>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Skoro nowa formula jest taka kiepska, to dlaczego teraz dzial odwiedza 5-6 razy wiecej osob niz przed reforma?
Bo jest 5-6 razy wiecej tematow tam. Poszukajcie jeszcze z 20 &quot;VIPow&quot; to fekwencja znowu wzrosnie.
Nie ma watpliwosci ze zmiana rozruszala ten dzial ale w obecnej formie jego nazwa jest nieadekwatna. Jest to typowe stawianie na ilosc a nie jakosc i troche denerwujace jest ze chcesz pokazac ze tak bedzie lepiej. Owszem moze i lepiej dla Administracji (wiecej nowych userow moze sie zlapac na tak obszerny dzial &quot;VIP&quot;) ale dla ludzi ktorzy szukaja dobrych typerow gorzej. Za taka zmiana musi isc obnizenie jakosci i szkoda ze nie potrafisz powiedziec tego wprost.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Bo jest 5-6 razy wiecej tematow tam. Poszukajcie jeszcze z 20 &quot;VIPow&quot; to fekwencja znowu wzrosnie.
Nie ma watpliwosci ze zmiana rozruszala ten dzial ale w obecnej formie jego nazwa jest nieadekwatna. Jest to typowe stawianie na ilosc a nie jakosc i troche denerwujace jest ze chcesz pokazac ze tak bedzie lepiej. Owszem moze i lepiej dla Administracji (wiecej nowych userow moze sie zlapac na tak obszerny dzial &quot;VIP&quot;) ale dla ludzi ktorzy szukaja dobrych typerow gorzej. Za taka zmiana musi isc obnizenie jakosci i szkoda ze nie potrafisz powiedziec tego wprost.
Dla jednych lepiej, dla drugich gorzej. Nie chce sie powtarzac w nieskonczonosc, ze nie da rady zadowolic wszystkich. Dla Ciebie, denerwujace jest, ze chce pokazac, ze tak jest lepiej? Czyli denerwujace jest, ze bronie swojego zdania? Ciekawe...
Mowie zatem wprost: aby ratowac obumarly dzial Vip Typy, do ktorego malo kto zagladal, w ktorym nie bylo zadnego wyboru z 1-3 aktywnych watkow, postawione zostalo na ilosc i zwiekszona zostala w nim liczba tematow. Jednym sie to podoba, innym nie, nic nie poradze. Kazdy kto chce i tak bez problemu, wsrod 10-20 tematow, znajdzie watek, z ktorego wczesniej korzystal. Mozna dodac do ulubionych w przegladarce, nie bedzie problemu z odnalezieniem. Koniec tej bezowocnej dyskusji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy jest możliwość zablokowania wiadomości przychodzących od danego użytkownika ?? Po prostu nie chcę dostawać wiadomości od kogoś.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy jest możliwość zablokowania wiadomości przychodzących od danego użytkownika ?? Po prostu nie chcę dostawać wiadomości od kogoś.
Jest taka możliwość. Jeśli nie jest to moderator lub admin to możesz go dodać do listy ignorowanych. Wtedy nie będziesz widział jego postów na forum oraz nie będziesz otrzymywał od niego wiadomości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

speedywwy

Użytkownik
Ja mam pomysł na dział vip. Bo to co aktualnie nazywane jest typami WIAJPI, przyprawia niektórych o ból głowy. Bo co to za niby vipy, jak takie typy to poda 70% użytkowników tego forum.

Dla mnie bez sensu. Do tego planujecie niedługo otworzyć konto na fejsbuku co może zachęcić niektórych nowych użytkowników. Wejdą na pierwszą stronę i zobaczą jakże kuszącą nazwę dział VIP, no i wiadomo będą chcieli zobaczyć co tam się znajduje i się zarejestrują. Poprzeglądają tematy, zobaczą górę lodową minusów i tak zakończy się ich przygoda z tym forum.
Ja osobiście bym proponował, żeby użytkownicy w vipach chociaż pisali jakieś analizy co do spotkań, albo jaki jest powód ich typu, czy jakieś kontuzje, czy absencja czy jakaś informacja czy po prostu przeczucie. Myślę, że będzie najlepszym wyjściem bo nawet ten yield 5% to również trochę bezsensowna sprawa była. Bo teoretycznie trzeba było siedzieć 30 dni na forum praktycznie po 24 godziny, żeby mieć taki sam plus jak koleś z vip. Np. jak ktoś podał typ godzinę przed rozpoczęciem spotkania, a Ciebie akurat nie było na forum i taka sytuacja zdarzyła się parę razy w ciągu miesiąca, a typ wszedł to równie dobrze mógłbyś być na minusie i ten magiczny yield 5% traci swój sens.
Ojj tam, mi sie nowe reguły podobaja. Np dziś można było zobaczyć bardzo ciekawe i rzadko spotykane typy na Real I Barce. Ehh gdyby nie VIP-y to nie wiem... ????
A poważnie to jedynymi VIP-ami na forum są (byli) Marnik i TBM. Może temu drugiemu nie zawsze dobrze szło, ale zawsze dogłebnie analizował podawane typy, grał sobie znane ligi i jakoś to wygladało. O Marniku chyba pisac nikomu nie trzeba... Teraz &quot;VIP-y&quot; łaskawie podają typy, na 5min przed poczatkiem spotkania, oczywiście nie podajac stawki i buk-a, bo po co? Wkoncu sa VIP-ami wiec mogą ????
Czy temat na szczycie forum, w ktorym leca masówki, bez analiz wyglada dobrze i reprezentatywnie? Nie sądze...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
gdzie się podział temat:
szczodra akcja fb ????
?
miałem w subskrypcji - nie ma
sprawdzałem w hp - nie ma
użyłem opcji szukaj - nie ma
spytałem się mamy -nie wie
ke?
 
porky 104

porky

Użytkownik
gdzie się podział temat:

szczodra akcja fb ????

?

miałem w subskrypcji - nie ma
sprawdzałem w hp - nie ma
użyłem opcji szukaj - nie ma
spytałem się mamy -nie wie

ke?
Również pytałem o to ale nikt mi nie odpowiedział..
 
other 60

other

Użytkownik
Dziękuję administracji za bana na HP. Na pewno skorzystam. Takich pseudotypów jak tam to nie widziałem na żadnym innym forum. Jeżeli mój post zostanie usunięty to jutro napiszę kolejnego z innego konta. Nie bawmy się w rikiego i spółkę,. Cenzura weszła ostro na forum. Lucas pisał o tym, żeby nie równać wszystkich. Właśnie wszyscy zostali zrównani. riki z cygeiro, ex. , oczywiście modzi bezkarni. Z resztą za to zdanie to zbanujcie od razu. Kogo wy szukacie do tego forum? Nie wiem o co wam chodzi, nikt nie wie. Admini dlaczego się boicie prowadzić dyskusję ze mną? Choćby na PW. Mam za dużo argumentów, czy jak?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@porky
Robiliśmy zmiany w dziale Hyde park i niektóre tematy pozamykaliśmy. Uznaliśmy, że nie są potrzebne i za bardzo obciążają bazę danych.
@telprzem
Ten temat całkowicie zniknął z forum. Powody jak wyżej.
@Other.
Przecież Ty na blokade w HP zapracowałeś dzisiaj, więc Ciebie nikt do jednego worka nie wrzuca. Jasne zasady panują na forum. Trzeba ich przestrzegać. Jeśli temat dotyczy się tematyce bukmacherskiej to na taki temat piszemy posty. Gdy ktoś tego nie potrafi zrozumieć musi ponieść konsekwencje. Ty złamałeś zasady tego tematu, zostałeś ukarany na pewien okres.
Na PW od Ciebie nic nie dostałem, więc nie wiem o czym mamy dyskutować. Sprawa jest jasna i oczywista. Nie musisz dalej tu pisać. Zapraszam ewentualnie na PW, ale raczej nic nie zdziałasz....
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
porky 104

porky

Użytkownik
@porky
Robiliśmy zmiany w dziale Hyde park i niektóre tematy pozamykaliśmy. Uznaliśmy, że nie są potrzebne i za bardzo obciążają bazę danych.
Ok, rozumiem.
W końcu to Wasze forum więc Wy decydujecie, najwyżej FB już nie będzie szczodre. :]
 
porky 104

porky

Użytkownik
Wiedziałem że ktoś tak napisze ale nie pomyślałem, że może to zrobić mój ulubieniec na forum. ????
Oczywiście, że kto będzie chciał ten będzie klikał ale to już na swoje własne konto.. Temat istnieje ale jest zamknięta, dla mnie to jest równoznaczne z tym, że tematu nie ma.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Widzę, że również dostałem bana, czy zasłużony, czy nie, ja tego oceniać nie będę.
Skoro forum działa restrykcyjnie, to przypilnujcie wszystkich, bo dyskusje które tam się toczą często są nie na temat (to fakt), a chętnie przyłączają się do nich ci w zielonych mundurkach ???? Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom