>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

kwiat 0

kwiat

Użytkownik
witam. czy ktoś może mi odpowiedzieć konkretnie jak usunąć lub zmienić pytanie w sondzie w temacie?? Nigdzie nie moge tego znaleść.
 
B 0

berbecziomus

Użytkownik
Proponuję zrobić specjalny dział dla typów under/over. Są to typy bardziej prawdopodobne, gdyż zdarzenie jest dwudrogowe, a kursy są wysokie, a mało komu, kto gra te typy, chce się przeszukiwać całe forum w poszukiwaniu takich typów. Pozdrawiam!
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Tak, zrobimy dzialy dla typow U/O, potem zroimy dzial dla typow 1 2, potem zrobimy dzial dla typow 1 X 2 a potem dzial kto bedzie prowadzil w polowie spotkania i na koniec spotkania. Oczywscie ze taki dzial nie powstanie, bo po co?
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Obstawianie koszykówki też jest dwudrogowe, under/over również i co tutaj też to ma być oddzielnie. Azjatyckie handicapy również. Nie widzę najmniejszego sensu zakładania kolejnych działów/tematów.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
hmm moja mała propozycja ( na pewno ktoś już coś takiego pisał ) żeby przetrzepać typy Vipow tzn. o co konkretnie chodzi ... żeby Administratorzy/Modzi wybierali Vipow a nie ze ktoś sobie wchodzi i zakłada topic ... no i fajnie by było żeby Ci Vipowie musieli spełniać jakieś wymagania jakiś określony yeild przez miesiąc czy coś... dlaczego? dlatego ze wiele osób wchodzi do działu dla Vipow żeby podpatrzyć jakieś typy a tu sie okazuje je tu jakiś amator typuje... tytuł i miejsce w dziale Vipów to powinien być jakiś zaszczyt czy czy coś ... a i shoutbox na forum by sie przydał ( taki jak był kiedyś na stronie głównej ) no chyba tyle...
czy skrypt vBulletina umożliwia blokadę pisania w niektórych działach ?? jeśli tak, to prosiłbym o jakąś do 100 postów w dziale VIP Typy...

po prostu wk.... mnie sytuacja jak jakiś noob (w 90% przypadków wiadomo, że ta osoba ma nie więcej jak kilka postów) pisze totalnie bez sensu:

inne przypadki to &quot;A co sądzisz o spotkaniu [i tu TYP ułożony w głowie owego nooba] ?&quot;

albo w ostateczności ustawić powiadomienie o nowym poście w wykonaniu autora tematu :] (teraz już chyba każdy wie o co mi chodziło - taaak, to te powiadomienia mailowe które potrafią przyjść jeden po drugim kilka sztuk, bo jak się noob z noobem rozpisze to skrzynka zawalona)
pisze w podobnej sprawie co koledzy wyzej

czy mozliwe jest (technicznie) zrobienie czegos takiego, ze w dziale vip typy nowy temat moze zalozyc tylko moderator, jezeli pojawilby sie typer ktory zasluguje na pojawienei sie tam to mod zakladalby temat i oddawal go w uzytkowanie temu typerowi

mam dosc ogladania w vip typach balaganu robionego przez jakis leszczy z 4 postami, a jakis analizatorek z typami za 50zl to juz skandal, chcialbym zeby to byl dzial przejrzysty i przez to wiele przyjemniejszy do przegladania

pozdrawiam
 
S 0

sonic

Użytkownik
wiecie co pobawiłbym się w takie coś, co jest w magazynie &quot;Tylko Piłka&quot;. Dwóch typerów typuje ten sam zestaw spotkań. Można by z tego zrobić jakiś fajny konkursik na zasadzie playoff&#39;ow. Na poczatku osoby biorace udzial w tych &quot;zawodach&quot; są przydzielane do par, poźniej jedna osoba, ktora lepiej wytypuje spotkania, przechodzi do nastepnej rundy i nastepnej:smile: Na wyzszym szczeblu udzial mieliby juz zapewniony typerzy czy cos w tym stylu. No pomyslalo by sie jeszcze ale moim zdaniem fajna sprawa. Duzo fajniejsza niz np. &quot;typy dnia&quot;. Co o tym myslicie?

to samo napisalem na shoutboxie. nowakowi sie spodobalo, inni jak przeczytają może też zwrócą na to uwagę. Myślę, że byłaby to fajna zabawa a przede wszystkim łatwiej by się to sprawdzało niż typy dnia, bo wiadomo ile przy tym roboty - czy kursy są słuszne, czy nie ma takich samych typów itp itd. a tutaj byłyby wipisane spotkania i w sumie to tylko najwazniejsze. Byłoby fajnie gdyby szanowna rada to przemyślała. Może jeszcze ktoś na shoutboxie sie do tego ustosunkuje. Pozdrawiam
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Może tak z okazji nowego roku .. Nowa skórka na forum ? Nie chodzi mi o zmianę domyślnej tylko o dodanie jakiejś dodatkowej ... Żeby każdy mógł sobie wybrać w profilu ... ;) Jakaś odmiana by się przydała :jezora: Tak w ogóle to drażni mnie ten kolor co jest teraz ???? :jezora:
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Mam propozycje dla moderatorow i adminow. Moze zorganizujecie turniej typer koszykówki? Widze ze duzo osob na forum obstawia ta dyscypline sportu. Orgnanizowaliscie juz turnieje teniosowe, hokejowe i inne ale jeszcze nie bylo takiego turnieju... Moze warto zorgnizowac taki turniej? co o tym myslicie? :-D
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chciałbym wypowiedzieć sie na temat działu w którym znajduję się mój temat.
Na wstępie chciałbym poinformować, że nie chcę tu nikogo urazić ani nad nikim górować. Po prostu wyrażę swoje zdanie.
W dziale Vip Typy jest 14 typerów, którzy mają swoje tematy, a więc jest 14 tematów. Vip typer powinien w moim mniemaniu przynajmniej raz na dwa czy trzy dni podać coś w swoim temacie lub napisać w nim jakieś wyjaśnienie dlaczego obecnie typów nie podaję.. Tak z czystego szacunku i roli którą na forum pełni. Z tego co widzę, to obecnie tylko trzy tematy są aktywne..
Nie rozumiem kompletnie co w dziale Vip robią tematy:
- pusio
- FOGI89
- Teda
- maroona
A więc użytkowników którzy nie pisali w nich już nic od ponad miesiąca. Wiele osbó z tego forum za cel postawiło sobie znalezienie się w dziale VIP i typują namiętnie w dziale kupony ze statystykami z całkiem dobrym skutkiem, pisząc analizy, typy i zarabiając kasę zarówno dla siebie jak i dla osób które z ich typów korzystają. Jednak nagrody na forum nie mają za to żadnej.. A gdyby tak kilku dać szansę zamiast trzymania przestarzałych tematów?
Skoro ktoś nie odwiedza swojego tematu przez miesiąc czy kilkadziesiąt dni widocznie ma gdzieś typowanie na forum. Tym bardziej pojawiając się na nim, a nie pisząc ani słowa czemu już do swojego tematu nie zagląda. Ja rozumiem, brak czasu czy przerwa w grze, sam to przerabiałem, no ale to w takiej sytuacji zgłasza się to do admina a ten przenosi temat z Vipów.. Później może go tam przywrócić, ale to już zależy od jego woli..
Pewnie dlatego, że napisał to ten tak nielubiany przez władzę tego forum Assitalia, nie będzie ten post miał żadnego znaczenia.. Ale gdyby nie Jacques, almighty, filip i ja to Vip Typy byłyby miejscem gdzie na pewno NIE znajdzie się typów..
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
assitalia niektorzy nie typuja codziennie, raz do czasu sobie przerwe mozna zrobic, a chyba ci te tematy nie zawadzaja, czy sie myle i przysłaniaja blask twojego geniuszu :f ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No nie twierdze, ze nie spodziewalem sie jakiegos yntelygentnego wpisu.. :]
Ted chodzi o dobro forum ale w sumie, co mnie to obchodzi.. Nie mój cyrk, nie moje małpy..
A co do przyslaniania geniuszu to twoj temat na pewno nie jest w stanie tego zrobic.. :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jesli ktos nie podaje typow przez 6 miesiecy to zostaje wyrzucony... moze sie cos zmieni niedlugo.
Chodzi o rangę Typer.
Co do tematów w VIPach to jeżeli widzimy że użytkownik nie jest aktywny, nie pisze w swoim temacie to po ok 1-2 miesiącach temat ląduje w kuponach.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom