>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

hanys006 34

hanys006

Użytkownik
No ale tak typowy shoutbox na samej górze albo u dołu, który odświeża się co 20s wydaje mi się że byłby lepszy.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja osobiście zaproponowałbym na tym Forum dodatkowy dział odnośnie Giełdy GPW np. w co w dany dzień zainwestować idt,itp -znam sie na tym dość dobrze ponieważ trochę sie w tym obracam.Tylko z drugiej strony jak widzę na forum jest sporo osób poniżej 18 lat.Na innych Forach spotkałem takie działy i widzę ,że cieszą się zainteresowaniem sporym.W koncu na bukmacherce można zarobić i na GPW też. Oprócz tego waluty itp.Czekam na opinie.
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Uważam, że to dobry pomysł, w każdym razie nie zaszkodzi coś takiego dać na forum. Skoro jest kilka osób co się zna na tym, a przynajmniej jedna :-D .
Może temat będzie miał mniejsze zainteresowanie niż sama bukmacherka, ale informacje o Papierach Wartościowych , walutach itp. też się mogą przydać.
A to że są tu osoby nie letnie w niczym nie przeszkadza, w końcu, że jest taki dział to nie znacz, że zmusza użytkownika to grania ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
uważam że pomysł Bodiego jest b. dobry.ja na ten przykład mało się orientuje w giełdzie ale z wielka chęcią bym się dowiedział czegoś ciekawego.
 
chrumek 0

chrumek

Użytkownik
Ja osobiście zaproponowałbym na tym Forum dodatkowy dział odnośnie Giełdy GPW np. w co w dany dzień zainwestować idt,itp -znam sie na tym dość dobrze ponieważ trochę sie w tym obracam.Tylko z drugiej strony jak widzę na forum jest sporo osób poniżej 18 lat.Na innych Forach spotkałem takie działy i widzę ,że cieszą się zainteresowaniem sporym.W koncu na bukmacherce można zarobić i na GPW też. Oprócz tego waluty itp.Czekam na opinie.
Hmm bardzo dobry pomysł. Mimo tego że są osoby poniżej -18 to jednak są i starsi którzy napewno sie znają. Ja zdobyłem w konkursie ogólnopolskim 7 miejsce ;) konkurs z gazety wyborczej ???? z 10 tyś zrobiliśmy 50 ;) ktoś nie wierzy mogę wkleić skan :p z gazety. Mimo tego że to było pare lat temu to trochę się orientuje ????

Pozdro
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Pomysł ciekawy choc nie wiem czy akurat giełda ma jakiś związek z bukmacherką jeden cel jest najważniejszy żeby miec zysk. Jednak decydujące słowo należy do Administracji ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nikt niczego nie narzuca.Dlatego że tu większość młodzieży małoletniej starsi tu nawet nie zaglądają i merytorycznie Forum traci -a stać w miejscu tzn.cofać się.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja jestem za o ile będzie tam wyjaśnianie co jak i dlaczego. Chętnie bym sie dowiedział po prostu o co na giełdzie chodzi ponieważ w ogóle się nie orientuje. A może to będzie mój początek z giełdą ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mi też pomysł się podoba. Moja wiedza na ten temat jest znikoma. Z bukmacherką jest rzecz wspólna - ryzyko ???? Ale odpowiednia analiza zapewne je zmniejsza. Chętnie czegoś o giełdzie się dowiem ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jestem za, byłem młodszy to bardziej się intersowałem giełdą, teraz już mało się w tym orintuje. Jednak wróciłbym do tego ;)

pzDr
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
moja propozycja:
Druga propozycja to np zeby pod kazdym postem byla opcja &quot;pozyczam typ&quot; np jesli ktos wchodzi na nasz temat i zapożycza typ niech kliknie opcje pozyczam typ, wtedy wlasciciel tematu moze sobie zobaczyc ile osob pozyczylo typ od niego oraz bedzie mial potwierdzenie ze jego typy ciesza sie popularnoscia na forum
I jak z tym pomysłem Sparty? Jest szansa na realizację?
Patent jest naprawdę dobry, można dodać np. coś w stylu &quot;zarobiłem na tym typie&quot;, gdyby do tego dało się przedstawić ilość tych &quot;zapożyczeń&quot; w temacie danej osoby w widocznym miejscu, można by od razu ocenić jaką kto ma skuteczność w danym tygodniu czy miesiącu.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Mam propozycję aby utworzyć nowy dział w Piłce Nożnej - Ligi Skandynawskie oraz Bałkany bo troszeczkę chaosu jest w dziale Pozostałe Ligi i nie czytelnie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W sumie po części racja jednak bezsensu skoro nie było by tyle chętnych piszących. Pisze tam około 5 osób i to zresztą nie regularnie. POczekamy aż będzie więcej chętnych i coś pokombinujemy czuwam nad tym działem
 
chrumek 0

chrumek

Użytkownik
hmm to może wprowadzić dział zmiany i żeby tam była &quot;ankieta&quot; Aby ludzie mogli głosować sądzę że wtedy wiele ludzi by zajrzało tam ! i umieścić to wyżej i zrobić to tak aby każdy to zauważył. Bo to niektórzy dają naprawdę dobre pomysły !!!
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ja proponowalbym poprawic opcje szukaj a mianowicie zeby pod szukanymi slowami bylo okienko do zaznaczenia ze wszystkie slowa maja wystapic, bo jesli szukam czegos np. o Party Pokerze to wyskakuja mi wszystkie watki o pokerze i znalezc to co mnie interesuje jest ciezko. Chyba ze nie zauwazylem takiej opcji
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Jesli szukasz frazy np: Party Poker to nalezy ja umiescic w cudzyslowie i wtedy zostana wyswietlone tylko tematy zawierajace dokladnie ta fraze.
 
Do góry Bottom