>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
S 21

sztuk18

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź.. Mam jeszcze pytanie lepiej wpłacać przez przelewy24 czy moneybookers? Jeżeli wpłace przez MB to i musze wypłacić przez MB? A jak wypłacam na MB to też mi przewalutuje odrazu na PLN, ponieważ słyszałem że MB pobiera jakieś za to opłaty??
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
jeśli masz konto m.b w innej walucie niż konto u buka to dochodzi koszt przewalutowania ok 1,2 % z tego co dobrze pamiętam.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
widze że niestety ten buk nie ma siatkówki... a czy ktoś się orientuje czy wogóle nie mają oferty na siatkę;

edit: jest już nie ma tematu
- jeżeli chodzi o sam bonus to bardzo fajne promo;;;
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
PROBLEM
Witam mam mały problem. nie wiem jak wpłacić kase przez MB. strona mi się nie chce załadować. Prosze zobaczyć screen. Co mam teraz zrobić??

 
S 21

sztuk18

Użytkownik
nie już konto założyłem ale nie moge wpłacić. W dole na przeglądarce raz pisze że błąd na stronie a raz że gotowe. Już nie wiem co mam robić. Normalnie to mi śmiga bez problemu ta stronka a wpłacić nie moge. Bet365 ma bardziej kolorystyczną stronke i wogóle a tutaj to nie wiem co się dzieje wogóle.....
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Może ktoś coś pomoże w tej sprawie albo miał podobną i rozwiązał? ciągle to samo. Odświeżam i dalej nic. Błąd na stronie albo gotowe i czyste tło jak wyżej w screenie. Nie wiem jednak chyba sobie nie pogram u tego buka.. ;/
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Sorki że zaśmiecam...Okon247 problem rozwiązany, zainstaluj inną przeglądarke. Ja mam Explorera i teraz na mozilla poszło bez problemu. zobacz może pomoże.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
to może własnie sprubój Explorer. Ja czekam już tylko na bonus. tylko ciekawe kiedy mi go wpłacą... Wiem ze 72 godziny ale z tego co słyszałem to większość dostała odrazu a ja już 2 godziny nic nie mam.. Czy się myle??
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
to może własnie sprubój Explorer. Ja czekam już tylko na bonus. tylko ciekawe kiedy mi go wpłacą... Wiem ze 72 godziny ale z tego co słyszałem to większość dostała odrazu a ja już 2 godziny nic nie mam.. Czy się myle??
wbij na czat i popros o dopisanie bonusa podaj kod PL100
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli ktoś zarejestrował się z linka z tego tematu i ma problemy z dodaniem bonusu to może wysłać do mnie Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader, podać swój login i kiedy się rejestrowaliście - postaram się zainterweniować.
Ale tylko osoby, które rejestrowały się z linku podanego w pierwszym poście.
==&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;==
----

Przy problemach z rejestracją radzę najpierw wyczyścić ciasteczka, spróbować ewentualnie na innych przeglądarkach - tak jak już wyżej wspomniano - na niektórych przeglądarkach może pojawiać się błąd.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
no i ja już długo czekam. Gadałem z jakąś babką na live czacie ale ona swoje regółki tylko wklejała że w ciągu 72 godzin i tyle.... nie wiem ciekawe czy wogóle dostane. jak nie to wypłacam kase z powrotem.
@Vader niestety ale z tego linku się nie rejestrowałem... ;/
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Ja już mam. Zrobiłem tak jak @Vader podpowiedział. Pierwszy raz nie pomogło ponieważ pewnie inny konsultant rozmawiał. Teraz odrazu mi przyznano. Dlatego miki3453 postaraj się powtórzyć tą procedure. Znów wejdź na live i z nimi pogadaj i powinno wydać... Cały dzień ale się w końcu udało :p Mam nadzieje że nie na marne :p

mam jeszcze pytanie? gdzie się sprawdza stan banusów? bo jak wchodzę w aktualne bonusi i wogóle to nic nie ma. Czyżby babka sięzamotała i normalnie dała mi 50EUR? może spróbować wypłacić?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja Rolland Garros 2011 - do wygrania 3000€ w gotówce!

Promocja Rolland Garros 2011 - do wygrania 3000€ w gotówce!

==&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;==

Postaw zakład za minimum 20€ po kursie 1.85 lub wyższym na dowolny rynek w ofercie na Rolland Garros 2011.
Zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do wzięcia udziału w loterii o puli nagród 3000€.

Do wygrania czeka w sumie 35 nagród:
* 5 nagród w wysokości 200€ w gotówce
* 10 nagród w wysokości 100€ w gotówce
* 20 nagród w wysokości 50€ w gotówce

Jeden zakład to jeden los w loterii. Im więcej zakładów postawisz, tym większe Twoje szansę na wygraną!
Sprawdź naszą ofertę na mecze Rolland Garros 2011 i rozpocznij grę już teraz!

REGULAMIN PROMOCJI:
1. Promocja obowiązuje od 19. maja do 4. czerwca 2011 21.00 CET.
2. Za każdy zakład za minimalną kwotę 20 euro postawioną na którykolwiek rynek tenisowego French Open po kursie 1.85 lub powyżej przysługuje jeden udział w losowaniu
3. W ciągu 72 godzin po zakończeniu tenisowego French Open odbędzie się losowanie, w którym można wygrać 35 nagród pieniężnych (5x200€, 10x100€, 20x50€), które zostaną losowo przyznane trzydziestu pięciu uczestnikom.
4. Użytkownik może złożyć więcej niż jeden kwalifikujący się zakład. Każdy kolejny zakład to dodatkowa szansa na wygraną w losowaniu. Każdy zakład ma taką samą szansę na wygraną.
5. Promocja jest skierowana tylko do aktywnych użytkowników, co oznacza, że należy złożyć przynajmniej jeden zakład za minimalną kwotę 20 Euro na tenisowy French Open podczas okresu promocyjnego.
6. Do postawienia zakładu kwalifikującego się do tej Promocji nie może być użyty poprzednio przyznany darmowy zakład.
7. Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników korzystających z polskiej wersji strony zakładów sportowych williamhill.com.
8. W Promocji kwalifikujące się zakłady przyjmowane są w walucie euro oraz jako równowartość zakładu w funtach brytyjskich.
9. Zakłady złożone poprzez telefon nie są uwzględnione w Promocji.
10. Nagrody w Promocji nie mogą być przenoszone.
11. Tylko jedna (1) nagroda może być przyznana na osobę, rodzinę, domostwo, adres (pocztowy lub internetowy), email oraz komputer (w przypadku wspólnych komputerów, np. w szkołach, miejscach pracy, publicznych bibliotekach).
12. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów Promocji lub stwierdzenia, że seria zakładów została złożona przez gracza / grupę graczy, które to zakłady z jakiegoś powodu, np. darmowe zakłady, oferta promocyjna, gwarantują pewną wygraną bez względu na rezultat wydarzenia sportowego, rezerwujemy prawo odebrania wartości promocyjnej zakładu/ów i rozliczenia zakładu/ów po właściwym kursie, anulowania darmowych zakładów, anulowania zakładów wynikających z bonusu. Przed przyznaniem bonusa, darmowego zakładu lub oferty na konto możemy zażądać od gracza dostarczenia dokumentacji, która potwierdza jego tożsamość.
13. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie (powyżej 18 lat), które pomyślnie przeszły procedury weryfikacji konta i wieku na przez firmę William Hill. Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien upewnić się, czy udział w Promocji jest dla niego dozwolony. Dodatkowa weryfikacja tożsamości może być wymagana lub zażądana w dowolnym momencie.
14. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za awarie techniczne, sprzętowe, awarie oprogramowania lub utratę/brak połączenia internetowego, które mogą utrudnić lub uniemożliwić udział w Promocji. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub straty wynikające z udziału w Promocji, niepowodzenia w Promocji, przyjęcia lub korzystania z którejkolwiek nagrody.
15. William Hill rezerwuje prawo anulowania tej Promocji lub przedstawionych Warunków I Postanowień bez ponoszenia odpowiedzialności i bez uprzedzenia.
16. William Hill i/lub jego uprawniony podmiot nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku modyfikacji, zmiany, przerwania lub zakończenia tej Promocji.
17. W sytuacji jakiegokolwiek sporu dotyczącego wiarygodności udziału w Promocji lub uprawnień danego uczestnika decyzja firmy William Hill będzie ostateczna i niepodważalna.
18. Obowiązują także ogólne Warunki i Postanowienia dla strony Williamhill.com.
==&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;==
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
dokonałem wpłaty, bonusu jeszcze nie otrzymałem, ale czy mogę już zawierać zakłady? czy bonus przepadnie
nie dostałem maila potwierdzajacego rejestracje, dziwne, czy Wy dostaliscie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom