>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

easy 3,1K

easy

Forum VIP
No to mam pytanie Komarr do Ciebie: Kiedy ostatni raz zaglądałeś do tematu &quot;Liga Portugalska&quot; ? Momentami wydaje mi się, że tylko ja tam wbijam...
No to wbijaj pisz i moze jak modm lub Adminowi sie spodobasz to cie przyjma , ale po co piszesz do Sutka ze tam nie byl ? Rozpoczela sie szkola chlopak ma zajecia itp. i nie moze tylko tego pisac ,a co daje Ci takiego wielkiego byc modem ? Jezeli mod bedzie pisal to odrazy wszsycy zleca sie do tego tematu ? Wyluzuj pisz analizy a moze kiedys cie dostrzega ..
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No to wbijaj pisz i moze jak modm lub Adminowi sie spodobasz to cie przyjma , ale po co piszesz do Sutka ze tam nie byl ? Rozpoczela sie szkola chlopak ma zajecia itp. i nie moze tylko tego pisac ,a co daje Ci takiego wielkiego byc modem ? Jezeli mod bedzie pisal to odrazy wszsycy zleca sie do tego tematu ? Wyluzuj pisz analizy a moze kiedys cie dostrzega ..
Po pierwsze chciałbym powiedziec , ze jakiś kastingów napewno nie bedzie.Musicie się starać a noz praca wasza zostanie nagrodzona , nikt nie dostaje moda za piekne oczy.Po drugie tak jak easy wspomniał ,moderator też człowiek , czasem szkoła , rodzina czy oczywiscie dziewczyna.Ja osobiscie stawiam wyżej dziewczyne niż forum ito jest normalne , a kiedy tylko znajde czas to wbijam na forum i czytam czy napisze jak znajde ciekawe spotkanie.Troche wyrozumiałośc, wiadomo mod powinnien napisac ta analizke dwie , ale niezawsze jest to mozliwe ;)Chciałbym abu niektórzy zrozumieli.


poZdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No to wbijaj pisz i moze jak modm lub Adminowi sie spodobasz to cie przyjma , ale po co piszesz do Sutka ze tam nie byl ? Rozpoczela sie szkola chlopak ma zajecia itp. i nie moze tylko tego pisac ,a co daje Ci takiego wielkiego byc modem ? Jezeli mod bedzie pisal to odrazy wszsycy zleca sie do tego tematu ? Wyluzuj pisz analizy a moze kiedys cie dostrzega ..
Hehe, człowieku, a czy w mojej wypowiedzi jest choćby słowo o tym, że chcę być modem?? Zgadzam się, że to nic fajnego tylko dodatkowy obowiązek - piszesz bo musisz, a nie piszesz bo chcesz...
Druga sprawa - nie wiem czy chodziło Ci o wylizanie pewnej części ciała &#39;szefostwu&#39;, a wydaje mi się że tylko o to chodziło, gdyż przed napisaniem posta zapewne nie raczyłeś wogóle zaglądnąć do portugalskiego tematu... Wbijając tam zauważyłbyś, że jedynym &#39;analizatorem&#39; jeśli chodzi o SuperLigę jestem ja...
I po trzecie - nie jechałem na żadnego sutka, lecz na Komarra, bo wydawało mi się, że to on ma moda nad tą ligą. Jeśli jednak rządzi tam sutek to już dla mnie kompletne nieporozumienie, bo w temacie nie ma żadnego jego posta... Nie wyjeżdżajcie mi z textami o szkole i lasce, bo też żyję na świecie i wiem jak jest. Może inni mają mniej czasu ode mnie, ale jeśli sobie nie radzą z modowaniem to po co się pchają do tego...
Taki krótki esej ode mnie :p
EDIT: fcbialas - dla ciebie ✅, bo wcale nie chodzi mi o to by mod &#39;żył forum&#39;. Po prostu - wziąłeś na siebie jakąś odpowiedzialność to się z tego wywiązuj... Jedna analiza, wyniki + tabela w zupełności by wystarczyły ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
No to mam pytanie Komarr do Ciebie: Kiedy ostatni raz zaglądałeś do tematu &quot;Liga Portugalska&quot; ? Momentami wydaje mi się, że tylko ja tam wbijam...
Nie wypowiadam sie na temat na ktorym sie nie znam, co nei znaczy ze nie przegladam dzialow ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Loozik Komarr, ale coś takiego jak tabela, wyniki czy rozkład następnej kolejki nie wymagają znajomości danej ligi ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jezeli temat ten cieszylby sie wiekszym zainteresowaniem - owszem, jezeli temat ten byl w normalnym oddzielnym dziale - owszem. Ale tworzenie tabeli, kolejek w dziale pozostale ligi w jednym temacie mija sie z celem bo byloby to nie fair w co do pozostalch tematow a jest tam ich okolo 15~
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Edytujesz pierwszy post w temacie -&gt; edycja zaawansowana.

ps. Takie pytania prosze pisac w dziale temacie &quot;Problemy&quot; ktore sie znajduje w podforum administracja ????
To tylko tytul moge sobie wprowadzic a nie widze opcji zmiany nazwy tematu..
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jezeli temat ten cieszylby sie wiekszym zainteresowaniem - owszem, jezeli temat ten byl w normalnym oddzielnym dziale - owszem
Komarr! Wiesz co mówisz czy nie... Przecież mi właśnie o to chodzi - temat cieszyłby się większym zainteresowaniem, temat byłby w oddzielnym dziale (liga szkocka - śmiech...) właśnie jeśli byłby prowadzony rzetelnie, kolejki i tabela byłyby uzupełniane. User wchodzi do tematu, a tam pustka... Nie chce pisać obszernej analizy, ale np. tylko wypowiedzieć się o opisie meczu innego użytkownika, ale najzwyczajniej w świecie nie ma takiej możliwości... Liczę na większe zainteresowanie tematem. Tylko o to mi chodzi. Tyle z mojej strony. Pozdro ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Uwazasz wiec iz danie meczow na nastepna kolejke i tabele zacheci ludzi do pisania analiz? =] smiem watpic... bo jezeli tak by sie stalo to uwierz, ale w kazdym temacie bym dodawal mecze kolejki i tabele.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
tabele i wyniki w tematach z analizami nie daja moim zdaniem nic poza tym ze temat wyglada ladniej i przejrzysciej... zaoferuj ludziom pieniadze to moze zaczna pisac, ja namawialem ich do tego przez dosc dlugi czas i wielkich efektow nie zobaczylem... zaczely pisac dodatkowo moze ze 2-3 osoby. chyba nikt z nas moderatorow o to zeby nim byc spacjalnie nie zabiegal, dla mnie powiem szczerze jest to obojetne czy mam ta range... pisalem bo chcialem, dostalem propozycje to skorzystalem, chcesz zeby w dziale pozostale ligi byla w kazdym temacie tabela, analiza i wyniki ?! to je pisz, wklejaj !!... a wtedy ty zostaniesz modem w tym dziale i bedziesz mogl narzekac, ale juz tylko na siebie...
ps. mozliwe, ze niedlugo odejde wiec wykaz sie a moze zajmiesz moje miejsce
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Uwazasz wiec iz danie meczow na nastepna kolejke i tabele zacheci ludzi do pisania analiz? =] smiem watpic... bo jezeli tak by sie stalo to uwierz, ale w kazdym temacie bym dodawal mecze kolejki i tabele.
Pesymista... Te podstawowe info o lidze na pewno zwiększy pojęcie ludzi o danych rozgrywkach a jeśli zobaczą analizę, która im się podoba/której są przeciwni to BYĆ MOŻE napiszą... Poza tym dobre analizy to dobre typy, a dobre typy to $.
Guimaraes - Braga (1) 2,3 ✅
Setubal - Uniao (1) 1,9 ✅
Belenenses - Pacos (10) 1,1 ✅
Amadora - Maritimo (0) 3,2 ✅
Nacional - Naval (10) 1,1 ✅
 
V 0

ve

Użytkownik
hmm moja mała propozycja ( na pewno ktoś już coś takiego pisał ) żeby przetrzepać typy Vipow tzn. o co konkretnie chodzi ... żeby Administratorzy/Modzi wybierali Vipow a nie ze ktoś sobie wchodzi i zakłada topic ... no i fajnie by było żeby Ci Vipowie musieli spełniać jakieś wymagania jakiś określony yeild przez miesiąc czy coś... dlaczego? dlatego ze wiele osób wchodzi do działu dla Vipow żeby podpatrzyć jakieś typy a tu sie okazuje je tu jakiś amator typuje... tytuł i miejsce w dziale Vipów to powinien być jakiś zaszczyt czy czy coś ... a i shoutbox na forum by sie przydał ( taki jak był kiedyś na stronie głównej ) no chyba tyle...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Temat shoutboxa wałkowany był w ostatnim czasie już wielokrotnie - od czasu jego likwidacji. Nie wiem co tam zarząd wymyśli, ale jedno jest wiadome - shoutboxa już nie będzie. Najprawdopodobniej zastąpi go jakiś &quot;czat&quot;, póki co jest temat w hydeparku.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Dzial Vip Typy jest przeznaczony dla uzytkownikow z ranga Typer. Instrukcje jak otrzymac taka range znajdziesz w konkretnych dzialach sportowych.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
czy skrypt vBulletina umożliwia blokadę pisania w niektórych działach ?? jeśli tak, to prosiłbym o jakąś do 100 postów w dziale VIP Typy...
po prostu wk.... mnie sytuacja jak jakiś noob (w 90% przypadków wiadomo, że ta osoba ma nie więcej jak kilka postów) pisze totalnie bez sensu:
Hmmm mozesz podac jakies argumenty za tymi typami ? ????
inne przypadki to &quot;A co sądzisz o spotkaniu [i tu TYP ułożony w głowie owego nooba] ?&quot;

albo w ostateczności ustawić powiadomienie o nowym poście w wykonaniu autora tematu :] (teraz już chyba każdy wie o co mi chodziło - taaak, to te powiadomienia mailowe które potrafią przyjść jeden po drugim kilka sztuk, bo jak się noob z noobem rozpisze to skrzynka zawalona)
 
Do góry Bottom