>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

magiki 42

magiki

Użytkownik
Mam pytanie. Co? Kiedy? Komu? i jak długo trzeba robić, by mieć z powrotem dostęp do hp ? czy może te bany są dożywotnio ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanie. Co? Kiedy? Komu? i jak długo trzeba robić, by mieć z powrotem dostęp do hp ? czy może te bany są dożywotnio ?
Powiedz nam wszystkim co się takiego zmieniło w Twoim zachowaniu, jak teraz zamierzasz się zachowywać i dlaczego chciałbyś mieć ponownie dostęp do HP.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a w jaki sposób chcesz ocenić moje zachowanie? dajmy na to, że przez pół roku nie będę pisał na forum to to będzie jakiś wyznacznik?
1. Nic się nie zmieniło w moim zachowaniu, przecież nie będę się zmieniał na poczet forum. Jestem jaki jestem ;]
2. j/w
3. Chcę mieć dostęp do hp, żeby sobie pogadać, proste.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
tam obecnie się rozmawia tylko w taki sposób:
&quot;- Inter 1111111111111111
- Barca 333333333333
- Dajcie stream do Wisły !
- Ma ktoś livescore do włosiej siatki ? &quot;
Jestes pewny Magiki ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
a w jaki sposób chcesz ocenić moje zachowanie? dajmy na to, że przez pół roku nie będę pisał na forum to to będzie jakiś wyznacznik?

1. Nic się nie zmieniło w moim zachowaniu, przecież nie będę się zmieniał na poczet forum. Jestem jaki jestem ;]
2. j/w
3. Chcę mieć dostęp do hp, żeby sobie pogadać, proste.
No to Ci powiem, że nie zasłużyłeś, żeby tam mieć znów dostęp.

1. Błąd
2. Błąd
3. Fajnie, ale zaliczyłeś błąd nr 1 i błąd nr 2.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Akurat dyskusje na tematy bukmacherskie to nie cały HP.

Tyle, że oni nie mają dostępu tylko do działu OT.

Fabik nie zgodzę się do końca bo czasami można było wymienić poglądy z Cygeiro, Tobą, Magikim czy Jackiem [ są też inni pobanowani ] i było w miarę interesująco, teraz nuda i nic się nie dzieje.Do czasu uważałem, że do działu można było wejść i znaleźć coś ciekawego to teraz jeszcze bardziej stracił na swojej &#39;&#39;renomie&#39;&#39; [ jeśli jakąkolwiek miał ].
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Qozi mam bana na całe hp ;d
Ass to wychodzi na to, z resztą zawsze tak tu jest, że jak np. będę Ci lizał dupsko to dostane dostęp do hp :]
napiszę:
1. Zmieniłem się. Przemyślałem wiele rzeczy i wiem, że źle postępowałem. Jest mi wstyd za moje poprzednie, nieodpowiednie zachowanie.
2. Teraz chcę się zachowywać odpowiedzialnie przestrzegając w pełni regulaminu forum.
3. Chcę wymieniać poglądy z użytkownikami na tematy stricte sportowe.
już po banie, dzięki
eot.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Qozi mam bana na całe hp ;d

Ass to wychodzi na to, z resztą zawsze tak tu jest, że jak np. będę Ci lizał dupsko to dostane dostęp do hp :]

napiszę:

1. Zmieniłem się. Przemyślałem wiele rzeczy i wiem, że źle postępowałem. Jest mi wstyd za moje poprzednie, nieodpowiednie zachowanie.
2. Teraz chcę się zachowywać odpowiedzialnie przestrzegając w pełni regulaminu forum.
3. Chcę wymieniać poglądy z użytkownikami na tematy stricte sportowe.

już po banie, dzięki

eot.
Wątpie, żeby to pomogło, ja tu tylko sprzątam.. :]

A co do tych punktów, to pewnie szybko zostaną zweryfikowane. Oczywiście jeśli osoby, które moga zdjąć Ci bana, uwierzą i zdecydują się dać Tobie szansę.

eot.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Czy będą wybory na najlepszych typerów albo coś takiego?
Np. Kilka kategorii. Typer roku, najwięksi znawcy danej dziedziny albo najlepsi Moderatorzy

Taki konkurs na pewno byłby bardzo ciekawą sprawą
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pomime juz fakt ze nie zgadzamy sie w sposobie prowadzenia dzialu VIP ale jednej kwestii nie rozumiem. Dlaczego w VIPach nie ma obowiazku prowadzenia statystyk? Przeciez w takim wypadku to dzial nizej jest bardziej restrykcyjny. Nie chodzi mi o minimalne progi tylko po prostu o czysta informacje ktora na &#39;typerach&#39; dzialu ktory z zalozenia ma byc ekskluzywny powinien wymusic regulamin. Od razu nasuwa sie pytanie czy to strach przed tym ze userzy ktorych yield notorycznie bedzie ujemny beda z tego dzialu uciekac? Dla mnie to sytuacja niepowazna ktora w zaden sposob nie promuje dobrych typerow.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą cygeiro, sam miałem zadać takie pytanie.
Bo skoro w KzS trzeba prowadzić to na czym będzie polegał mniej więcej awans do vipów, mało kto tam osiągnie dodatni miesięczni bilans, o ile ktoś w ogóle osiągnie. Do tego vipy nie muszą prowadzić statystyk co jest absurdalne. Widocznie admini wiedzą jak wygląda szara rzeczywistość statystyk.
Nie ma co ukrywać, że jak chcecie być poważnym forum z dobrym działem vip to wprowadźcie jakieś kryteria, albo znowu magiczny yield 5%, albo chociaż obowiązek pisania analiz.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Dlaczego w VIPach nie ma obowiazku prowadzenia statystyk?
Od razu nasuwa sie pytanie czy to strach przed tym ze userzy ktorych yield notorycznie bedzie ujemny beda z tego dzialu uciekac?
Sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie, restrykcje i ujemny yield spowodowaly, ze po ponad pol roku zostaly w dziale 2 tematy.
Jakie widzisz restrykcje w Kuponach ze Statystykami?
Bo skoro w KzS trzeba prowadzić to na czym będzie polegał mniej więcej awans do vipów, mało kto tam osiągnie dodatni miesięczni bilans, o ile ktoś w ogóle osiągnie.
O awansie do Vipow od przyszlego miesiaca beda decydowac wszyscy moderatorzy na forum. Pod glosowanie beda poddawane propozycje i zgloszenia z danego miesiaca. Jeszcze raz powtarzam: yield juz nie jest jedynym i wymaganym kryterium dostania sie do Vipow, tak trudno to zrozumiec?
Nie ma co ukrywać, że jak chcecie być poważnym forum z dobrym działem vip to wprowadźcie jakieś kryteria, albo znowu magiczny yield 5%, albo chociaż obowiązek pisania analiz.
Dalej wierzysz w bajki, ze na ogolnodostepnym i darmowym forum ktos bedzie regularnie podawac publicznie swoje najlepsze prywatne i wyselekcjonowane typy?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jakie widzisz restrykcje w Kuponach ze Statystykami?
OK - zle slowo.
Zasady - to juz bedzie lepsze.
Ja wiem ze Waszego toku myslenia nie zmienie ale obowiazek statystyk to powinien wynikac ze zwyklego szacunku do pozostalych uzytkownikow forum. Tak po prostu zeby ktos niezorientowany mogl jasno zobaczyc jakim jest ktos typerem bez przegladania calego tematu.
A o takiej tabelce z wynikami jak byla wczesniej nawet nie smialem wspominac...
A jesli ktos faktycznie wycofal by sie z tego dzialu przez to ze musi podawac staty to nie ma sie co oszukiwac, takiej osoby tam byc nie powinno. Nie robcie przedszkola z dzialu ktory ma byc wizytowka forum.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
bowiazek statystyk to powinien wynikac ze zwyklego szacunku do pozostalych uzytkownikow forum
Brak statystyk to brak szacunku do uzytkownikow? Ciekawe jakich jeszcze zaskakujacych porownan uzyjesz aby argumentowac swoje tezy? Niektorzy typerzy podaja ciekawe propozycje a nie maja czasu ani checi na zmudne podliczanie wszystkiego, co na pewno nie powinno ich dyskryminowac. Do dzialu VIP mozna trafic z Kuponow ze Statystykami jak i rowniez z Kuponow. A o tym kto prowadzi wartosciowy temat, godny wyroznienia, zadecyduja wszyscy moderatorzy na forum. Sadze, ze ponad 40 specjalistow z roznych dziedzin bukmacherki i sportu, jest w stanie wydac sensowne opinie w tej kwestii.
Nie robcie przedszkola z dzialu ktory ma byc wizytowka forum.
Wedlug mnie, 2 tematy w dziale to byla gorsza wizytowka niz 15-20 aktywnych, najciekawszych, najpopularniejszych i najchetniej odwiedzanych przez uzytkownikow watkow zebranych w jednym dziale. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, nie przekonamy sie nawzajem wiec nie widze sensu dalej ciagnac ta dyskusje.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Brak statystyk to brak szacunku do uzytkownikow?
Jasne i przejrzyste pokazanie kto jest jakim typerem (lub w jakiej formie) to jak najbardziej uklon w strone uzytkownikow. Natomiast sugerowanie ze wszyscy tam sa swietnymi typerami (poprzez ich pobyt w dziale ktory z zalozenia ma byc elitarny) to wprowadzanie w blad. Dlatego klarowna sytuacja jaka by wprowadzil nakaz statystyk to nic innego jak wyraz szacunku i uczciwosci. Ja w tym nic dziwnego nie widze.
A o tym kto prowadzi wartosciowy temat, godny wyroznienia, zadecyduja wszyscy moderatorzy na forum. Sadze, ze ponad 40 specjalistow z roznych dziedzin bukmacherki i sportu, jest w stanie wydac sensowne opinie w tej kwestii.
Tu mamy tak odmienne poglady ze nawet nie warto zaczynac dyskusji.

Nie przekonamy sie i to Ty jestes szefem wiec nic nie zdzialam jak widze ale nie pisz mi o jakis zaskakujacych porownaniach bo one sa bardzo proste i czytelne choc rozumiem ze jako Admin, firmujacy swoja osoba to forum i te zmiany, nie bedziesz w stanie tego przyznac publicznie.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
nie bedziesz w stanie tego przyznac publicznie.
Ale co mam niby przyznac publicznie, skoro wszystko juz przekazalem pare postow wyzej? Chcesz mi narzucic jakas swoja wizje i ja mam ja wszystkim oglosic? Wedlug mnie pisanie i laczenie statystyk w kuponach z szacunkiem do uzytkownikow to glupota i tyle. Co ma piernik do wiatraka. Ktos moze podawac dobre info bez zadnych statystyk i uzytkownicy lepiej skorzystaja niz na typach branych z ksiezyca ale za to rzetelnie podliczanych. Jesli ktos ma rozum i glowe na karku, sam potrafi przejrzec zasoby forum i osobiscie ocenic, ktorego typera warto obserwowac, ktorymi typami warto sie posilkowac. Nie wszystko bedzie podane pod nos na tacy. Cale swoje stanowisko odnosnie dzialu VIP juz przedstawilem publicznie wyzej i nie mam juz nic wiecej do dodania w tej sprawie. A jesli beda jakies zmiany czy wazniejsze informacje, pojawia sie stosowne komunikaty.
 
other 60

other

Użytkownik
Lucas, najśmieszniejsze, co do tej pory na tym forum przeczytałem ???? &quot;Moderatorzy będą wybierać użytkowników do Vip-Typy&quot;, przecież bardziej absurdalnego zdania to nie mogłeś napisać..., Większość modów to zadufani w sobie ludzie, którzy myślą że mogą wszystko, a ***** mogą. Zagłosują na swoje tematy, albo na swoich &quot;zielonych&quot; koleżków. Jaki to ma sens do działania stawiającego to forum, wyżej od innych, to nie mam pojęcia. Ludzie, którzy cenią swój intelektualizm nie napiszą tu nawet jednego posta. 3/4 użytkowników to dzieci under 18 lat, tak ma wyglądać elitarne forum bukmacherskie?
 
Do góry Bottom