>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Ja mialem problem chca ode mnie akt notarialny dowodu osobistego uwazam to za kpine cala sprawe kieruje do organu wyzej!!!Prosze o pomoc w mojej sprawie i podanie adresu e-mail
jak Twój dowód to chyba przecież nie ma problemu;p?
 
I 1

icytower77

Użytkownik
1/odpis dowodu osobistego u notariusza kosztuje jakies 6 pln, czasem bardzo rzadko buki czy moneybookers tego wymaga
2/
Ciekawe czy jak mój ojciec miał tam konto i nie brał udziału w żadnych promocjach to czy ja mogę założyc konto na siebie i skorzystać z bonusu;p? w sumie z ciekawosci zapytam support.
To po kiego chója tu piszesz i zaśmiecasz temat? Z całym szacunkiem.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
1/odpis dowodu osobistego u notariusza kosztuje jakies 6 pln, czasem bardzo rzadko buki czy moneybookers tego wymaga
2/
To po kiego chója tu piszesz i zaśmiecasz temat? Z całym szacunkiem.
po to,że pare osób też jest ciekawym tej odpowiedzi i jak tylko ją dostanę to ją tutaj umieszcze. z całym szacunkiem ????
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Widziałem że jest ta promocja od dawna ale dopiero dzisiaj z niej skorzystałem i czytając regulamin doszedłem do wniosku że do obrotu lizcy się AKO 1,5 nawet jeśli posczególne zdażenia mają niższy kurs. Wydaje mi się że kiedyś takiego punktu nie było ale teraz jest. ktoś może to potwierdzić? pozdRo
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
jak wpłace kase to bonus dostaje sie automatycznie czy dopisuja po kilku godzinach??? konto mam w euro wiec jak wpłacam zł z MB to nie ma problemu?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
do tych co wypłacali przelewem bankowym: jak dostaliście kasę na konto to o ile była &quot;uszczuplona&quot;? (chodzi mi o jakieś prowizje)
 
P 16

potter3

Użytkownik
Próbuje się właśnie zarejestrować i mam problem, otóż gdy klikam utwórz konto nic się nie dzieje. Próbowałem na trzech przeglądarkach, usuwałem ciasteczka itp, nic nie pomaga. Jak rozwiązaliście ten problem?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Witam niech ktoś potwierdzi czy w zakładach systemowych można grać kursy niższe niż 1,50. Na początku ponoć nie można było, ale teraz się to chyba zmieniło. Czy może być np. dubel z kursami 1,51 i 1,03, wliczający się w obrót? Proszę o odpowiedź.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Grał ktoś u nich dubla lub trebla z kursami niższymi niż 1,50 ale z ako min. 1,50? Dla mnie to dość ważne a nie chciałbym się osobiście niemiło przekonać że takie zakłady nie realizują obrotu...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grał ktoś u nich dubla lub trebla z kursami niższymi niż 1,50 ale z ako min. 1,50? Dla mnie to dość ważne a nie chciałbym się osobiście niemiło przekonać że takie zakłady nie realizują obrotu...
Nie realizują obrotu.
Pewnie było to już pisane w tym temacie pare razy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nie realizują obrotu.
Pewnie było to już pisane w tym temacie pare razy.
pierwotny pkt w regulaminie:
Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone, ale tylko wtedy kiedy kurs każdej selekcji w takim zakładzie wynosi conajmniej 1.50.
obecny pkt w regulaminie:
Do obrotu wliczają się akumulatory lub zakłady złożone (systemowe), jeśli kurs całkowity (kurs łączny) takiego wynosi conajmniej 1.50. Zakłady postawione w trybie LIVE również wliczają się do obrotu.
z obecnego wynika, że tylko ako musi być pow. 1,50..
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Najlepiej by było, jakby ktoś kto tam obecnie gra i obraca bonus sprawdził to &quot;własnoręcznie&quot;. Mielibyśmy 100% pewności, że tak można.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Gadałem na LC i też wynikałoby z tego co gadała mi babka, że ako musi być min. 1,50, ale dosyć ciężko się było z nią dogadać, więc pewny być nie mogę..
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
wyplacone, mialem obrot na styk ~830 funtow w tym kupony np. 1,4*1,3 wiec wystarczy ze kurs ogolny to 1,5+
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 861

amigo007

Użytkownik
Pupinho nie problemy z czytaniem i rozumieniem tylko chciałem się upewnić na 100%. Bo jak zdecyduję się skorzystać z tej promocji to planuję ją wykorzystać całkowicie. Czyli waluta GBP i wpłata 100 funtów ~ 450zł. Sam rozumiesz że przy takiej wpłacie wolę wiedzieć wszystko na 100, a nawet na 200%. A planuję grać duble z minimalnym kursem 1-szego zakładu 1,05 lub wyższym i drugi zakład w okolicach kursu 1,80. Złączone jako akumulator.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom