>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Myślcie trochę ludzie. Nigeria już z nimi grała. W zakładzie chodzi o to kto więcej strzeli goli swojemu rywalowi czy Nigeria Hiszpanom czy Tahiti Urugwajowi.
W takim razie granie na Tahiti wydaje sie byc calkiem rozsadne. Kurs 10, a moze akurat wyjdzie tak ze Tahiti cos trafia Urugwajowi, a Nigeria przegra do zera. Czemu nie ?
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Urugwaj vs Tahiti-Urugwaj(-7) kurs:1,67✅
⚽Nigeria vs Hiszpania-Hiszpania(-1) kurs:1,53✅????


Po wczorajszej wtopie na Japończykach trzeba się troszkę poprawić.Proponuje więc handicapy w stronę dzisiejszych faworytów.Co do Urugwaju to może i w tym turnieju nie błyszczą ale wygrać z amatorami z Tahiti różnicą przynajmniej ośmiu bramek będą umieli.Kreować grę przeciwko takiej drużynie to żadna sztuka,a w porównaniu do Nigerii czy Hiszpanii Urugwaj ma najlepszych zawodników do wykorzystywania sytuacji sam na sam.Cavani,Forlan czy też Suarez będą dziś tylko czyhać na prostopadłe podania z głębi pola i skrzętnie je wykorzystywać zamieniając oczywiście na bramki.Nigeria miała dwie przeciętne &quot;9&quot;+Muse,który marnował wszystko co miał i strzeliła mimo wszystko 6 bramek.Hiszpania miała Torresa,który w jakiej formie był w tym sezonie to wszyscy wiedzą oraz mało grającego w klubie Ville i strzeliła 10.Myślę,że trójka Suarez,Cavani,Forlan również zakręci się dziś koło dychy.Tahiti bramki dziś nie strzeli nie ma szans,obrona Urugwaju to ciut wyższy poziom niż ta Nigerii.W drugim spotkaniu Hiszpanie powinni wcisnąć o te dwa gole więcej.Mają szeroką kadrę,najlepszych na świecie zawodników i zabójczy styl.Nigeria spisuje się na tym turnieju dobrze ale mając wszystkie formacje na równym poziomie bez wybijających się zawodników jest równoznaczne z tym,że każda z nich jest słabsza od tych poszczególnych formacji w Hiszpanii.Jeśli Najdżeria się postara to może bramkę wciśnie choć i nawet na to są niewielkie szanse.Hiszpanie jakim składem by dziś nie wyszli to te 2-3 bramki zdobędą tak czy siak.

Bukmacher:WilliamHill

e:patrząc teraz na skład Urugwaju i braku podstawy dalej uważam,że wygrają ósemką ????
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Abel Hernandez strzeli dwa gole lub więcej 1.8 bet365 ✅✅✅✅✅ :grin:
Urugwaj wyszedł rezerwami. Pod nieobecność trójki Forlan, Suarez i Cavanii to właśnie po Hernandezie spodziewam się, że będzie dziś głównym strzelcem Urusów - może ktoś jeszcze zdąży puścić zanim buki skorygują kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Abel Hernandez strzeli dwa gole lub więcej 1.8 bet365
Urugwaj wyszedł rezerwami. Pod nieobecność trójki Forlan, Suarez i Cavanii to właśnie po Hernandezie spodziewam się, że będzie dziś głównym strzelcem Urusów - może ktoś jeszcze zdąży puścić zanim buki skorygują kursy
Kontratakuje po poznaniu skladow... Ramirez strzeli gola @1,36 Expekt ... za wieksze pieniadze.
@Edit Dopiero zobaczylem, ze Gaston w reprezentacji jeszcze nie trafial... czas na przelamanie, wiec niemniej jednak polecam.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
czy naprawde warto na pomocnika grac, ze strzeli po kuraie 1,35? Ja wlasnie sie zastanawialem nad nie strzeli, bo value w kursie 2,95 wydaje mi sie, ze jest.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
czy naprawde warto na pomocnika grac, ze strzeli po kuraie 1,35? Ja wlasnie sie zastanawialem nad nie strzeli, bo value w kursie 2,95 wydaje mi sie, ze jest.
Pamietam go z Bolognii, pare razy widzialem tez w Premiership. Gosc ma swietna noge gdy przychodzi uderzyc z dystansu. Wydaje mi sie, ze na dziuraworekich bramkarzy z Wysp (notabene bardzo sympatycznych!) to wystarczy. W sumie kto ma strzelac jak nie on, skoro Urugwaj rezerwami ? :?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak ktoś się natknie na ilości strzałów, czy strzałów celnych na bramkę w meczu/drużyny itp w nadchodzących spotkaniach niech da znać w temacie albo prv.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Widzę cisza tutaj z racji przerwy w turnieju. Jednakże już jutro pierwszy półfinał i mecz Brazylia-Urugwaj, który z pewnością zapowiada się znakomicie. To prawda, Brazylia jest faworytem, czy aż takim na 1,30 - nie wiem ???? Na pewno składa się na to znakomita gra Brazylia (oraz wyniki) oraz nieprzesadnie finezyjna i skuteczna gra Urugwaju (nie liczę meczu z Tahiti). Jednakże Urugwaj powalczy jutro, nie mam wątpliwości. Czy uda się coś zdziałać? Ciężko stwierdzić. Dlatego nie mam odwagi zagrać X2 w ich stronę. Ale zakład &quot;Brazylia wygra do zera: NIE&quot; po kursie 1,55✅ w BAHu jestem w stanie postawić. Wiadomo na jakim tercecie opiera się ofensywa Celestes, więc nie ma sensu tego powtarzać. Long story short, może i przegrają, jednakże nie wierzę, że do zera. Coś na pewno ustrzelą, nawet jeżeli nie to bezbramkowy rezultat to wciąż wygrany zakład. Opcja, którą wybrałem jest oczywiście ciut bezpieczniejsza niż Urugwaj strzeli gola właśnie z racji ewentualnego remisu 0:0. Niemniej, nie odbierałbym szans Urugwajowi choć oczywiście wyglądają znacznie gorzej z przebiegu turnieju czy generalnie śledząc ich formę czy grę.

Polecam ten zakład i powodzenia cokolwiek postawicie ;) Pozdrawiam
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Jeśli chodzi o Urugwaj szukam mocnych argumentów po ich stronie przed meczem z Brazylią. Każdy obstawiający i dodający analizy wnikliwie ogląda ten dość ciekawy turniej i wyciąga własne wnioski, daje własne opinie. Z moich obserwacji śmiało mogę stwierdzić, że Urusi nie mają czego szukać w półfinale z jutrzejszym przeciwnikiem - gospodarzem turnieju. Brazylia notuje passę zwycięstw od meczu z Francją, który był swoistym sprawdzianem przed Pucharem Konfederacji.
Absolutnie nie biorę pod uwagę postawy Urugwaju w meczu z Tahiti. W dwóch pozostałych pojedynkach - z Hiszpanią oraz Nigerią gra podopiecznych Tabareza była...nijaka. Pewnie nie tylko ja spodziewałem się o wiele więcej od 4 drużyny świata. Paraliż w meczu z Hiszpanią i zaledwie 29% posiadania piłki w tym spotkaniu jest wystarczająco wymowne. Wygrana z Nigerią nad wyraz szczęśliwa, gdyż to Nigeria miała więcej z gry konstruując sporą ilość przemyślanych akcji w porównaniu z przeciwnikiem. Gołym okiem było widać brak automatycznego wsparcia dla Cavaniego, który kombinował jak mógł w przodzie szukając na siłę graczy do odegrania piłki. Taki Urugwaj jaki oglądałem w dwóch rozegranych meczach rozczarował po całej linii. Jedyną bronią przed jutrzejszym pojedynkiem z Canarinhos może być indywidualność Suareza, który ma wielką posezonową chrapkę na grę i bramki. Czy jutro ta indywidualność przyniesie owoce? Uważam, że nie ponieważ...
imponuje mi podłączanie się do gry defensywnej całego brazylijskiego zespołu w tym turnieju (z wyjątkiem &quot;przyspania&quot; lewej strony przy bramce Giaccherriniego). Po utracie bramki na połowie przeciwnika tacy zawodnicy jak Hulk czy Neymar gonią do środka boiska czy też głębiej we własne pole karne w celu automatycznego odbioru piłki. A gdy ta sztuka im się uda doskonale wiedzą co mają z nią zrobić by pewnie rozprowadzić ją w ataku. Defensywę mają solidną, zaś sama siła ofensywna jest jeszcze bardziej wartościowsza. Brylują wspomniani powyżej gracze - Neymar olbrzymia indywidualność, wyrastająca na prawdziwego lidera tej kadry oraz Hulk, którego postawa w tym turnieju mnie pozytywnie zaskakuje. Szarpie akcje, przerzuca piłki i robi wiele pożytecznej roboty w zadaniach defensywnych. Brazylijska &quot;szpica&quot; może nie dorównuje skrzydłom, ale co najważniejsze Fred w końcu trafił i to dwukrotnie w meczu z Włochami. Na dopełnienie tej siły ofensywnej jest także Jo, który przy niedyspozycji Freda strzelał zarówno w meczu z Japonią jak i Meksykiem w samych końcówkach spotkań dotychczas w turnieju grając niecałe pół godziny.
Ponadto jest własny teren, oczekujący gładkiego zwycięstwa kibice oraz chęć pokazania Hiszpanii kto będzie jej głównym przeciwnikiem za rok w walce o Mistrzostwo Świata. Reprezentacja Scolariego jest optymalnie skoncentrowana na wygraniu PK i nie sądze by słaby Urugwaj w jakikolwiek sposób jutro przeciwstawił się nakręconym &quot;Canarinhos&quot;.
W tym spotkaniu typuję następujące wydarzenia:
Brazylia (-1,-1,5) AH @1.825 ✅ ⛔
Gole powyżej 2, 2,5 AH @1.4 ✅
Neymar strzeli @1,72 ⛔
Hulk strzeli @1,95 (liczę w końcu na jego bramkę w tym turnieju) ⛔
Brazylia powyżej 1,5 bramki @1,40 ✅
Brazylia wygra obydwie połowy @2,75 ⛔
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Ja bym bał się zostawiać swoje pieniądze w rękach Urugwajczyków, grających na takim poziomie jaki zaprezentowali w grupie. Moim zdaniem oni swój cel osiągnęli- 5 spotkań w trybie turnieju na rok przed MŚ, w których być może wezmą udział.
Naprawdę nie widzę jutro żadnych szans dla Urusów. Widzieliśmy wszyscy jak zostali stłamszeni przez Hiszpanów. Z Brazylią grającą moim zdaniem najoffensywniejszy futbol w tej chwili, muszą przegrać. Niby jest to trio Forlan, Suarez, Cavani ale to trio gdy jest razem na boisku nie potrafi się dogadać. Jedną bramkę może im się uda strzelić ale na więcej ich raczej nie stać. Przynajmniej nie z Brazylią.
Jak dla mnie, Brazylia(-1) po ok. 1,8-85 i ht/ft 1/1 wydaje się być świetną opcją na ten mecz. I jeszcze over 2,5, który sama Brazylia może pokryć też niczego sobie ;)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A ja proponuje zagrac na over 55,5% posiadania pilki przez Brazylijczykow @ 1,85 ✅ w Unibet. Juz tutaj gdzies pisalem o tym, ze Urugwajczycy nie maja wielkiego potencjalu w lini pomocy i to gospodarze tego meczu, czyli Brazylijczycy, beda dominowac w srodku pola. Urugwajczycy beda zapewne grali dlugimi pilkami na ktoregos z napastnikow Suareza badz Cavaniego wiec raczej utrzymywac sie przy pilce nie beda zbyt dlugo. Linia wystawiona na over 55,5% wydaje mi sie lekko niska wiec mysle, ze Brazylijczycy ja pokryja na luzie.
Jak do tej pory w 3 meczach Urugwajczycy posiadanie pilki wygladalo tak:
Hiszpania vs Urugwaj - 71% - 29%
Nigeria vs Urugwaj - 55% - 45%
Tahiti vs Urugwaj - 39% - 61%
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
A ja proponuje zagrac na over 55,5% posiadania pilki przez Brazylijczykow @ 1,85 w Unibet. Juz tutaj gdzies pisalem o tym, ze Urugwajczycy nie maja wielkiego potencjalu w lini pomocy i to gospodarze tego meczu, czyli Brazylijczycy, beda dominowac w srodku pola. Urugwajczycy beda zapewne grali dlugimi pilkami na ktoregos z napastnikow Suareza badz Cavaniego wiec raczej utrzymywac sie przy pilce nie beda zbyt dlugo. Linia wystawiona na over 55,5% wydaje mi sie lekko niska wiec mysle, ze Brazylijczycy ja pokryja na luzie.
Jak do tej pory w 3 meczach Urugwajczycy posiadanie pilki wygladalo tak:
Hiszpania vs Urugwaj - 71% - 29%
Nigeria vs Urugwaj - 55% - 45%
Tahiti vs Urugwaj - 39% - 61%
A masz może statystyki posiadania piłki Brazylijczyków?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ale rozpierducha z tym posiadaniem piłki.
Niektóre firmy biorą pod uwagę statystyki z oficjalnego serwisu FIFA,ale są też tacy bukmacherzy,którzy korzystają z usług firm zewnętrznych.
Jak widać różnica w danych wielkości 2-3 oczek może mieć znaczenie dla rozliczenia zakładu.
Zależy w jakiej firmie zagramy i skąd biorą wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nonseens 4

nonseens

Użytkownik
Dorzucę może coś swojego:

Zważywszy na to ile pada bramek w tym turnieju był bym skłonny postawić jakąś większą sumkę na over 2,5 gola (kurs 1,60 exkt). Brazylia jak na razie strzeliła 9 bramek w 3 meczach tracąc 2 bramki... Co daje nam niecałe 4 bramki na mecz. Jedynie 3 bramki nie padły w meczu z Meksykiem (tego meczu akurat nie widziałem, ale z tego co czytałem to Meksyk postawił wysoko poprzeczkę).

Urugwaj czyli aktualny zwycięzca Copa America z 2011 roku, w tym turnieju strzelił 3 bramki (liczę tylko bramki z Hiszpanią oraz Nigerią) w 2 meczach, tracąc 3. Statystyka nie powala aczkolwiek moim zdaniem Charrúas nie pokazali jeszcze całego swojego potencjału. W 2011 też nikt nie stawiał na to , że wygrają CA. Może w końcu dopisze szczęście Cavaniemu (Cavani strzeli bramkę : tak - 4,35!).

Podsumowując liczę na grad goli w tym meczu oraz niespodziewaną bramkę Cavaniego. Powodzenia!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brazylia vs Urugwaj
Brazylia kurs: 1,40 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: na LIVE jeszcze pograłem po 2,5 na BTS, po 2,5 na Brazylię, a w końcówce po 3,75 na Brazylię więc jest super - co do samej gry Brazylia nie zachwyciła, ale i Urusy grały świetnie)
Brazylia AH: (-1 i -1.5)
kurs: 1,862 buk: Pinnacle ⛔ 1/2 ZWROT (edit po meczu: Na handi to tu nie było żadnej szansy...)
AZJAN: OVER 3 GOLE kurs: 1,990 buk: Pinnacle ZWROT (edit po meczu: jak można nie strzelić karnego ?)
Hiszpania vs Włochy
Hiszpania kurs: 1,40 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: ja rozumiem, że pogoda była ciężka do grania, ale Hiszpania to nie 2 liga argentyńska)
Hiszpania AH: (-1 i -1.5) kurs: 1,909 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: przy takich klasach zespołów nie ma sensu dawać handi)
AZJAN: OVER 2,5 i 3 GOLE kurs: 1,840 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: 0:0 mistrza i wicemistrza Europy !)
Generalnie stawiam na faworytów. Mówiąc w wielkim skrócie dlatego, że Urugwaj jest tak słaby, a Hiszpania tak silna. Szczególnie boję się o pierwszy typ na Brazylię, bo przed rozpoczęciem turnieju ramzesa ostrzegał przed nimi. Boję się masówki i boję się, że dobra passa się skończy, ale Urugwaj grał z normalnymi przeciwnikami (Thaiti oczywiście nie liczę) taką żenadę, że nie wyobrażam sobie, żeby nie przegrał z Brazylią. Boję się tu też o handi i overy, ale myślę, że wejdą, albo dlatego, że Brazylia zagra bardzo dobrze, albo... bardzo źle i np Urugwaj doprowadzi co remisu. Co do 2 typu to czysty win Hiszpanii to jak niektórzy twierdzą może być &quot;lokata&quot;, choć ja tego sformułowania nienawidzę w bukmacherce bo to tylko sport, ale nie widzę możliwości, żeby to akurat Włochy zatrzymały drużynę hiszpańską. Boję się o handi na Hiszpanię i over bramkowy, ale wolę jednak ten over niż BTS, który jest zawsze gorszym rozwiązaniem.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W betsafe jest ciekawy zaklad na &quot;Woodwork&quot; czyli jak stanowi wytlumaczenie zakladu &quot;Will the ball hit post or crossbar?&quot;. Za trafienie slupka badz poprzeczki Betsafe placi 1,75 a za brak jednego i drugiego 1,96...
Z takimi wirtuozami w ataku zarowno Urugwaju jak i Brazylii mozna sie zabawic, ze slupek badz poprzeczka wpadna ???? choc mysle, ze kurs na brak supka i poprzeczki @ 1,95 jest bardzo kuszacy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom