>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

komarr 4

komarr

Forum VIP
Jeśli będzie prowadzony jakiś nabór na modów itd, to jestem zainteresowany.
Dalsze sprawy na Priv. (PW) !

A pokazales cos od siebie, pisales wartosciowe typy w dzialach, udzielales sie biernie na forum ? nie ? to nie oczekiwalbym wiadomosci na &quot;PW&quot;, bo jest 1000 innych userow ktorzy zrobili wiecej od ciebie i mieliby (mieliby bo nie sadze ze jest jakis nadwyczajny zastoj w dzialach) wieksze szanse na moderatora.
 
B 0

babel34

Użytkownik
Witam serdecznie. Forum oparte o &quot;przemo&quot; bardziej mi przypadło do gustu, ale to już Wasza sprawa. Z biegem czasu na pewno się przyzwyczaję. Pozdro ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jeśli chodzi o te osoby, które chcą zostać modem to są najmniej odpowiednie.
No looz, ale szkoda, że modki nie dają lepszego przykładu... np. grzesio, który wyzywa Legię o Ku**.
edit: a co do działów to np. MLB, ale widzę, że Grzesio się deklaruje na pisanie w play offach, które będą już niebawem... osobiście też mogę zadeklarować, że będę pisał tam analizki, mam nadzieję, że ten dział na nowo odżyje.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Zawsze tak było jest i będzie, że MLB cieszy sie popularnością w czerwcu i lipcu potem ligi startują i każdy zapomina o tej ciekawej ale trudnej do typowania dyscyplinie.
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
No looz, ale szkoda, że modki nie dają lepszego przykładu... np. grzesio, który wyzywa Legię o Ku**.
Ktoś prosił żebym powiedział co sądzi o peda(L)kach , wiec powiedzialem
. Rzomowy na GG niewposmne z toba narosdz/$ - wlasnie czemu nieuzywasz drugiego nicku ?? fonntana cikeawych słów :] :jezora:
co do MLb we wreszniu prosze spojrzec na wyniki ostatnie :] znaczy na osttni tydzien -2 a zalowarzyci cos mozna
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Spoko, rozumiem.
Po prostu wiem coś o moderce, obecnie jestem moderatorem na allgoals (może ktoś wie co to), mam trochę &quot;doświadczenia&quot;, więc napisałem.
Chciałem pomóc, nic więcej.
A co do liczby postów, to nie rozumiem ... muszę mieć ich 1000 żeby zwyczajnie pomagać ? ????
A co do analiz itd. Postaram się pisać ich więcej, ale to zależy od czasu - czy będę go miał aż tyle !

pozd(R)awiam :jezora:
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Hmm... mam pewną propozycję. Nie można by zrobić kalendarzyka z rozpiską turniejów jakie są na forum? Chodzi o to, kiedy się zaczynają, kiedy kończą i takie tam... bo często ludzie zadają pytania kiedy się coś zaczyna, albo co sie kiedy kończy.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Tak i co jeszcze powiadomienie sms&#39;em??Koniec turnieju nigdy nie ejst określony bo zależy to od różnych czynników.Najpierw zrób coś ze sobą i Twoim nabijaniem postów.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Ktoś prosił żebym powiedział co sądzi o peda(L)kach , wiec powiedzialem
. Rzomowy na GG niewposmne z toba narosdz/$ - wlasnie czemu nieuzywasz drugiego nicku ?? fonntana cikeawych słów :] :jezora:
co do MLb we wreszniu prosze spojrzec na wyniki ostatnie :] znaczy na osttni tydzien -2 a zalowarzyci cos mozna
Weź czlowieku ogarnij sie a pedalek to sam jestes!! I co ja teraz ostrzezenie dostane??
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Weź czlowieku ogarnij sie a pedalek to sam jestes!! I co ja teraz ostrzezenie dostane??
Taka jest prawda damian, że na każdym forum moderatorzy są najmądrzejsi... zwykłym userom błędy potrafią wytykać, ale na swoje czyny już spojrzeć niekoniecznie...
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Proponowalbym wprowadzic zakaz wymiany na forum. Takie wymiany powinny byc realizowane tylko przez administratorow forum, sa to osoby starsze i zapewne pracujace.

Rowniez wydawalby mi sie dobrym pomyslem wprowadzenie inne formy wymiany.
Np. jezeli Pan &#39;X&#39; chcialby sie wymienic z Panem &#39;Y&#39; to kupujacy przelewalby pieniadze na konto bankowe czy moneybookers administratora forum a sprzedajacy rowniez na konto adminsistratora forum. Jezeli obydwie strony przekaza material administraor przechodzi do przekazania pieniedzy czy zakupionego towaru.

Pozyczanie na forum powinno byc abolutnie zkazane. Takie sprawy na gg.

Na forum jest zbyt duzo oszustow.
 
S 11

support75

Użytkownik
myslisz ze admin bedzie tracil swoj limit na mb tylko dlatego ze ktos chce sie wymienic ?
albo tracil swoj czas ?
do tego przychodzi mozliwosc zablokowania konta na mb itp.
kazdy moze sobie sam wplacic kase na mb.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
myslisz ze admin bedzie tracil swoj limit na mb tylko dlatego ze ktos chce sie wymienic ?
albo tracil swoj czas ?
do tego przychodzi mozliwosc zablokowania konta na mb itp.
kazdy moze sobie sam wplacic kase na mb.
Przeciez nie mowie ze admin to musi robic. Rowneiz dobrze kiedy jest moderator na forum prawda ? jezlei nei cha to nie, ale zlodziejstwo jest na forum i tyle. njalepiej zakazac wszystkiego i dowidzenia, bo malolaty znalazly sobie prace

ja wysyalem jednemu malolatowi 10 zl i nie wywiazal sie z umowy dlatego zadnej transakcji na forum juz nie przeprowadze.
 
S 11

support75

Użytkownik
moje zdanie. opinia tyczy sie rowniez moderatorow. nikt nie bedzie poswiecal limitu, czasu na taka &quot;zabawe&quot;. Mnie wymiany na forum nie przeszkadzaja, tylko placz ludzi.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
moje zdanie. opinia tyczy sie rowniez moderatorow. nikt nie bedzie poswiecal limitu, czasu na taka &quot;zabawe&quot;. Mnie wymiany na forum nie przeszkadzaja, tylko placz ludzi.
...a mi to nei przeszkadza, niech placze skoro dal sie oszukac.
Zasada numer 1 jak mama mowila...: Nie otwieraj drzwi nieznajomemu bo cie okradnie.
 
Do góry Bottom