwaj powinien w tym meczu strzelic te 8 bramek, skoro slabsza Nigeria potrafila strzelic tym slabeuszom 6 bramek, a nie wykorzystali kilka 100% sytuacji, hiszpanie strzelili tahitanczykom &quot;dyche&quot;, to i urugwajczycy swoje strzela. Urugwaj wiadomo, zespol w ofensywie bardzo silny, to druzyna z prawdziwymi snajperami jak: Cavani, Suarez, czy gorszy ostatnio Forlan. Nie zdziwie sie jak wygraja wiecej niz hiszpanie, a maja okazje poprawic swoja rekordowa wygrana (kiedys dawno temu wygrali 9-0 z Boliwia). Urugwajczycy nastrzelaja sporo, szykuje sie ostre lanie, trening przed meczem z Brazylia. Z pewnoscia urusi nie zagraja dzisiaj na 100% ale co z tego? Pilkarze Nigerii i Hiszpanii tez nie zagrali z Tahiti na 100% swoich mozliwosci, a jaki byl efekt widzielismy.
Myslalem, ze w Ameryce Pld. nie ma druzyn bez honoru jak np. Polska - mylilem sie. To co dzisiaj obejrzalem bylo najbardziej olewacka gra w historii mojego ogladania meczow w TV - zaczelo sie w 1991 roku. Czyki przez 22 lata nie obejrzalem meczu slabeusza z bardzo dobra druzyna, w ktorej lepsi olaliby w taki sposob slabszego. Tego czlowieka, ktory nie strzelil dla Urugwaju bramki z karnego, a potem dostal czerwona kartke, powinno sie odeslac przymusowo na emeryture i zakazac mu kontynuowania kariery w jakimkolwiek klubie. Typ wszedl, a zagralem go za bardzo duze pieniadze i nie bylo warto, porazka zapewnilbym sobie prawdopodobnie zawal serca.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Urugwaj (-7.5) - Tahiti 1 1.70 Pinnacle
Moj kolejny hc przeciw Tahiti, mam nadzieje ze i dzis typ wejdzie. Kurs 1.7 na hc -7.5 jest w tym przypadku ani za duzy, ani za maly. Urugwaj powinien w tym meczu strzelic te 8 bramek, skoro slabsza Nigeria potrafila strzelic tym slabeuszom 6 bramek, a nie wykorzystali kilka 100% sytuacji, hiszpanie strzelili tahitanczykom &quot;dyche&quot;, to i urugwajczycy swoje strzela. Urugwaj wiadomo, zespol w ofensywie bardzo silny, to druzyna z prawdziwymi snajperami jak: Cavani, Suarez, czy gorszy ostatnio Forlan. Nie zdziwie sie jak wygraja wiecej niz hiszpanie, a maja okazje poprawic swoja rekordowa wygrana (kiedys dawno temu wygrali 9-0 z Boliwia). Urugwajczycy nastrzelaja sporo, szykuje sie ostre lanie, trening przed meczem z Brazylia. Z pewnoscia urusi nie zagraja dzisiaj na 100% ale co z tego? Pilkarze Nigerii i Hiszpanii tez nie zagrali z Tahiti na 100% swoich mozliwosci, a jaki byl efekt widzielismy.
Tak tylko popatrz na ławkę rezerwowych Urugwaju poza 4-5 zawodnikami nie ma tam nikogo ciekawego jak na ławce Hiszpanii czy Brazylii. Dzisiaj przeczuwam, rotacje składem, by filarom dać odpocząć, pewnie któryś zostanie, by nawtykać goli licząc się w ostatecznej klasyfikacji strzelców. Jak na moje oko będzie to Suarez, bo jest świeży i czuje grę. Cavani gra jak drewno. Forlana pewnie nie będzie chciał Tabarez za bardzo męczyć, bo w półfinale jeden jego strzał może przechylić szalę na korzyść Urusów. Na ławce znajdują się dwaj dobrze zapowiadający się napastnicy, którzy pewnie dostaną szansę. A z tymi golami to przesada 5-6 to max.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Tak tylko popatrz na ławkę rezerwowych Urugwaju poza 4-5 zawodnikami nie ma tam nikogo ciekawego jak na ławce Hiszpanii czy Brazylii. Dzisiaj przeczuwam, rotacje składem, by filarom dać odpocząć, pewnie któryś zostanie, by nawtykać goli licząc się w ostatecznej klasyfikacji strzelców. Jak na moje oko będzie to Suarez, bo jest świeży i czuje grę. Cavani gra jak drewno. Forlana pewnie nie będzie chciał Tabarez za bardzo męczyć, bo w półfinale jeden jego strzał może przechylić szalę na korzyść Urusów. Na ławce znajdują się dwaj dobrze zapowiadający się napastnicy, którzy pewnie dostaną szansę. A z tymi golami to przesada 5-6 to max.
Niby masz racje. Ale widziałeś obrone Thaiti ? stoją bardzo wysoko, każda piłka za plecy obrońców może skonczyć sie bramką.
Urugwaj wg mnie będzie skuteczniejszy niż Nigeria, a jeżeli oni potrafili wygrać 6:1 to Urugwaj wygra znacznie wyżej. Przypominasz sobie mecz Thaiti - Nigeria ? ile niewykorzystanych set miała Nigeria. Z przodu Suarez, Cavani, Forlan. Nawet jak nie wyjda wszyscy w podstawowym składzie to jeden z nich może sam strzelić z 3-4 bramki lekko. Rezerwowi również będą chcieli sie pokazać.
koeman66 ja sie przychylam do Twojego typu.
Urugwaj (-7.5) - Tahiti [email protected]
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Niby tak, ale mecz meczowi nie równy, Thaiti gra wysoko, a Urusi grają piach, więc idąc dalej tym równaniem, nie będzie im za luźno na początku, a pisałem wcześniej, nie ma gola u nich na początku spotkania to jest chaos i dno. Nie mają takiego luzu mentalnego jak Hiszpania czy Brazylia, ponieważ kiepsko im idą eliminacje do MŚ i są ładnie pisząc w rozsypce. Nazwiska i są, ale nie ma gry nie ma goli. Trzeba patrzeć realnie co się dzieje na zielonym polu a nie na papierowe nazwiska i kluby.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Niby tak, ale mecz meczowi nie równy, Thaiti gra wysoko, a Urusi grają piach, więc idąc dalej tym równaniem, nie będzie im za luźno na początku, a pisałem wcześniej, nie ma gola u nich na początku spotkania to jest chaos i dno. Nie mają takiego luzu mentalnego jak Hiszpania czy Brazylia, ponieważ kiepsko im idą eliminacje do MŚ i są ładnie pisząc w rozsypce. Nazwiska i są, ale nie ma gry nie ma goli. Trzeba patrzeć realnie co się dzieje na zielonym polu a nie na papierowe nazwiska i kluby.
Oglądałes mecz Urugwaj - Nigeria ? Widziałeś co się działo przez pierwsze 15-20 minut? Nigeria miała problem wyjść z własnej połowy. Widać, że Ursusi biorą ten turniej na poważnie. I jakby weszli tak w mecz jak z Nigerią to sądzę, że po 15 minutach jest 3:0 dla Urugwaju w meczu z Thaiti. Nie wymagajmy zbyt wiele od amatorów - nie oszukujmy się jeden gracz ma tylko kontakt zawodowy. Reszta to amatorzy, którzy musieli brać wolne w pracy, zeby wstawić sie na turnieju. Dla mnie inny wynik niż 8:0 i więcej będzie niespodzianką.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Miała problem to fakt, ale Urugwaj grał tak samo jak BVB w lidze mistrzów, parcie na głupa do przodu bez pomysłu i to tyle. Utrata sił, przypadkowy gol, a potem klepanie ze strony Nigerii i gra zespołowa. W sumie to wcale bym się nie zdziwił jakby wygrali ten turniej, bo na CA 2011 też zaczęli mocno przeciętnie, a potem było super.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Miała problem to fakt, ale Urugwaj grał tak samo jak BVB w lidze mistrzów, parcie na głupa do przodu bez pomysłu i to tyle. Utrata sił, przypadkowy gol, a potem klepanie ze strony Nigerii i gra zespołowa.
Temu BVB wylądowali w finale? ????
Ok, ale Thaiti raczej nie będzie klepało piłka :cool: Jak dla mnie Thaiti wyjdzie obrona ustawiona jak z Nigeria i to będzie woda na młyn dla Urugwaju.
Nie robmy zamieszania. bez odbioru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom