>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
K 158

kamil077

Użytkownik
Pupinho nie problemy z czytaniem i rozumieniem tylko chciałem się upewnić na 100%. Bo jak zdecyduję się skorzystać z tej promocji to planuję ją wykorzystać całkowicie. Czyli waluta GBP i wpłata 100 funtów ~ 450zł. Sam rozumiesz że przy takiej wpłacie wolę wiedzieć wszystko na 100, a nawet na 200%. A planuję grać duble z minimalnym kursem 1-szego zakładu 1,05 lub wyższym i drugi zakład w okolicach kursu 1,80. Złączone jako akumulator.
Myślę, że jakbyś zapoznał się z warunkami dotyczącymi tej promocji nie zadawałbyś zbędnych pytań. Tym bardziej, że warunki czarno na białym są w języku polskim. Zacznij od warunków, bo później będzie stękanie, że są jakieś niejasności.
Proszę:
Warunki obrotu i wypłaty bonusa
PUNKT 3. Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone (systemowe), jeśli kurs całkowity (kurs łączny) takiego wynosi conajmniej 1.50. Zakłady postawione w trybie LIVE również wliczają się do obrotu.
Trudne? Chyba nie ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jeszcze mala informacja, kumpel z ktorym mieszkal gral tylko i wylacznie SINGLE z kursem powyzej 1,5 i rowniez mu wyplacili bez problemow, tak wiec nie wiem czy koniecznie trzeba grac te ako. Pytajcie na live chat&#39;cie
 
J 0

jacquer

Użytkownik
ha!!
wlasnie ze jest jakis problem z tym punnktem i regulaminem. obracalem bonus tak ze na jednym slipie byly przeliczniki takie, ze calosc wychodzila powyzej 1,5 - wszytsko bylo ok, mowili mi na czacie ile jeszce zostalo mi do obrotu bonusa etc. wyplacilem kase, chcailem sie zapytac ile mam czekac, bo specjalnie sobie konto moneybookers do tego celu zalozylem - a tu zonk!! zwrocili mi kase na konto, booooooo kurs na zaklad ma byc powyzej 1,5 !! a ja im wrzucam i tlumacze ten punkt w regulaminie polskim ze calos ma byc powyzej 1,5!! nikt nic nie kuma, gadam juz z drugim gosciem, i probuje znalezc kogos kto mi powie i wytlumaczy ten punkt w regulaminie!!
 
J 0

jacquer

Użytkownik
walka trwa nadal,
jeden gosc nie potrafi mi wskazac w regulaminie faktu, zeby co najmniej 1 bet w accu mial over 1,5, drugi koles podaje mi linka do bonusu ES100 !! no to sa jaja jakies!! w koncu mi koles powiedzial: : We apologise. As the check on this matter may take some time, please let me get back to you via email as soon as the check has been completed.

zapytalem w takim razie ile jeszce tego bonusu musze obrocic - This is what we&#39;re going to check and rest assured that you will be contacted immediately via email for any updates.

no to zrobilem troche zamieszania!! nie chodzi mi o to, zeby zahunterowac bonusa za wszelka cene, tylko o przestrzeganie wlasnego regulaminu!!!

Inna sprawa to moge polecic obracane bonusu zaa pomocą surebetow - 99,9% skutecznosci - zawsze jest to ryzyko za sie cos zawiesi, zmieni nagle kurs etc.

jak brak kasy, to np w przypadku william hill, mozna betowac przeciwstawne zdarzenia, np po kursach 1,91 i jak ktos nie chche stracic to z malym ryzykiem dorzucic sobie jakies zdarzenie po kursie np, 1,05
to tak sie dziele z tym jak ja to robie, moze tez ma ktos jakies ciekawe pomysly??
Tak to wlasnie jest kiedy regulaminy roznia sie w zaleznosci od kraju, a na dodatek brakuje supportu live w jezyku, w ktorym pisany jest regulamim. jeszcze mi sie spodobalo jak wczesniej jeszcze pani probowala mnie przekonac, ze regulamin bonusa nie zmienial sie ostatnio, przeciez czarno na bialym w tym watku ktos ladnie skopiowal te same punkty rozniace sie wlasnie tym czy ma byc to 1,5 w akku czy nie. pozdrawiam, jak bede cos wiedzial wiecej, dam znac co mi odpowiedziano.

update:
postanowilem z ciekaowsci jescze raz wbic na czata i zapytac sie ile jeszcze tego bonusa musze obrocic, bo pomyslalem nie bede czekac na maila tylko zrobie ten wyimaginowany wg mnie obrot, i wyplace kase bez zadnego pieprzenia. Gosc mi mowi ze zdjeto restrykcje pl100 z mojego konta i moge wyplacac, z tym ze to samo mowiono mi wczoraj, no to spytalem sie goscia czy na pewno moge wyplacic i mi z powrotem nie zwroca kasy na konto, powiedzial ze moge wyplacac, no to spytalem sie czy moge sie na niego powolac, powiedzial, ze ok, no to wyplacilem znowu.
zobaczymy, co teraz.
jak zwroca, to wyjdzie brak kompetencji supportu, mysle ze jeszcze mi tego maila przysla z wyjasnieniem regulaminu, jak sadze. tak czy siak, dam znac. pozdro
 
M 0

march100

Gość
kolego dla mnie sprawa jest prosta, ja nie rozumiem twojej spiny, jesli wpłacasz tylko po to zeby obrócic sure betami to lepiej zaimj sie czyms innym,
pkt 3 regulaminu mówi wszystko;
Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone, ale tylko wtedy kiedy kurs każdej selekcji w takim zakładzie wynosi conajmniej 1.50.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
march100 przeczytaj wcześniejsze posty a będziesz wiedział o co chodzi. Zmienili regulamin i właśnie o to tyle szumu. Ty piszesz że każdy zakład musi być z kursem minimum 1.5 a w regulaminie wyżej wklejonym pisze że wystarczy AKO 1.50.
Czarno na białym ale tak naprawde nie wiadomo co jest grane. Ja już sam nie wiem co mam robić i jak grać.
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
Panowie,

Regulamin na stronie stanowi jasno, że:

&quot;3. Do obrotu wliczają się single, akumulatory i zakłady złożone (systemowe), jeśli kurs całkowity (kurs łączny) takiego zakładu wynosi conajmniej 1.50. Zakłady postawione w trybie LIVE również wliczają się do obrotu.&quot;

W razie problemów i/lub słabej komunikacji z angielskim supportem piszczcie do mnie na PW i postaram się pomóc.

Pozdrawiam
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Wreszcie jak widzę po Avatarze ktoś kto się zna na rzeczy się odezwał ???? oki to ja zagram pare kuponów za AKO 1.50 i sprawdze ile mam obrotu. I jeszcze jedno pytanie nie ma jakiegoś sposobu aby zobaczyć ile zostało mi do obrotu? Czy tylko po przez czata?
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
@Sztuk18: Nie mamy specjalnego narzędzia do liczenia obrotu, więc albo zapytasz na czacie i konsultant policzy &quot;na piechotę&quot; albo sam wejdziesz w Moje Konto i też policzysz &#39;na piechotę&#39; ????
Pozdrawiam!
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Cale zycie myslalem ze WH to porzadny buk, ale gdy wplacilem kase, zrobilem obrot i zlecilem wyplate zmienilem zdanie:razz: N odpowiedz supportu 2 dni czekac? masakra
edit: w dodatku zle mi rozliczyli kupon oczywiscie na moja niekorzysc xD Wyplacam pieniadze i tam nie gram bo szkoda nerwow
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Niestety, także mam problemy z zarejestrowaniem się. Klikam na utwórz konto, przycisk wygasa i dalej nic się nie dzieje. Próbowałem na 4 przegladarkach, czyscilem ciasteczka itp, bez efektu. Ktos znalazl sposob na rozwiazanie takiego problemu ?
EDIT: Dzisiaj próbowałem na innym komputerze - ten sam problem. Rozmawialem z chatem kilka razy, nic to nie dalo. Zaproponowali mi abym założył sobie konto telefonicznie, dzwoniąc na angielską linię :p
 
J 0

jacquer

Użytkownik
kolego dla mnie sprawa jest prosta, ja nie rozumiem twojej spiny, jesli wpłacasz tylko po to zeby obrócic sure betami to lepiej zaimj sie czyms innym,
pkt 3 regulaminu mówi wszystko;
Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone, ale tylko wtedy kiedy kurs każdej selekcji w takim zakładzie wynosi conajmniej 1.50.
1. To czym sie zajmuje, to moja prywatna sprawa, a fora takie jak te, nie sluza temu, zeby sobie robic osobiste wycieczki, lecz by wypowiadac sie w sprawach zwiazanych z tematyka danego forum.

2. Watek dotyczyl spraw zwiazanych z obrotem bonusa, tak ze chcialem podzielic sie moimi doswiadczeniami z wh.

3. Często ignorancja w stosunku do rozmowcy przyslania wlasne omyłki.


-------------------------------------------------------------------------

Sytuacja się rozwiązałą pomyślnie, kasa na moneybookers!! Warto jednak czasem &#39;poupominać się&#39; o swoje. I nie chodzi tu o ublizanie komus, czy wyladowywanie frustracji na ludziach z obslugi. Zwlaszcza, ze ci z wh charakteryzuja sie zyczliwym i pomocnym podejsciem do petenta, mimo ze nie zawsze sa w stanie w 100% rozwiac watpliwosci, jak w moim przypadku, ale tutaj raczej wynikalo z pewnych rozbieznosci informacyjnych, a nie z niewlasciwego podejscia do sytuacji ze strony supportu.


Generalnie polecam bonus, bo jak widac wyplacalny i malym wysilkiem. Poza tym, przy sprawach zwiazanych z przyznaniem bonusu, wyplata etc radze wbijac na czat i pytac, jak tam sytuacja obecnie wyglada, bo to znacznie skraca czas oczekiwania. Jakby ktos mial podobny problem do mojego, to bardzo prosze powolywac sie na moj przypadek.

milego dzionka.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
&quot;Bonus jest ważny przez 90 dni od dnia jego przyznania.&quot;
O co tutaj chodzi, trzeba w takim czasie wykonać obrót? Czy obrót można bezterminowo wykonać?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Jak nie zrobisz obrotu po 90 dniach od przyznania zabiorą ci wszystkie środki bonusowe,masz 90 dni na obrót.
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Wielki plus dla tej firmy. Weryfikacja na czacie w ciągu 10 minut. Potwierdzenie wykonania obrotu na czacie w ciągu 5 minut. Pierwsza wypłata na mb w niecałe 12 godzin.
Kto ma problem niech udaje się na czat, wszystko można załatwić &#39;od ręki&#39;.
Zdecydowanie polecam!
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Wielki plus dla tej firmy. Weryfikacja na czacie w ciągu 10 minut. Potwierdzenie wykonania obrotu na czacie w ciągu 5 minut. Pierwsza wypłata na mb w niecałe 12 godzin.
Kto ma problem niech udaje się na czat, wszystko można załatwić &#39;od ręki&#39;.
Zdecydowanie polecam!
To ci się udało powiedziawszy szczerze, ja podobnie chciałem zrobić i nic, wysłałem dowód rano kazali mi czekać 24h, wypłaciłem na moneybokers i do tej pory pieniędzy, na razie nic złego nie mogę o nich powiedzieć, ale nie każdy ma tak kolorowo jak ty ????
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Witam. Miesiąc temu wpłaciłem 100 euro, natychmiast dostałem dodatkowe 100 na konto. Obróciłem kasą i wczoraj zleciłem wypłatę 675 euro. Dziś rano pieniądze pojawiły się na moneybookers. Polecam więc buka i promocję wszystkim bardzo gorąco, bo warto! Trochę słabe kursy na piłkę nożną, ale mimo wszystko nie mam żadnych zastrzeżeń do William Hill ???? Aha - nie czekałem aż poproszą mnie o dokumenty tylko sam im wysłałem skany dowodu i prawka. Dostałem odpowiedź, że mój wiek został potwierdzony i zostały zniesione restrykcje związane z moim kontem. Polecam więc wszystkim zrobić tak samo zamiast czekać, aż sami poproszą o wysłanie skanów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom