>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Assitalia - a jak ktos typuje takie sporty jak baseball czy football amerykanski to miedzy super bowl a strtem mlb jest 3-4 miechy wolnego.
Pilka jest caly rok , ale wiadomo ze z masowek zysku niebedzie
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziękuje Marcin za zrobienie porządku, liczę, że w Vipach pojawią się jakieś inne osoby, którym typowanie naprawdę nieźle wychodzi.. :]


Do Teda:

Przykro mi... :]
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Proponuje aby powróciły nagłówki nad nickiem typu junior buk, senior buk, bukmacher....itp.
ciekawe to było!!!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Raczej nie odzwierciedla to tylko rangi związane z ilością postów więc wiadomo co to oznacza zero wystarczy wejść w temat aby określić jakim ktoś jest typerem itd. a nie po ilości postów
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Forum gra
Mam propozycje:
Jak to bywa na kazdym forum jest grupa wyrózniajacych się typerów. Osoby te oprócz tego ,że pomagają innym w typowaniu, powinny moim zdaniem być w przeróżny sposób nagradzane. Otóż proponuje zorganizowanie czegoś na wzór wzajemnej pomocy z której jakoby każdy zainteresowany bedzie zadowolony i będzie coś miał bowiem będzie nagradzany.
Moja propozycja:
Najpierw wybierzemy tych którzy będą grali w imieniu tego forum wspólnie. Później osoby te w osobnym temacie bedą podawały typy i w ramach wspólnych uzgodnień stworzą coś wrodzaju kuponu-kuponów &quot;rodzynków&quot; na kolejne dni.
Te kupony oficjalnie zostaną zagrane u wybranego buka za określoną ustaloną stawkę.
Taką zabawe forme przygotowania do konkretnych założeń można poprowadzić powiedzmy przez miesiac, a od kwietnia można dla wszystkich chętnych do wspólnego grania utworzyć coś w rodzaju akcji, które będzie mozna wykupić.
Potem akcje-czyt pieniądze zostaną zainwestowane przez Forum do gry przez wybraną wczesniej grupe i na bieżąco będzie można podawać stan forum i wartośc akcji.
I tu nasówa się pytanie ? Jaką % wartość akcji powinni przed ich podziałem otrzymać w formie premii Ci dzięki którym każdy z akcjonariuszy zarabia.
To są już szczegóły do ustalenia.
Ja rzucam pomysł i jestem pierwszym który deklaruje wpłate na początek powiedzmy 200zł. Przy czym można ustalić ,że będzie to 10akcji po 20zł.
Wartość ogółu akcji dałaby nam bilans Forum a wartość ich wzrostu i spadku uzależniona byłaby oczywiscie od wzrostu lub spadku bilansu jakim dysponowali by nasi wybrańcy.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mam propozycje:
Jak to bywa na kazdym forum jest grupa wyrózniajacych się typerów. Osoby te oprócz tego ,że pomagają innym w typowaniu, powinny moim zdaniem być w przeróżny sposób nagradzane. Otóż proponuje zorganizowanie czegoś na wzór wzajemnej pomocy z której jakoby każdy zainteresowany bedzie zadowolony i będzie coś miał bowiem będzie nagradzany.
Moja propozycja:
Najpierw wybierzemy tych którzy będą grali w imieniu tego forum wspólnie. Później osoby te w osobnym temacie bedą podawały typy i w ramach wspólnych uzgodnień stworzą coś wrodzaju kuponu-kuponów &quot;rodzynków&quot; na kolejne dni.
Te kupony oficjalnie zostaną zagrane u wybranego buka za określoną ustaloną stawkę.
Taką zabawe forme przygotowania do konkretnych założeń można poprowadzić powiedzmy przez miesiac, a od kwietnia można dla wszystkich chętnych do wspólnego grania utworzyć coś w rodzaju akcji, które będzie mozna wykupić.
Potem akcje-czyt pieniądze zostaną zainwestowane przez Forum do gry przez wybraną wczesniej grupe i na bieżąco będzie można podawać stan forum i wartośc akcji.
I tu nasówa się pytanie ? Jaką % wartość akcji powinni przed ich podziałem otrzymać w formie premii Ci dzięki którym każdy z akcjonariuszy zarabia.
To są już szczegóły do ustalenia.
Ja rzucam pomysł i jestem pierwszym który deklaruje wpłate na początek powiedzmy 200zł. Przy czym można ustalić ,że będzie to 10akcji po 20zł.
Wartość ogółu akcji dałaby nam bilans Forum a wartość ich wzrostu i spadku uzależniona byłaby oczywiscie od wzrostu lub spadku bilansu jakim dysponowali by nasi wybrańcy.
chyba pierwszy raz sie z toba zgodze.Mozna utworzyc grupe typerów ktorzy sa najlepsi w swojej dziedzinie sportu. i takie cos moze zaprocentować.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Może i pomysł jest dobry, ale nie sądzę, żeby takie &#39;kupowanie&#39; typów cieszyło się dużą popularnością (ale może się myle). Zawsze można spróbować, a nuż będzie im nadzwyczaj dobrze szło i ludzie uwierzą, że można wygrywać z nimi. Tylko podstawa to najlepsi typerzy...
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Żle zrozumiałeś. Nic nie musisz kupować. Mozesz jak masz na to ochote i wierzysz w ludzi którym całe forum zawierzy. Oni mają z tego jakiś profit to i też będzie im zależało na jak najlepszych wynikach. A jak Ci akcje wzrosną możesz je wycofać kiedy chcesz lub jak się ustali. Dużo szczegółów jest do ustalenia, ale uważam ,że czołówka forum pociagnęła by temat i z pożytkiem dla wszyskich. Wtapiamy &gt;&gt;&gt; trudno to tylko bukmacherka.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Doskonale zrozumiałem ;) Napisałem tylko, że nie sądzę, żeby to było tak bardzo popularne. Ale wszystko zależy od wyników.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
moja propozycja:

Na wielu forach widze opcje że dla danego użytkownika można dać np. &quot;piwo&quot; , &quot;pomógł&quot; &quot;sog&quot; itp nagradzając go za dobry post. Takie coś można wprowadzić też tu np. za ciekawy post czy naprawde fajny kupon można dawać takie coś dla użytkowników.

Druga propozycja to np zeby pod kazdym postem byla opcja &quot;pozyczam typ&quot; np jesli ktos wchodzi na nasz temat i zapożycza typ niech kliknie opcje pozyczam typ, wtedy wlasciciel tematu moze sobie zobaczyc ile osob pozyczylo typ od niego oraz bedzie mial potwierdzenie ze jego typy ciesza sie popularnoscia na forum
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ja sie podpisuje pod dwiema.
Jesli chodzi o pierwsza to raczej glupio wyszło bo marcin zlikwidował , bo ktos tam jeden to zle skomentował.Moim zdaniem tez powinno byc jakies pomógł sog czy tam cos innego.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Ja równiez popieram oba pomysły. Często uzyskiwałem od kogos pomoc i potem mogłem mu jedynie przez PW podziekowac. A tak bedzie widac na kogo mozna liczyc ;)

Pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Bardziej wygodne jest to jak jest. Wcześniej robił się śmietnik w SB a teraz jest ładnie przynajmniej , Czat pewnie mało ludzi by wchodziło nie sprawdza się to zbytnio.
 
Do góry Bottom