>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Cholera jasna znów tylko te problemy z William Hillem. Wysłałem dowód osobisty i pisza ze konto jest aktywne do wypłata. Pisze na chacie co z wypłata to ta pisze mi że trzeba jeszcze kopie jakiegoś rachunku albo coś żeby zweryfikować adress. No i tu jest problem ponieważ nie mam nic na siebie, nie dostaje żadnego rachunku. Wszystko jest na mame lub ojca. Co mam zrobić? konto bankowe posiadam ale internetowe i nie posiadam żadnych bilingów z konta ani nic. Co zrobić?? Proszę o pomoc.
Z góry dzięki...
Jak zakładałeś konto internetowe to też podpisywałeś jakieś dokumenty.
Wystarczy im to pokazać ????
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Weś masakra. To im też nie pasowało. Na początku za pierwszym razem baba powiedziała że byle co aby adres ale nie miałem screenu, więc się rozłączyłem i napisałem znów, wysłałem dla kolecie koperte, Umowe z banku oraz wyciąg z konta na mnie i na mamę i to mu nie pasowało, miał być aktualny wyciąg!! Jakiś ujek czyba był. No to wziąłem pismo z urzędu gdzie była data góra 2-3 miechy w stecz i znów napisałem i inny typek że wszystko ok, tylko się spytał czy screen dowodu wysłałem a ja że tak, no i napisał że wypłata poszła. Widocznie dla niego nie było nawet potrzebne udowodnienie adresu zamieszkania. Ja od początku wypłaty na czacie z 10 razy byłem bo to 1 EURO do obrótu zabrakło ( wcześniej baba pisała że z obrotem wszystko ok)
Sory ale burdel i tyle tam jak dla mnie. miło mi się u nich gra i wogóle fajny buk ale zbyt wiele zamiesznia z wypłatą. powinna być tylko wysyłka dowodu osobistego i po wszystkim. Nawet liczyć jak tak nie umieją jak dla jednej wychdzi że wszystko ok z obrotem a dla innej że brakuje jednego głupiego EURO. Wypłacam na mb już 3 dzień. Ciekawe ile jeszcze będzie mnie to kosztować czasu i nerwów....
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Ale jaja tyle wam powiem... Post wyżej napisałem o godzinie 23:37 a kasa na MB była o 23:35. Odrazu wysłali mi kase ???? Nie jest źle w sumie...
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Nie orientuje sie moze ktos jak sprawdzić obrot jaki zrobilismy tzn. czy mozna juz wyplacic bonus?
Z tego co wiem to nie można tego sprawdzić. Trzeba liczyć samemu bądź podbić na LC, a wtedy oni zrobią to za Ciebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 9

sebek2301

Użytkownik
WItam
Rozumiem ,ze promocja nadal aktualna?
Mam jedno pytanie
  1. Do promocji kwalifikują się konta prowadzone w następujących walutach: EUR i GBP. Konta prowadzone w innych walutach są wyłączone z niniejszej oferty.

Czy konto Inteligo normalnie prowadzone w złotówkach wlicza sie do promocji?? Np. konto w betfair jest w euro i przy wplacie sobie przeliczaja zlotowki i euro,czy tu chodzi o to samo??
Jesli nie, to jakie jest rozwiazanie tego problemu ? jakie banki?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
WItam
Rozumiem ,ze promocja nadal aktualna?
Mam jedno pytanie
  1. Do promocji kwalifikują się konta prowadzone w następujących walutach: EUR i GBP. Konta prowadzone w innych walutach są wyłączone z niniejszej oferty.

Czy konto Inteligo normalnie prowadzone w złotówkach wlicza sie do promocji?? Np. konto w betfair jest w euro i przy wplacie sobie przeliczaja zlotowki i euro,czy tu chodzi o to samo??
Jesli nie, to jakie jest rozwiazanie tego problemu ? jakie banki?
Swoje własne, prywatne konto bankowe możesz mieć nawet w jenach ;) po wpłacie na konto użytkownika bukmacher sam przewalutuje kwotę którą wpłacisz.
Pozdro.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Swoje własne, prywatne konto bankowe możesz mieć nawet w jenach ;) po wpłacie na konto użytkownika bukmacher sam przewalutuje kwotę którą wpłacisz.
Pozdro.
jestes pewien tego na 100%, wplacales tam tak?? moze ktos wplacal z konta inteligo?
bo wyraznie jest napisane Do promocji kwalifikują się konta prowadzone w następujących walutach: EUR i GBP. a konto inteligo prowadzone jest w zlotowkach. Sorry ze tak pytam,ale chce miec pewnosc
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Ja tak wypłacałem, wpłcałem itd. Mam konto w inteligo w PLN i nie ma żadnego problemu, jak wplacasz na ich konto to zostanie przewalutowane, jak wyplacasz tak samo wiec nie masz sie czego obawiac, gwarantuje ci to ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 861

amigo007

Użytkownik
Sam jeszcze nie skorzystałem, ale uwaga czytam dzisiaj ten regulamin i skrócili promocję (na 1-szej stronie tutaj jest do 31 sierpnia). Teraz promocja obowiązuję do 11 lipca do 12:00. Tak więc trzeba się spieszyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
unique- 32

unique-

Użytkownik
jestes pewien tego na 100%, wplacales tam tak?? moze ktos wplacal z konta inteligo?
bo wyraznie jest napisane Do promocji kwalifikują się konta prowadzone w następujących walutach: EUR i GBP. a konto inteligo prowadzone jest w zlotowkach. Sorry ze tak pytam,ale chce miec pewnosc
Daje sobie rękę uciąć, że wpłacając ze swojego konta Inteligo będziesz mógł skorzystać z promocji.
 
D 208

daka58

Użytkownik
Dopisali bonus po minucie, czyli juz nie musze im na czacie mowic o wplacie?
Dokładnie nie ma takiej potrzeby teraz dopiero na czat się musisz zgłosić przy dokonywaniu wypłaty,albo jak będziesz chciał obrót sprawdzić:]
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanko, bo dziwnie w regulaminie jest
Do obrotu wliczaja sie singlie po min 1,5 i akumulatory jesli kazdy z typow 1,5 , czyli takie AKO double 1,7*1,3= 2,21 nie bedzie wliczalo sie w obrot? Bardzo to dziwne i glupie jesli tak jest
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Siemka,
mam kilka pytań:
1. Otwarłem konto 10 dni temu. Awaria neta nie pozwoliła mi na wpłatę. Czy bonus będzie mnie jeszcze dotyczył?
2. W zakładce dostępne bonusy nie mam bonusów. Czy to jest standard?
Dzięki za szybką odpowiedź,
Pozdrawiam, Remik
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Siemka,
mam kilka pytań:
1. Otwarłem konto 10 dni temu. Awaria neta nie pozwoliła mi na wpłatę. Czy bonus będzie mnie jeszcze dotyczył?
2. W zakładce dostępne bonusy nie mam bonusów. Czy to jest standard?
Dzięki za szybką odpowiedź,
Pozdrawiam, Remik
tak bedzie dotyczyl :p 2 to jest standard :p
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Remisiek też tam nic nie mam. Jak wpisałeś PL100 podczas rejestracji to bonus dostaniesz. Ja się zastanawiam czy skorzystać z tej promocji. Ryzyko wtopy zawsze jest. Zostało 47 minut...
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
To znowu ja ????
Wpłaciłem 11:50
Jak długo czeka się za bonusem?
Przelewają natychmiast czy muszę swoje odczekać ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gratuluję ja miałem wpłacić, ale jakoś się nie zdecydowałem. Pewnie będę tego później żałował. Ale nie lubię takiego ciśnienia na ostatnią chwilę. Co do ciebie to wbij na czat to ci szybko powinni dopisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom