>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
dindek 41

dindek

Użytkownik
dokonałem wpłaty, bonusu jeszcze nie otrzymałem, ale czy mogę już zawierać zakłady? czy bonus przepadnie
nie dostałem maila potwierdzajacego rejestracje, dziwne, czy Wy dostaliscie?
nie dostaje sie email, wejdz na czat i popros o dopisanie , dopisuja ????
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
To prawda dopisują. Dla mnie za 2 razem ???? bo za każdym razem rozmawiasz z innym konsultantem. Jeden trzaśnie ci regółke że 72 godziny a inny to załatwi więc jak za pierwszym razem nie wyda to odczekaj godzinkę i ponownie napisz.

A ja mam pytanie gdzie jest stan bonusu i ile musze jeszcze obrócić?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Mi przyznała babak z live chatu bonus 100 % od wpłaty. Ciekawe jak bedzie z wypłatą bo ja mam skomplikowaną sytuację, zamykalem nieaktywne i nic nigdy nie wpłacałem konto ze strony angielskiej, zamknęli i chyba napisali ze mogę otworzyć, nie znam angielskiego wiec moze byćpomyłka, Na razie śmiga wszystko jak obrócę to sie bede martwił. Jka coś to Was poinformuję. Fakt nie wiem gdzie jest wysokość dotyczchcasowego obrotu. Jak coś piszcie, bo strona polska śmiga dopiero od niedawna i pewnie różne numery są
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
wejdz w wpłać depozyt i po prawej stronie bedzie napisane pomoc live czat. Właśnie ktoś wie gdzie jest stan obracanego bonusu? bo u mnie nic nie ma i nie wiem ile obróciłem i wogóle.. Wie ktoś coś na ten temat? Jak wchodze w aktywne bonusy to pisze że brak ;/ to już nie wiem co jest grane...
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
wejdz w wpłać depozyt i po prawej stronie bedzie napisane pomoc live czat. Właśnie ktoś wie gdzie jest stan obracanego bonusu? bo u mnie nic nie ma i nie wiem ile obróciłem i wogóle.. Wie ktoś coś na ten temat? Jak wchodze w aktywne bonusy to pisze że brak ;/ to już nie wiem co jest grane...
badz dajesz moje konto i masz livechat, co do obrotu musisz wejsc na livechat i poprosic ich by oni wyslali zapytanie do odpowiedniego dzialu i Ci przeslali na email... ja czekalem na to jakies 3-4h i mi powiedzieli ile do konca mialem dograc
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
wyplacał juz ktoś od nich przez moneybookers??Jakie chcieli dokumenty???Czy sam skan dowodu wystarczy???
I jeszcze jedno pytanie zauwazylem ze mozna wplacac przez p24 czy wiecie czy wyplaty przelewem bankowym ida z konta bankowego w Polsce.Z tego co widze istnieje mozliwosc wplaty na konto envoy w polsce...Jesli ktos wie prosze o odp
 
M 3

mateuszr1

Użytkownik
Nie moge sie zarejestrować. Korzystałem z 3 przegladarek i zawsze jest to samo. wciskam utwórz konto i nic sie nie dzieje? usuwałem tez pliki cookie
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Witajcie.
&quot;Rzekomo&quot; przed chwilą zarejestrowałem się u WH,ale jest jakiś problem.Czytałem w tym temacie,że mogą być kłopoty z rejestracją i też tak mam.Oczywiście na &quot;utwórz konto&quot; dałem i dalej nie było nic..
To ok,zmieniłem przeglądarkę na inną a konkretnie na na IE,żeby się zarejestrować.Jestem już w rubryczce z meilem,wpisuję go a tam napisane,że ten email jest już w użyciu czy coś takiego...A nawet nie mam żadnych informacji w skrzynce meilowej,że się zarejestrowałem,bo przecież niby utworzyłem konto a nic dalej już się nie działo a przy logowaniu oczywiście niby nie ma mnie w ich informacji..O co chodzi ?
Proszę o pomoc ????
E : Zrobiło się jakoś ;)
 
O 0

outlet

Użytkownik
a mam takie pytanie odnosnie bonusu 100% od wplaty do 100euro
trzeba oprocic 4 razy jakies zdarzenie/zdarzenia gdzie kurs jednego musi byc 1,50
czyli wplace 100 euro bede mial na koncie 200e, czyli musze 4 razy obocic 200e po kursie 1,5 i stad sie rodzi moje pytanie czy moge w midzy czasie grac mecze gdzie nie przkracza kursu 1,5? np mam 200e na koncie i zagrac singla 1,40 za wszystko bede mial 280e (jak wejdzie) (wiem ze nie wliczy mi sie to do obrotu bonusa)?
/Mad a kto Ci broni grać niższe kursy:&gt;
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Witam

Mam pytanie i moim zdaniem słuszne. Jeżeli była odpowiedz na to pytanie prosze o link. Znam wszystkie zasady obrotu w WH minimum 1.5 każde zdarzenie. Ale np: dziś obstawiłem Hake DNB po kursie 1.50 oraz Rosenborg DNB po kursie 1.60. (Oba zakłady w jednym kuponie AKO) Mamy 2 mecze po kursie większym lub równym 1.50. Rosenborg zremisował i WH rozliczy mi to jako zwrot czyli kurs 1.00. Więc moje pytanie w takim wypadku kwota zakłądu będzie wliczona do obrotu czy nie?? Z góry dzięki za pomoc...
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Ciekawe czy jak mój ojciec miał tam konto i nie brał udziału w żadnych promocjach to czy ja mogę założyc konto na siebie i skorzystać z bonusu;p? w sumie z ciekawosci zapytam support.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja mialem problem chca ode mnie akt notarialny dowodu osobistego uwazam to za kpine cala sprawe kieruje do organu wyzej!!!Prosze o pomoc w mojej sprawie i podanie adresu e-mail
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Ciekawe czy jak mój ojciec miał tam konto i nie brał udziału w żadnych promocjach to czy ja mogę założyc konto na siebie i skorzystać z bonusu;p? w sumie z ciekawosci zapytam support.
I ?
Bo mam całkiem podobnie, brat ma tam konto, ale nigdy nie grał na zakładach sportowy, jedynie co to dostał od PS 50$ i grał w pokera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom